Мемлекеттік ресурстарға 2010 жылғы егіннің астығын сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 ақпандағы № 120 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік ресурстарға 2010 жылғы егіннің астығын сатып алуды жүзеге асыруға арналған бюджет қаражатының сомасы:
көктемгі-жазғы қаржыландыру арқылы 5625000000 (бес миллиард алты жүз жиырма бес миллион) теңге мөлшерінде;
күзгі кезеңде 5625000000 (бес миллиард алты жүз жиырма бес миллион) теңге мөлшерінде белгіленсін.
Көктемгі-жазғы қаржыландыруға пайдаланылмаған ақша қаражаты күзгі кезеңде астық сатып алуға пайдаланылады.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі А.Қ. Күрішбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов

О закупе зерна в государственные ресурсы из урожая 2010 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2010 года № 120
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сумму бюджетных средств на осуществление закупа зерна в государственные ресурсы из урожая 2010 года:
посредством весенне-летнего финансирования в размере 5625000000 (пять миллиардов шестьсот двадцать пять миллионов) тенге;
в осенний период в размере 5625000000 (пять миллиардов шестьсот двадцать пять миллионов) тенге.
Денежные средства, не использованные на весенне-летнее финансирование, используются на закуп зерна в осенний период.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Куришбаева А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов