Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 1440 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 51-қосымшада:
реттік нөмірі 14-жолдың «Мемлекеттік тапсырманы орындауға қажетті бюджет қаражатының сомасы» деген бағанындағы «1 159 961» деген сандар «1 139 294» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 29-жолмен толықтырылсын:
«
29
Медициналық техниканы сатып алуды жетілдіру
Медициналық техниканы жеткізу лизингінің тетігін әзірлеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«ҚазМедТех» АҚ
031 «Ауруханалық басқару саласында халықаралық стандартты енгізу»
20 667
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2010 года № 1440
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010 - 2012 годы" следующие изменение и дополнение:
в приложении 51 к указанному постановлению:
в графе "Сумма бюджетных средств, необходимая для выполнения государственного задания" строки, порядковый номер 14, цифры "1 159 961" заменить цифрами "1 139 294";
дополнить строкой, порядковый номер 29, следующего содержания:
"
29
Совершенст-
вование
закупа
медицинской
техники
Разработка
механизма
лизинга
поставок
медицинской
техники
Министерство
здравоохране-
ния
Республики
Казахстан
АО
"КазМед
Тех"
031 "Внедрение
международных
стандартов в
области
больничного
управления"
20667
";
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов