Астана қаласына іргелес елді мекендерді әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2011 - 2014 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қарашадағы № 1294 Қаулысы
Астана қаласына іргелес елді мекендерді әлеуметтік-экономикалық дамыту проблемаларын шешу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Астана қаласына іргелес елді мекендерді әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2011 - 2014 жылдарға арналған кешенді жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары мен Ақмола облысының жергілікті атқарушы органдары Жоспарда көзделген іс-шаралардың уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін және жарты жылдықтың қорытындылары бойынша 20 қаңтардан және 20 шілдеден кешіктірмей Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігіне олардың іске асырылу барысы туралы ақпарат берсін.
3. Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі жарты жылдықтың қорытындылары бойынша 1 ақпаннан және 1 тамыздан кешіктірмей Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жоспардың іске асырылу барысы туралы жиынтық ақпарат берсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
5. Осы қаулы 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылға  30 қарашадағы
№ 1294 қаулысымен
бекітілген
Астана қаласына iргелес елдi мекендердi әлеуметтiк-экономикалық
дамытудың 2011 – 2014 жылдарға арналған
КЕШЕНДI ЖОСПАРЫ

Об утверждении Комплексного плана социально-экономического развития населенных пунктов, прилегающих к городу Астане, на 2011 - 2014 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года № 1294
В целях решения проблем социально-экономического развития населенных пунктов, прилегающих к городу Астане, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Комплексный план социально-экономического развития населенных пунктов, прилегающих к городу Астане, на 2011 - 2014 годы (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам Республики Казахстан и местным исполнительным органам Акмолинской области обеспечить своевременное выполнение мероприятий, предусмотренных Планом, и по итогам полугодия, не позднее 20 января и 20 июля, представлять информацию о ходе их реализации в Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан.
3. Министерству экономического развития и торговли Республики Казахстан по итогам полугодия, не позднее 1 февраля и 1 августа, представлять в Правительство Республики Казахстан сводную информацию о ходе реализации Плана.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2011 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2010 года № 1294
Комплексный план
социально-экономического развития населенных пунктов,
прилегающих к городу Астане, на 2011 – 2014 годы

Ескерту. Кешенді жоспар жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 24.09.2013 № 999 қаулысымен.
Р/с
Iс-шараның атауы
Аяқталу нысаны
Орындауға
(iске асыруға)
жауаптылар
Орындау
(iске асыру)
мерзімдері
Болжамды шығыстар
(млн. теңге)
Қаржыландыру көздерi
1
2
3
4
5
6
7
1. Астана қаласының қала маңы аймағындағы елдi мекендердiң бас жоспарларын әзiрлеу
1.
8 елдi мекеннiң (Ақмола облысы Целиноград ауданындағы Ақмол, Қаражар, Қараөткел, Қоянды, Софиевка, Талапкер, Аршалы ауданындағы Жалтыркөл, Қостомар) бас жоспарларына және (немесе) егжей-тегжейлі жоспарлау жобаларына өзгерістер енгiзу
мәслихат шешiмi, әкiмдiк қаулысы
Ақмола облысының әкiмi
2013 жылғы
2-тоқсан
2011 жыл – 20,0
жергiлiктi бюджет
2.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қабанбай батыр селосының бас жоспарын әзiрлеу және бекiту
мәслихат шешiмi
Ақмола облысының әкiмi
2012 жылғы
3-тоқсан
2011 жыл – 19,0
жергiлiктi бюджет
3.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Максимовка селосының бас жоспарын әзiрлеу және бекiту
мәслихат шешiмi
Ақмола облысының әкiмi
2012 жылғы
3-тоқсан
2011 жыл – 15,2
жергiлiктi бюджет
4.
Ақмола облысы Целиноград ауданы 96-разъезд селосының бас жоспарын әзiрлеу және бекiту
мәслихат шешiмi
Ақмола облысының әкiмi
2012 жылғы
3-тоқсан
2011 жыл – 4,8
жергiлiктi бюджет
Инфрақұрылымдық проблемаларды шешу
2. Сумен жабдықтау және су бұру
1.
Ақмола облысы Целиноград ауданындағы Қаражар, Қараөткел, Қоянды, 96-разъезд, Тайтөбе, Талапкер, Қажымұқан, Қызылсуат, Аршалы ауданындағы Жiбек жолы ауылдарының жерасты су қорын растау жөніндегі iздеу-барлау жұмыстарын жүргiзу
ӨДМ-ге ақпарат
ИЖТМ, Ақмола облысының әкiмi
2012 жылғы қаңтар – 2013 жылғы шiлде
2012 жыл – 98,3
2013 жыл – 15,7
республикалық бюджет
I кiшi топ
(селолар: Целиноград ауданы 1. Қосшы, 2. Қараөткел, 3. Қоянды, 4. Талапкер, 5. Қабанбай батыр; ауылдар: 1. Целиноград ауданы, Ақмол, 2. Аршалы ауданы, Жiбек жолы)
2.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Ақмол ауылын сумен жабдықтау және кәрiз жүйелерiне күрделi жөндеу жүргiзу
ЭДСМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2012 жылғы шiлде
2011 жыл – 301,2
жергiлiктi бюджет
3.
Целиноград ауданы Оразақ селосынан Ақмол ауылының 3-көтерiлу станциясына дейiнгi магистральдық сутартқы желілерін қайта жаңарту
ӨДМ-ге ақпарат
ӨДМ, Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2013 жылғы шiлде
2011 жыл – 70,0
2013 жыл – 4,5
2012 жыл – 668,2
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
4.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Ақмол ауылының (1, 2, 3, 4-шағын аудандары) жаңа құрылыс ауданындағы сумен жабдықтау және кәріз жүйесін қайта жаңарту
ӨДМ-ге ақпарат
ӨДМ, Ақмола облысының әкiмi
2012 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде

Сноска. Комплексный план в редакции постановления Правительства РК от 24.09.2013 № 999.
п/п
Наименование мероприятия
Форма завершения
Ответственные за исполнение (реализацию)
Сроки исполнения (реализации)
Предполагаемые расходы (млн. тенге)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1. Разработка генеральных планов населенных пунктов
в пригородной зоне города Астаны
1.
Внести изменения в генеральные планы и (или) проекты детальной планировки 8 населенных пунктов (Акмол, Каражар, Караоткель, Коянды, Софиевка, Талапкер Целиноградского района, Жалтырколь, Костомар Аршалынского района Акмолинской области
решение
маслихата,
постановление
акимата
аким
Акмолинской
области
2 квартал 2013 года
2011 год – 20,0
местный бюджет
2.
Разработать и утвердить генеральный план села Кабанбай батыра Целиноградского района Акмолинской области
решение
маслихата
аким
Акмолинской
области
3 квартал
2012 года
2011 год – 19,0
местный бюджет
3.
Разработать и утвердить генеральный план села Максимовка Целиноградского района Акмолинской области
решение
маслихата
аким
Акмолинской
области
3 квартал
2012 года
2011 год – 15,2
местный бюджет
4.
Разработать и утвердить генеральный план села Разъезд 96 Целиноградского района Акмолинской области
решение
маслихата
аким
Акмолинской
области
3 квартал
2012 года
2011 год – 4,8
местный бюджет
Решение инфраструктурных проблем
2. Водоснабжение и водоотведение
1.
Провести поисково-разведочные работы по подтверждению запасов подземных вод сел Каражар, Караоткель, Коянды, Разъезд 96, Тайтобе, Талапкер, Кажымукан Целиноградского района Акмолинской области
информация
в МРР
МИНТ, аким
Акмолинской
области
январь  2012 года – июль 2013 года
2012 год – 98,3
2013 год – 15,7
республиканский
бюджет
I подгруппа (села: 1. Косшы, 2. Караоткел, 3. Коянды, 4. Талапкер, 5. Кабанбай батыр Целиноградский район; аулы: 1. Акмол Целиноградский район, 2. Жибек жолы Аршалынский район)
2.
Провести капитальный ремонт систем водоснабжения и канализации аула Акмол Целиноградского района Акмолинской области
информация
в МЭРТ
аким
Акмолинской
области
январь 2011 года – июль 2012 года
2011 год – 301,2
местный бюджет
3.
Реконструировать магистральные сети водовода от с. Оразак до ст.3 подъема а. Акмол Целиноградского района
информация
в МРР
МРР, аким
Акмолинской
области
январь 2011 года – июль
2013 года
2011 год – 70,0
2013 год – 4,5
2012 год – 668,2
местный бюджет
республиканский бюджет
4.
Реконструировать систему водоснабжения и канализации в районе новой застройки (микрорайон 1, 2, 3, 4) а. Акмол Целиноградского района Акмолинской области
информация
в МРР
МРР, аким
Акмолинской
области
январь 2012 года – июль 2014 года

2012 жыл – 135,0
2013 жыл – 461,7
2014 жыл – 148,9*
2012 жыл – 297,0
2013 жыл – 76,8
республикалық бюджет
жергiлiктi бюджет
5.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қабанбай батыр селосындағы сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасына түзету жүргізу
б) сумен жабдықтау желiсiн қайта жаңарту
ӨДМ-ге ақпарат
ӨДМ, Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2011 жыл – 2,5
2012 жыл – 108,0
2013 жыл – 646,8*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
6.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қараөткел селосының сумен жабдықтау желiлерін қайта жаңарту
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
б) сумен жабдықтау желiлерін қайта жаңарту
ӨДМ-ге ақпарат
ӨДМ, Ақмола облысының әкiмi
2012 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2012 жыл – 8,0
2014 жыл – 76,6*
2014 жыл – 400,0
2014 жылдан кейін – 289,8*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
7.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қоянды селосының сумен жабдықтау желiлерін қайта жаңарту
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
б) сумен жабдықтау желiлерін қайта жаңарту
ӨДМ-ге ақпарат
ӨДМ, Ақмола облысының әкiмi
2012 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2012 жыл – 13,0
2013 жыл – 150,0
2014 жыл – 719,8*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
8.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Талапкер селосының сумен жабдықтау желiлерін қайта жаңарту
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын түзету
б) сумен жабдықтау желiлерін жабдықтау желiлерін қайта жаңарту
ӨДМ-ге ақпарат
ӨДМ, Ақмола облысының әкiмi
2014 жылғы қаңтар – шілде
2013 жыл – 20,0
2014 жылдан кейін – 400,0*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
II кiшi топ
(селолар: Целиноград ауданы 1. Тайтөбе, 2. 96-разъезд, 3. Қаражар, 4. Қызылжар, 5. Қажымұқан)
9.
Ақмола облысы Целиноград ауданы 96-разъезд селосының сумен жабдықтау желiлерін қайта жаңарту
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
б) сумен жабдықтау желiлерін қайта жаңарту
ӨДМ-ге ақпарат
ӨДМ, Ақмола облысының әкiмi
2014 жылғы қаңтар – шілде
2013 жыл – 9,0*
2014 жылдан кейін – 45,0*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
10.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Тайтөбе селосының сумен жабдықтау желiлерін қайта жаңарту
б) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
в) сумен жабдықтау желiлерін қайта жаңарту
ӨДМ-ге ақпарат
ӨДМ, Ақмола облысының әкiмi
2014 жылғы қаңтар – шілде
2013 жыл – 2,6
2014 жылдан кейін – 300,0*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
III кiшi топ
(селолар: 1. Шортанды ауданы Бозайғыр, Целиноград ауданы 2. Малотимофеевка, 3. Софиевка, 4. Максимовка, 5. Шұбар)
11.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Максимовка селосының сумен жабдықтау желiлерін қайта жаңарту
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасына түзету жүргiзу
б) сумен жабдықтау желiлерін қайта жаңарту
ӨДМ-ге ақпарат
ӨДМ, Ақмола облысының әкiмi

2012 год – 135,0
2013 год – 461,7
2014 год – 148,9*
2012 год – 297,0
2013 год – 76,8
республиканский
бюджет
местный бюджет
5.
Реконструировать сети водоснабжения в селе Кабанбай батыра Целиноградского района Акмолинской области
а) провести корректировку проектно-сметной документации на проект
б) реконструировать сети водоснабжения
информация
в МРР
МРР, аким
Акмолинской
области
январь 2011 года – июль 2014 года
2011 год – 2,5
2012 год – 108,0
2013 год – 646,8
местный бюджет
республиканский
бюджет
6.
Реконструировать сети водоснабжения в селе Караоткель Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию на проект
б) реконструировать сети водоснабжения
информация
в МРР
МРР, аким
Акмолинской
области
январь 2012 года – июль 2014 года
2012 год – 8,0
2014 год – 76,6*
2014 год – 400,0
после 2014 г. – 289,8*
местный бюджет
республиканский
бюджет
7.
Реконструировать сети водоснабжения в селе Коянды Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию на проект
б) реконструировать сети водоснабжения
информация
в МРР
МРР, аким
Акмолинской
области
январь,
июль
2012 - 2014
годов
2012 год – 13,0
2013 год – 150,0
2014 год – 719,8*
местный бюджет
республиканский
бюджет
8.
Реконструировать сети водоснабжения в с. Талапкер Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию на проект
б) реконструировать сети водоснабжения
информация
в МРР
МРР, аким
Акмолинской
области
январь - июль 2014 года
2013 год – 20,0
после 2014 года – 400,0*
местный бюджет
республиканский
бюджет
II подгруппа (села: 1. Тайтобе, 2. Разъезд 96, 3. Каражар, 4. Кызылжар, 5. Кажымукан Целиноградский район)
9.
Реконструировать сети водоснабжения в с. Разъезд 96 Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию на проект
б) реконструировать сети водоснабжения
информация
в МРР
МРР,
аким
Акмолинской
области
январь - июль 2014 года
2013 год – 9,0*
после 2014 года – 45,0*
местный бюджет
республиканский
бюджет
10.
Реконструировать сети водоснабжения в с. Тайтобе Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию на проект
б) реконструировать сети водоснабжения
информация
в МРР
МРР,
аким
Акмолинской
области
январь - июль 2014 года
2013 год – 2,6
после 2014 года – 300,0*
местный бюджет
республиканский
бюджет
III подгруппа (села: 1. Бозайгыр Шортандинский район, 2. Малотимофеевка,
3. Софиевка, 4. Максимовка, 5. Шубары Целиноградский район)
11.
Реконструировать сети водоснабжения в селе Максимовка Целиноградского района Акмолинской области
а) провести корректировку проектно-сметной документации на проект
б) реконструировать сети водоснабжения
информация
в МРР
МРР, аким
Акмолинской
области

2012 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2011 жыл – 2,5
2012 жыл – 90,0
2013 жыл – 365,6
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
3. Электрмен қамтамасыз ету
I кiшi топ
(селолар: Целиноград ауданы 1. Қосшы, 2. Қараөткел, 3. Қоянды, 4. Талапкер, 5. Қабанбай батыр; ауылдар: 1. Целиноград ауданы, Ақмол, 2. Аршалы ауданы, Жiбек жолы)
1.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Ақмол селосында (жаңа құрылыстар, 1, 2, 3, 4-шағын аудандар) электрмен жабдықтау желiлерін салу
ӨДМ-ге ақпарат
ИЖТМ, Ақмола облысының әкiмi
2013 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2013 жыл – 265,5
2014 жыл – 29,5*
республикалық бюджет
2.
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жiбек жолы селосында электрмен жабдықтау желiлерін салу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) электрмен жабдықтау желiлерін салу
ӨДМ-ге ақпарат
ИЖТМ, Ақмола облысының әкiмi
2012 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2012 жыл – 40,0
2014 жылдан кейін – 870,5*
2014 жылдан кейін – 96,7*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
жергiлiктi бюджет
3.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қабанбай батыр селосында электрмен жабдықтау желiлерін салу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) электрмен жабдықтау желiлерін салу
ӨДМ-ге ақпарат
ИЖТМ, Ақмола облысының әкiмi
2013 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2013 жыл – 7,0
2014 жылдан кейін – 250,0*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
4.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қараөткел селосында электрмен жабдықтау желiлерін салу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) электрмен жабдықтау желiлерін салу
ӨДМ-ге ақпарат
ИЖТМ, Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2011 жыл – 21,0
2014 жыл – 732,2*
2014 жылдан кейін – 400,0
2014 жыл – 123,7*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
жергiлiктi бюджет
5.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қоянды селосында электрмен жабдықтау желiлерін салу
ӨДМ-ге ақпарат
ИЖТМ, Ақмола облысының әкiмi
2013 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2013 жыл – 1859,5
2014 жыл – 1254,2
республикалық бюджет
6.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Талапкер селосында электрмен жабдықтау желiлерін салу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) электрмен жабдықтау желiлерін салу
ӨДМ-ге ақпарат
ИЖТМ, Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2011 жыл – 18,0
2014 жыл – 800,0
2014 жылдан кейін – 1947,0*
2014 жыл – 303,4*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
жергiлiктi бюджет
II кiшi топ
(Целиноград ауданы 1. Тайтөбе, 2. 96-разъезд, 3. Қаражар, 4. Қызылжар, 5. Қажымұқан)
7.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қажымұқан селосында электрмен жабдықтау желiлерін салу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) электрмен жабдықтау желiлерін салу
ӨДМ-ге ақпарат
ИЖТМ, Ақмола облысының әкiмi

январь 2012 года – июль 2014 года
2011 год – 2,5
2012 год – 90,0
2013 год – 365,6
местный бюджет
республиканский
бюджет
3. Электроснабжение
I подгруппа (села: 1. Косшы, 2. Караоткель, 3. Коянды, 4. Талапкер, 5. Кабанбай батыр Целиноградский район; аулы: 1. Акмол Целиноградский район, 2. Жибек жолы Аршалынский район)
1.
Построить сети электроснабжения в ауле Акмол Целиноградского района Акмолинской области
(новая застройка, микрорайоны 1, 2, 3, 4)
информация
в МРР
МИНТ, аким
Акмолинской
области
январь
2013 года – июль 2014 года
2013 год – 265,5
2014 год – 29,5*
республиканский
бюджет
2.
Построить сети электроснабжения в селе Жибек Жолы Аршалынского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию на проект
б) построить сети электроснабжения
информация
в МРР
МИНТ, аким
Акмолинской
области
январь 2012 года – июль 2014 года
2012 год – 40,0
после 2014 года – 870,5*
после 2014 года – 96,7*
местный бюджет
республиканский
бюджет
местный бюджет
3.
Построить сети электроснабжения в селе Кабанбай батыра Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию на проект
б) построить сети электроснабжения
информация
в МРР
МИНТ, аким
Акмолинской
области
январь 2013 года – июль 2014 года
2013 год – 7,0
после 2014 года – 250,0*
местный бюджет
республиканский
бюджет
4.
Построить сети электроснабжения в селе Караоткель Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию на проект
б) построить сети электроснабжения
информация
в МРР
МИНТ, аким
Акмолинской
области
январь 2011 года – июль 2014 года
2011 год – 21,0
2014 год – 732,2
после 2014 года – 400,0
2014 год – 123,7*
местный бюджет
республиканский
бюджет
местный бюджет
5.
Построить сети электроснабжения в селе Коянды Целиноградского района Акмолинской области
информация
в МРР
МИНТ, аким
Акмолинской
области
январь 2013 года – июль 2014 года
2013 год – 1859,5
2014 год – 1254,2
республиканский
бюджет
6.
Построить сети электроснабжения в селе Талапкер Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию на проект
б) построить сети электроснабжения
информация
в МРР
МИНТ, аким
Акмолинской
области
январь 2011 года – июль 2014 года
2011 год – 18,0
2014 год – 800,0
после 2014 года – 1947,0
2014 год – 303,4*
местный бюджет
республиканский
бюджет
местный бюджет
II подгруппа (1. Тайтобе, 2. Разъезд 96, 3. Каражар, 4. Кызылжар, 5. Кажымукан Целиноградский район)
7.
Построить сети электроснабжения в селе Кажымукан Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию на проект
б) построить сети электроснабжения
информация
в МРР
МИНТ, аким
Акмолинской
области

2013 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2013 жыл – 4,5
2014 жылдан кейін – 93,6*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
15.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Шұбар селосында электрмен жабдықтау желiлерін салу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) электрмен жабдықтау желiлерін салу
ӨДМ-ге ақпарат
ИЖТМ, Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2013 жыл – 0,8
2013 жыл – 31,3
2014 жыл – 2,7*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
16.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қызылсуат селосында электрмен жабдықтау желiлерін салу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) электрмен жабдықтау желiлерін салу
ӨДМ-ге ақпарат
ИЖТМ, Ақмола облысының әкiмi
2013 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2013 жыл – 12,9
2014 жылдан кейін – 302,7
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
4. Жылумен жабдықтау
I кiшi топ
(селолар: Целиноград ауданы 1. Қосшы, 2. Қараөткел, 3. Қоянды, 4. Талапкер, 5. Қабанбай батыр; ауылдар: 1. Целиноград ауданы, Ақмол, 2. Аршалы ауданы, Жiбек жолы)
1.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Ақмол а. жылумен жабдықтау желiлерін қайта жаңарту.
Бу қазандығы
ӨДМ-ге ақпарат
ӨДМ, Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2011 жыл – 540,0
2012 жыл – 600,0
2013 жыл – 190,8
2014 жыл – 148,6*
республикалық бюджет
2.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Ақмол а. жылумен жабдықтау желiлерін қайта жаңарту (2-кезең).
Жылу желілері
ӨДМ-ге ақпарат
ӨДМ, Ақмола облысының әкiмi
2012 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2012 жыл – 100,0
2013 жыл – 121,4
2014 жыл – 13,4*
республикалық бюджет
5. Көлiк коммуникациялары
I кiшi топ
(селолар: Целиноград ауданы 1. Қосшы, 2. Қараөткел, 3. Қоянды, 4. Талапкер, 5. Қабанбай батыр; ауылдар: 1. Целиноград ауданы, Ақмол, 2. Аршалы ауданы, Жiбек жолы)
1.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Ақмол ауылының ұзындығы 25 км көше-жол желiсiне орташа жөндеу жүргiзу (кент iшiндегi қолданыстағы жолдар)
ӨДМ-ге ақпарат
ККМ, Ақмола облысының әкiмi
2012 жылғы қаңтар – 2013 жылғы шiлде
2012 жыл – 223,4
2013 жыл – 25,7
республикалық бюджет
2.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Ақмол ауылының көше-жол желiсiн салу (жаңа құрылыс)
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) көше-жол желiсiн салу
ӨДМ-ге ақпарат
ККМ, Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2011 жыл – 15,0
2014 жыл – 500,0
2014 жылдан кейін – 2149,2*
2014 жыл – 294,3*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
жергiлiктi бюджет
3.
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жiбек жолы ауылының көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi, ККМ

январь  2013 года – июль 2014 года
2013 год – 4,5
после 2014 года – 93,6*
местный бюджет
республиканский
бюджет
15.
Построить сети электроснабжения в селе Шубары Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию на проект
б) построить сети электроснабжения
информация
в МРР
МИНТ,
аким Акмолинской
области
январь  2011 года – июль 2014 года
2011 год – 0,8
2013 год – 31,3
2014 год – 2,7*
местный бюджет
республиканский
бюджет
16.
Построить сети электроснабжения в селе Кызылсуат Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию на проект
б) построить сети электроснабжения
информация
в МРР
МИНТ, аким
Акмолинской
области
январь 2013 года – июль 2014 года
2013 год – 12,9
после 2014 года – 302,7
местный бюджет
республиканский
бюджет
4. Теплоснабжение
I подгруппа (села: 1. Косшы, 2. Караоткель, 3. Коянды, 4. Талапкер,
5. Кабанбай батыр Целиноградский район;
аулы: 1. Акмол Целиноградский район, 2. Жибек жолы Аршалынский район)
1.
Реконструкция систем теплоснабжения а. Акмол Целиноградского района Акмолинской области. Котельная.
информация
в МРР
МРР, аким Акмолинской
области
январь 2011 года – июль 2014 года
2011 год – 540,0
2012 год – 600,0
2013 год – 190,8
2014 год – 148,6*
республиканский
бюджет
2.
Реконструкция системы теплоснабжения а.Акмол Целиноградского района Акмолинской области (2 очередь). Тепловые сети.
информация
в МРР
МРР, аким Акмолинской
области
январь 2012 года – июль 2014 года
2012 год – 100,0
2013 год – 121,4
2014 год – 13,4*
республиканский
бюджет
5. Транспортные коммуникации
I подгруппа (села: 1. Косшы, 2. Караоткель, 3. Коянды,
4. Талапкер, 5. Кабанбай батыр Целиноградский район;
аулы: 1. Акмол Целиноградский район, 2. Жибек жолы Аршалынский район)
1.
Произвести средний ремонт улично-дорожной сети  протяженностью 25 км аула Акмол Целиноградского района Акмолинской области (действующие внутрипоселковые дороги)
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области, МТК
январь 2012 года – июль 2013 года
2012 год – 223,4
2013 год – 25,7
республиканский
бюджет
2.
Построить улично-дорожные сети аула Акмол Целиноградского района Акмолинской области (новая застройка)
а) разработать проектно-сметную документацию на проект
б) построить улично-дорожную сеть
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области, МТК
январь 2011 года – июль 2014 года
2011 год – 15,0
2014 год – 500,0
после 2014 года – 2149,2*
2014 год – 294,3*
местный бюджет
республиканский
бюджет местный бюджет
3.
Произвести ремонт улично-дорожной сети аула Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию на проект
б) произвести ремонт улично-дорожной сети
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области, МТК

2011 жылғы қаңтар – 2013 жылғы шiлде
2011 жыл – 2,0
2012 жыл – 300,0
2013 жыл – 105,5
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
4.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қабанбай батыр селосының көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi, ККМ
2011 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2011 жыл – 2,0
2014 жыл – 100,0
2014 жылдан кейін – 1344,3
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
5.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қараөткел селосының көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi, ККМ
2012 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2012 жыл – 3,0
2014 жыл – 100,0
2014 жылдан кейін – 410,7
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
6.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы селосының көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi, ККМ
2011 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2011 жыл – 3,0
2014 жыл – 150,0
2014 жылдан кейін – 475,1
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
7.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қоянды селосының көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi, ККМ
2012 жылғы қаңтар – 2013 жылғы шiлде
2012 жыл – 2,0
2013 жыл – 178,5
2013 жыл – 95,7
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
8.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Талапкер селосының көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi, ККМ
2012 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2012 жыл – 4,0
2014 жыл – 100,0
2014 жылдан кейін – 137,7
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
II кiшi топ
(Целиноград ауданы 1. Тайтөбе, 2. 96-разъезд, 3. Қаражар, 4. Қызылжар, 5. Қажымұқан)
9.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қажымұқан селосының көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi, ККМ
2011 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2011 жыл – 1,3
2012 жыл – 40,0
2014 жылдан кейін – 1 232,0*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
10.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қаражар селосының көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi, ККМ

январь 2011 года – июль 2013 года
2011 год – 2,0
2012 год – 300,0
2013 год – 105,5
местный бюджет
республиканский
бюджет
4.
Произвести ремонт улично-дорожной сети села Кабанбай батыра Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию на проект
б) произвести ремонт улично-дорожной сети
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области, МТК
январь 2011 года – июль 2014 года
2011 год – 2,0
2014 год – 100,0
после 2014 года – 1344,3
местный бюджет
республиканский
бюджет
5.
Произвести ремонт улично-дорожной сети села Караоткель Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию
б) произвести ремонт улично-дорожной сети
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области, МТК
январь 2012 года – июль 2014 года
2012 год – 3,0
2014 год – 100,0
после 2014 года – 410,7
местный бюджет
республиканский
бюджет
6.
Произвести ремонт улично-дорожной сети села Косшы Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию на проект
б) произвести ремонт улично-дорожной сети
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области, МТК
январь 2011 года – июль 2014 года
2011 год – 3,0
2014 год – 150,0
после 2014 года – 475,1
местный бюджет
республиканский
бюджет
7.
Произвести ремонт улично-дорожной сети села Коянды Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию
б) произвести ремонт улично-дорожной сети
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области, МТК
январь 2012 года – июль 2013 года
2012 год – 2,0
2013 год – 178,5
2013 год – 95,7
местный бюджет
республиканский
бюджет
8.
Произвести ремонт улично-дорожной сети села Талапкер Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию на проект
б) произвести ремонт улично-дорожной сети
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области, МТК
январь 2012 года – июль 2014 года
2012 год – 4,0
2014 год – 100,0
после 2014 года – 137,7
местный бюджет
республиканский
бюджет
II подгруппа (села: 1. Тайтобе, 2. Разъезд 96, 3. Каражар,
4. Кызылжар, 5. Кажымукан Целиноградский район)
9.
Произвести ремонт улично-дорожной сети села Кажымукан Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию
б) произвести ремонт улично-дорожной сети
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области, МТК
январь 2011 года – июль 2014 года
2011 год – 1,3
2012 год – 40,0
после 2014 года – 1 232,0*
местный бюджет
республиканский
бюджет
10.
Произвести ремонт улично-дорожной сети села Каражар Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию
б) произвести ремонт улично-дорожной сети
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области, МТК

2011 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2011 жыл – 2,2
2012 жыл – 70,0
2014 жыл – 594,8
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
18.
Ақмола облысы Шортанды ауданы Бозайғыр селосының көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi, ККМ
2011 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2011 жыл – 1,7
2012 жыл – 50,0
2013 жыл – 61,8
2014 жыл – 89,3*
жергiлiктi бюджет
IV кiшi топ
(Целиноград ауданы 1. Қызылсуат, Аршалы ауданы 2. Қостомар, 3. Жалтыркөл)
19.
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл селосының көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2011 жыл – 2,0
2012 жыл – 70,0
2013 жыл – 65,0
2014 жыл – 56,6*
жергiлiктi бюджет
20.
Ақмола облысы Аршалы ауданы Қостомар селосының көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2011 жыл – 1,0
2012 жыл – 40,0
2013 жыл – 45,2
2014 жыл – 59,3*
жергiлiктi бюджет
21.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қызылсуат селосының көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
а) жобаның жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
б) көше-жол желiсiне жөндеу жүргiзу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi, ККМ
2012 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2012 жыл – 1,9
2014 жыл – 100,0
2014 жылдан кейін –
107,2*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
6. Тұрғын үй құрылысы
I кiшi топ (селолар: Целиноград ауданы 1. Қосшы, 2. Қараөткел, 3. Қоянды, 4. Талапкер, 5. Қабанбай батыр; ауылдар: 1. Целиноград ауданы, Ақмол, 2. Аршалы ауданы, Жiбек жолы)
1.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Ақмол ауылында 36 пәтерлiк екі тұрғын үй салу
ӨДМ-ге ақпарат
ӨДМ, Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы шілде – 2013 жылғы қаңтар
2011 жыл – 131,3
2012 жыл – 212,3
республикалық бюджет
2.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы селосының инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымын салу
ӨДМ-ге ақпарат
ӨДМ, Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар –
2013 жылғы шiлде
2011 жыл – 3800,0
2012 жыл – 2 213,2
2013 жыл – 2 425,0
республикалық бюджет
Әлеуметтiк саланы дамыту
7. Мектепке дейiнгi оқыту жүйесiн дамыту
I кiшi топ
(селолар: Целиноград ауданы 1. Қосшы, 2. Қараөткел, 3. Қоянды, 4. Талапкер, 5. Қабанбай батыр, ауылдар: 1. Целиноград ауданы, Ақмол, 2. Аршалы ауданы, Жiбек жолы)
1.
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жiбек жолы ауылында 140 орындық балабақша салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) балабақша салу
ЭДСМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi

январь  2011 года – июль 2014 года
2011 год – 2,2
2012 год – 70,0
после 2014 года – 594,8
местный бюджет
республиканский бюджет
18.
Произвести ремонт улично-дорожной сети села Бозайгыр Шортандинского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию
б) произвести ремонт улично-дорожной сети
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области
январь 2011 года – июль 2014 года
2011 год – 1,7
2012 год – 50,0
2013 год – 61,8
2014 год – 89,3*
местный бюджет
IV подгруппа (села: 1. Кызылсуат Целиноградский район,
2. Костомар Аршалынский район, 3. Жалтырколь Аршалынский район)
19.
Произвести ремонт улично-дорожной сети села Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию
б) произвести ремонт улично-дорожной сети
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области
январь 2011 года – июль 2014 года
2011 год – 2,0
2012 год – 70,0
2013 год – 65,0
2014 год – 56,6*
местный бюджет
20.
Произвести ремонт улично-дорожной сети села Костомар Аршалынского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию
б) произвести ремонт улично-дорожной сети
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области
январь 2011 года – июль 2014 года
2011 год – 1,0
2012 год – 40,0
2013 год – 45,2
2014 год – 59,3*
местный бюджет
21.
Произвести ремонт улично-дорожной сети села Кызылсуат Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию б) произвести ремонт улично-дорожной сети
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области, МТК
январь 2012 года – июль 2014 года
2012 год – 1,9
2014 год – 100,0
после 2014 года – 107,2
местный бюджет
республиканский
бюджет
6. Жилищное строительство
I подгруппа (села: 1. Косшы, 2. Караоткель, 3. Коянды,
4. Талапкер, 5. Кабанбай батыр Целиноградский район;
аулы: 1. Акмол Целиноградский район, 2. Жибек жолы Аршалынский район)
1.
Построить два 36-ти квартирных жилых дома в ауле Акмол Целиноградского района Акмолинской области
информация
в МРР
МРР, аким
Акмолинской
области
июль 2011 года,
январь 2013 года
2011 год – 131,3
2012 год – 212,3
республиканский
бюджет
2.
Построить инженерно-коммуникационную инфраструктуру села Косшы Целиноградского района Акмолинской области
информация
в МРР
МРР, аким
Акмолинской
области
январь 2011 года – июль 2013 года
2011 год – 3800,0
2012 год – 2213,2
2013 год – 2425,0
республиканский
бюджет
Развитие социальной сферы
7. Развитие сети дошкольного обучения
I подгруппа (села: 1. Косшы, 2. Караоткель, 3. Коянды, 4.
Талапкер, 5. Кабанбай батыр Целиноградский район;
аулы: 1. Акмол Целиноградский район, 2. Жибек жолы Аршалынский район)
1.
Построить детский сад на 140 мест в ауле Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить детский сад
информация
в МЭРТ
аким
Акмолинской
области

2011 жылғы қаңтар – 2012 жылғы шiлде
2011 жыл – 4,5
2012 жыл – 280,0
жергiлiктi бюджет
2.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қабанбай батыр селосында 320 орындық балабақша құрылысын аяқтау
ЭДСМ-ге ақпарат
БҒМ, Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы шілде – 2012 жылғы қаңтар
2011 жыл – 370,0
республикалық бюджет
3.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы селосында 280 орындық балабақша салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) балабақша салу
ӨДМ-ге ақпарат
БҒМ, Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2013 жылғы шiлде
2011 жыл – 8,0
2012 жыл – 279,9
2013 жыл – 211,1
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
4.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қоянды селосында 280 орындық балабақша салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) балабақша салу
ӨДМ-ге ақпарат
БҒМ, Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2013 жылғы шiлде
2011 жыл – 8,0
2012 жыл – 281,4
2013 жыл – 279,8
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
5.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Талапкер селосында 280 орындық балабақша салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) балабақша салу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2013 жылғы шiлде
2011 жыл – 8,0
2011 жыл – 281,4
2013 жыл – 223,9
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
II кiшi топ
(селолар: Целиноград ауданы 1. Тайтөбе, 2. 96-разъезд, 3. Қаражар, 4. Қызылжар, 5. Қажымұқан)
6.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қажымұқан селосында 140 орындық балабақша салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) балабақша салу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi
2012 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2012 жыл – 4,5
2013 жыл – 227,0
2014 жыл – 141,9*
жергiлiктi бюджет
7.
Ақмола облысы Целиноград ауданының 96-разъезд селосында 140 орындық балабақша салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) балабақша салу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2013 жылғы шiлде
2011 жыл – 4,5
2012 жыл – 167,1
2014 жыл – 80,0*
жергiлiктi бюджет
8.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Тайтөбе селосында 140 орындық балабақша салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) балабақша салу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi, БҒМ
2012 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2012 жыл – 4,5
2013 жыл – 227,0
2014 жыл – 117,9*
жергiлiктi бюджет
8. Орта бiлiм беру жүйесiн дамыту
I кiшi топ
(селолар: Целиноград ауданы 1. Қосшы, 2. Қараөткел, 3.Қоянды, 4. Талапкер, 5. Қабанбай батыр; ауылдар: 1. Целиноград ауданы, Ақмол, 2. Аршалы ауданы, Жiбек жолы)
1.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қараөткел селосында 1200 оқушы орындық орта мектеп салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) орта мектеп салу
ӨДМ-ге ақпарат
БҒМ, Ақмола облысының әкiмi

январь 2011 года – июль 2012 года
2011 год – 4,5
2012 год – 280,0
местный бюджет
2.
Завершить строительство детского сада на 320 мест в селе Кабанбай батыра Целиноградского района Акмолинской области
информация
в МЭРТ
МОН, аким
Акмолинской
области
июль 2011 года, январь
2012 года
2011 год – 370,0
республиканский
бюджет
3.
Построить детский сад на 280 мест в селе Косшы  Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить детский сад
информация
в МРР
МОН, аким
Акмолинской
области
январь 2011 года – июль 2013 года
2011 год – 8,0
2012 год – 279,9
2013 год – 211,1
местный бюджет
республиканский
бюджет
4.
Построить детский сад на 280 мест в селе Коянды  Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить детский сад
информация
в МРР
МОН, аким
Акмолинской
области
январь 2011 года – июль 2013 года
2011 год – 8,0
2012 год – 281,4
2013 год – 279,8
местный бюджет
республиканский
бюджет
5.
Построить детский сад на 280 мест в селе Талапкер Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить детский сад
информация
в МРР
МОН, аким
Акмолинской
области
январь  2011 года – июль 2013 года
2011 год – 8,0
2012 год – 281,4
2013 год – 223,9
местный бюджет
республиканский
бюджет
II подгруппа (села: 1. Тайтобе, 2. Разъезд 96, 3. Каражар,
4. Кызылжар, 5. Кажымукан Целиноградский район)
6.
Построить детский сад на 140 мест в селе Кажымукан
Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения
б) построить детский сад
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области
январь 2012 года – июль 2014 года
2012 год – 4,5
2013 год – 227,0
2014 год – 141,9*
местный бюджет
7.
Построить детский сад на 140 мест в селе Разъезд 96 Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения
б) построить детский сад
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области
январь  2011 года – июль 2013 года
2011 год – 4,5
2012 год – 167,1
2013 год – 80,0
местный бюджет
8.
Построить детский сад на 140 мест в селе Тайтобе Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить детский сад
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области
январь 2012 года – июль 2014 года
2012 год – 4,5
2013 год – 227,0
2014 год – 117,9*
местный бюджет
8. Развитие сети среднего образования
I подгруппа (села: 1. Косшы, 2. Караоткель, 3. Коянды,
4. Талапкер 5. Кабанбай батыр Целиноградский район;
аулы: 1. Акмол Целиноградский район, 2. Жибек жолы Аршалынский район)
1.
Построить среднюю школу на 1200 ученических мест в селе Караоткель Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить среднюю школу
информация
в МРР
МОН, аким
Акмолинской
области

2011 жылғы қаңтар – 2013 жылғы шiлде
2011 жыл – 18,0
2011 жыл – 200,0
2012 жыл – 665,4
2013 жыл – 798,4
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
2.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы селосында 1200 оқушы орындық орта мектеп салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) орта мектеп салу
ӨДМ-ге ақпарат
БҒМ, Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2013 жылғы шiлде
2011 жыл – 18,0
2011 жыл – 200,0
2012 жыл – 665,2
2013 жыл – 548,7
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
3.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қоянды селосында 900 оқушы орындық орта мектеп салу
ЭДСМ-ге ақпарат
БҒМ, Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2012 жылғы шiлде
2011 жыл – 637,4
2012 жыл – 328,2
республикалық бюджет
4.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Талапкер селосында 900 оқушы орындық орта мектеп салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) орта мектеп салу
ЭДСМ-ге ақпарат
БҒМ, Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2012 жылғы шiлде
2011 жыл – 8,1
2011 жыл – 200,0
2012 жыл – 886,3
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
II кiшi топ
(Целиноград ауданы 1. Тайтөбе, 2. 96-разъезд, 3. Қаражар, 4. Қызылжар, 5. Қажымұқан)
5.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Тайтөбе селосында 300 оқушы орындық орта мектеп салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) орта мектеп салу
ӨДМ-ге ақпарат
БҒМ, Ақмола облысының әкiмi
2012 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2012 жыл – 4,2
2013 жыл – 102,7
2014 жыл – 167,2
2014 жылдан кейін – 489,6*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
6.
Ақмола облысы Целиноград ауданының 96-разъезд селосында 300 оқушы орындық орта мектеп салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) орта мектеп салу
ӨДМ-ге ақпарат
БҒМ, Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2013 жылғы шiлде
2011 жыл – 7,4
2012 жыл – 248,8
2013 жыл – 299,4
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
7.
Ақмола облысы Целиноград ауданының Максимовка селосында 300 оқушы орындық орта мектеп салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) орта мектеп салу
ӨДМ-ге ақпарат
БҒМ, Ақмола облысының әкiмi
2012 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2013 жыл – 7,4
2014 жылдан кейін – 843,9*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
9. Денсаулық сақтау жүйесiн дамыту
I кiшi топ
(селолар: Целиноград ауданы 1. Қосшы, 2. Қараөткел, 3. Қоянды, 4. Талапкер, 5. Қабанбай батыр; ауылдар: 1. Целиноград ауданы, Ақмол, 2. Аршалы ауданы, Жiбек жолы)
1.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Ақмол ауылында ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана салу
а) жобалау-сметалық құжаттаманы әзiрлеу
б) емхана салу
ӨДМ-ге ақпарат
ДСМ, Ақмола облысының әкiмi
2011 жылғы қаңтар – 2013 жылғы шiлде

январь  2011 года – июль 2013 года
2011 год – 18,0
2011 год – 200,0
2012 год – 665,4
2013 год – 798,4
местный бюджет
республиканский
бюджет
2.
Построить среднюю школу на 1200 ученических мест в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить среднюю школу
информация
в МРР
МОН, аким
Акмолинской
области
январь
2011 года – июль
2013 года
2011 год – 18,0
2011 год – 200,0
2012 год – 665,2
2013 год – 548,7
местный бюджет
республиканский
бюджет
3.
Построить среднюю школу на 900 ученических мест в селе Коянды Целиноградского района Акмолинской области
информация
в МЭРТ
МОН, аким
Акмолинской
области
январь
2011 года – июль 2012 года
2011 год – 637,4
2012 год – 328,2
республиканский
бюджет
4.
Построить среднюю школу на 900 ученических мест в селе Талапкер Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить среднюю школу
информация
в МЭРТ
МОН, аким
Акмолинской
области
январь
2011 года – июль 2012 года
2011 год – 8,1
2011 год – 200,0
2012 год – 886,3
местный бюджет
республиканский бюджет
II подгруппа (села: 1. Тайтобе, 2. Разъезд 96, 3. Каражар,
4. Кызылжар, 5. Кажымукан Целиноградский район)
5.
Построить среднюю школу на 300 ученических мест в селе Тайтобе Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить среднюю школу
информация
в МРР
МОН, аким
Акмолинской
области
январь
2012 года – июль
2014 года
2012 год – 4,2
2013 год – 102,7
2014 год – 167,2
после 2014 года – 489,6*
местный бюджет
республиканский
бюджет
6.
Построить среднюю школу на 300 ученических мест в селе Разъезд 96 Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить среднюю школу
информация
в МРР
МОН, аким
Акмолинской
области
январь
2011 года – июль
2013 года
2011 год – 7,4
2012 год – 248,8
2013 год – 299,4
местный бюджет
республиканский
бюджет
7.
Построить среднюю школу на 300 ученических мест в селе Максимовка Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить среднюю школу
информация
в МРР
МОН, аким
Акмолинской
области
январь
2013 года – июль 2014 года
2013 год – 7,4
после 2014 года – 843,9*
местный бюджет
республиканский
бюджет
9. Развитие системы здравоохранения
I подгруппа (села: 1. Косшы, 2. Караоткeль, 3. Коянды.
4. Талапкер, 5. Кабанбай батыр Целиноградский район;
аулы: 1. Акмол Целиноградский район, 2. Жибек жолы Аршалынский район)
1.
Построить районную поликлинику на 250 посещений в смену в ауле Акмол Целиноградского района Акмолинской области
а) разработать проектно-сметную документацию
б) построить поликлинику
информация
в МРР
МЗ, аким
Акмолинской
области
январь
2011 года – июль
2013 года

2011 жыл – 17,5
2012 жыл – 200,0
2013 жыл – 1085,7*
республикалық бюджет
2.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қабанбай батыр селосында дәрiгерлiк амбулатория салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) дәрiгерлiк амбулатория салу
ӨДМ-ге ақпарат
ДСМ, Ақмола облысының әкiмi
2014 жылғы
қаңтар – шілде
2013 жыл – 3,0
2013 жыл – 33,7*
2014 жыл – 88,3*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
3.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы селосында дәрiгерлiк амбулатория салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) дәрiгерлiк амбулатория салу
ӨДМ-ге ақпарат
ДСМ, Ақмола облысының әкiмi
2013 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2013 жыл – 3,8
2013 жыл – 33,7*
2014 жыл – 87,5*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
4.
Ақмола облысы Целиноград ауданының Қоянды селосында фельдшерлiк-акушерлiк пункт салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) фельдшерлiк-акушерлiк пункт салу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi
2013 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2013 жыл – 1,0
2014 жыл – 70,0*
жергiлiктi бюджет
5.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Талапкер селосында дәрiгерлiк амбулатория салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) дәрiгерлiк амбулатория салу
ӨДМ-ге ақпарат
ДСМ,
Ақмола облысының әкiмi
2013 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2013 жыл – 3,0
2013 жыл – 33,7*
2014 жыл – 88,3*
жергiлiктi бюджет
республикалық бюджет
II кiшi топ
(Целиноград ауданы 1. Тайтөбе, 2. 96-разъезд, 3. Қаражар, 4. Қызылжар, 5. Қажымұқан)
6.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қажымұқан селосында медициналық пункт салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) медициналық пункт салу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi
2012 жылғы қаңтар – 2013 жылғы шiлде
2012 жыл – 1,0
2012 жыл – 6,0
2013 жыл – 34,7
жергiлiктi бюджет
7.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қаражар селосында медициналық пункт салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) медициналық пункт салу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi
2012 жылғы қаңтар – 2013 жылғы шiлде
2012 жыл – 1,0
2013 жыл – 53,6
жергiлiктi бюджет
8.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Тайтөбе селосында медициналық пункт салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) медициналық пункт салу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi
2013 жылғы қаңтар – 2014 жылғы шiлде
2013 жыл – 0,8
2014 жыл – 50,2*
жергiлiктi бюджет
9.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қызылжар селосында медициналық пункт салу
а) қайта қолдану жобасын жергiлiктi жерге байланыстыру
б) медициналық пункт салу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi

2011 год – 17,5
2012 год – 200,0
2013 год – 1085,7*
республиканский
бюджет
2.
Построить врачебную амбулаторию в селе Кабанбай батыра Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить врачебную амбулаторию
информация
в МРР
МЗ, аким
Акмолинской
области
январь - июль
2014 года
2013 год – 3,0
2013 год – 33,7*
2014 год – 88,3*
местный бюджет
республиканский
бюджет
3.
Построить врачебную амбулаторию в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить врачебную амбулаторию
информация
в МРР
МЗ, аким
Акмолинской
области
январь
2013 года – июль
2014 года
2013 год - 3,8
2013 год – 33,7*
2014 год – 87,5*
местный бюджет
республиканский
бюджет
4.
Построить фельдшерско-акушерский пункт в селе Коянды Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить фельдшерско-акушерский пункт
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области
январь 2013 года – июль 2014 года
2013 год – 1,0
2014 год – 70,0*
местный бюджет
5.
Построить врачебную амбулаторию в селе Талапкер Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить врачебную амбулаторию
информация
в МРР
МЗ, аким
Акмолинской
области
январь 2013 года – июль 2014 года
2013 год – 3,0
2013 год – 33,7*
2014 год – 88,3*
местный бюджет
республиканский
бюджет
II подгруппа (села: 1. Тайтобе, 2. Разъезд 96, 3. Каражар,
4. Кызылжар, 5. Кажымукан Целиноградский район)
6.
Построить медицинский пункт в селе Кажымукан Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить медицинский пункт
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области
январь 2012 года – июль 2013 года
2012 год - 1,0
2012 год – 6,0
2013 год – 34,7
местный бюджет
7.
Построить медицинский пункт в селе Каражар Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить медицинский пункт
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области
январь 2012 года – июль 2013 года
2012 год – 1,0
2013 год – 53,6
местный бюджет
8.
Построить медицинский пункт в селе Тайтобе Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить медицинский пункт
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области
январь 2013 года – июль 2014 года
2013 год – 0,8
2014 год – 50,2*
местный бюджет
9.
Построить медицинский пункт в селе Кызылжар Целиноградского района Акмолинской области
а) привязать проект повторного применения к местности
б) построить медицинский пункт
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области

2013 жыл – 0,8
2014 жыл – 50,2*
жергiлiктi бюджет
10. Басқалар
I кiшi топ
(селолар: Целиноград ауданы 1. Қосшы, 2. Қараөткел, 3. Қоянды, 4. Талапкер, 5. Қабанбай батыр; ауылдар: 1. Целиноград ауданы, Ақмол, 2. Аршалы ауданы, Жiбек жолы)
1.
Ақмола облысы Целиноград ауданы Ақмол ауылында жергiлiктi атқарушы органдардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету үшiн әкiмшiлiк ғимарат салу
ӨДМ-ге ақпарат
Ақмола облысының әкiмi

2013 год – 0,8
2014 год – 50,2*
местный бюджет
10. Прочее
I подгруппа (села: 1. Косшы, 2. Караоткель, 3. Коянды,
4. Талапкер, 5. Кабанбай батыр Целиноградский район;
аулы: 1. Акмол Целиноградский район, 2. Жибек жолы Аршалынский район)
1.
Построить административное здание для обеспечения функционирования местных исполнительных органов в ауле Акмол Целиноградского района
информация
в МРР
аким
Акмолинской
области

12 465,6
2014 жылы
9 579,0
2014 жылдан кейін
15 134,9
Жиыны:
53 634,9
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БҒМ - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi
ДСМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi
ИЖТМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
ККМ - Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
ӨДМ - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгi
ЭДСМ - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлiгi
*республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын iс-шаралар бойынша шығыстар көлемi бекiтiлген жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес тиiстi жоспарлы кезеңге арналған республикалық және жергiлiктi бюджеттердi қалыптастыру және нақтылау кезiнде нақтыланатын болады.

12 465,6
2014 год
9 579,0
после 2014 года
15 134,9
Итого:
53 634,9
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МИНТ - Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МРР – Министерство регионального развития Республики Казахстан
МЭРТ – Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
* объемы расходов по мероприятиям, финансируемым за счет средств республиканского и местного бюджетов, будут уточняться при формировании и уточнении республиканского и местного бюджетов на соответствующий плановый период в соответствии с утвержденной проектно-сметной документацией.