Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы № 1202 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 қарашадағы № 1208 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 тамыздағы N 1036 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.08.09 № 1036 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Инновациялық гранттар беру және зияткерлік меншік объектілерін енгізу бойынша қабылданған шаралар туралы есептер беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы № 1202 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 35, 338-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Инновациялық гранттар беру және зияткерлік меншік объектілерін енгізу бойынша қабылданған шаралар туралы есептер беру ережесінде:
8-тармақтың 3) тармақшасында «мемлекеттік органдардың» деген сөздерден кейін «,ғылым, бизнес және үкіметтік емес ұйымдардың» деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1202
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2010 года № 1208. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2012 года № 1036
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.08.2012 № 1036 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1202 "Об утверждении Правил предоставления инновационных грантов и представления отчетов о мерах, принятых по внедрению объектов интеллектуальной собственности" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 35, ст. 338) следующее дополнение:
в Правилах предоставления инновационных грантов и представления отчетов о мерах, принятых по внедрению объектов интеллектуальной собственности, утвержденных указанным постановлением:
в подпункте 3) пункта 8 после слов "государственных органов" дополнить словами ", науки, бизнеса и неправительственных организаций".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов