Жер учаскелерін ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 қарашадағы № 1214 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 2-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік мекемелеріне бұрын қорғаныс мұқтажы үшін берілген жалпы алаңы 1448,4145 гектар жер учаскелері өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған жерлер санатынан елді мекендердің жері мен босалқы жер санатына ауыстырылсын.

О переводе земельных участков
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2010 года № 1214
В соответствии со статьей 2 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельные участки общей площадью 1448,4145 гектаров из категории земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения, ранее предоставленных государственным учреждениям Министерства обороны Республики Казахстан для нужд обороны, в категорию земель населенных пунктов и земель запаса, согласно приложению к настоящему постановлению.