Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1216 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 147 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1216 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1216
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2010 года № 147
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1216 "О Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2009 - 2011 годы" следующие изменения и дополнения:

көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Қазғарыш қызметінің стратегиялық бағыттары, мақсаты мен міндеттері» деген 3-бөлімде:
«Қазғарыш қызметінің стратегиялық бағыттары, қызметін дамытудың стратегиялық мақсаттары және негізгі индикаторлары» деген 1-қосымшада:
«Ғарыштық қызметті институттандыруды қамтамасыз ету» деген 4-стратегиялық бағытта:

в Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2009 - 2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. "Стратегические направления, цели и задачи деятельности Казкосмоса":
в приложении 1 "Стратегические направления деятельности, стратегические цели развития и ключевые индикаторы деятельности Казкосмоса":
в 4. Стратегическом направлении "Институциональное обеспечение космической деятельности":

«Техникалық регламенттер мен стандарттарды әзірлеу, ғарыштық қызметті техникалық реттеу мәселелері бойынша нормативтік құжаттар қорын құру» деген 4.1.2-міндеттер:
«2009 жыл» деген бағанда «8» деген сан «15» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығындар жиынтығы» деген 5-қосымшада «2009 жыл» деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"
2009
6 013 882
1 336 371
4 677 511
424 897
144 897
280 000
6 438 779
1 481 268
4 957 511
»;
«Бюджеттік бағдарламаның нысаны» деген 3-қосымшада:
001 «Ғарыш қызметі саласындағы саясатты қалыптастыру, үйлестіру және бақылау жөніндегі қызмет көрсетулер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2009» деген бағанда:

в задаче 4.1.2. "Разработка технических регламентов и стандартов, создание фонда нормативных документов по вопросам технического регулирования космической деятельности":
в графе "2009 год" цифру "8" заменить цифрами "15";
графу "2009" в приложении 5 "Свод бюджетных расходов" изложить в следующей редакции:
"
2009
6 013 882
1 336 371
4 677 511
424 897
144 897
280 000
6 438 779
1 481 268
4 957 511
";
в приложении 3 "Форма бюджетной программы":
в бюджетной программе 001 "Услуги по формированию политики, координации и контроля в области космической деятельности":
в графе "2009":

«Сандық көрсеткіш» деген жолда «90» деген сандар «85» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыру шығыстары» деген жолда «162 724» деген сандар «160 789» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Қазақстан Республикасының ғарышкерлерін даярлау» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыру шығыстары» деген жолдың «2009» деген бағанында «16 276» сандар «6 389» сандармен ауыстырылсын;
012 «Байқоңыр» кешеніндегі Ресей Федерациясының жалдауынан шығарылған объектілерді өңдеп қалпына келтіру, қалдықтарды пайдалану, рұқсат етілмеген қоқыстарды жою» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыру шығыстары» деген жолдың «2009» деген бағанында «163 724» деген сандар «160 000» деген сандармен ауыстырылсын;
014 «Ғарыш саласындағы техникалық регламенттер мен стандарттарды әзірлеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2009» деген бағанда:
«Мөлшерлік көрсеткіші» деген жолда «8» деген сан «15» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыру шығыстары» деген жолда «37 000» деген сандар «16 000» деген сандармен ауыстырылсын;
015 бюджеттік бағдарламаның орыс тіліндегі мәтініне толықтырулар енгізіледі;
015 «Ресей Федерациясы жалдау құрамына кірмеген және құрамынан шығарылған «Байқоңыр» кешені объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыру шығыстары» деген жолдың «2009» деген бағанында «98 897» деген сандар «78 897» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                        К. Мәсімов

в строке "Показатели количества" цифры "90" заменить цифрами "85";
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "162 724" заменить цифрами "160 789";
в бюджетной программе 003 "Подготовка космонавтов Республики Казахстан":
в графе "2009" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "16 276" заменить цифрами "6 389";
в бюджетной программе 012 "Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса "Байконур", не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией":
в графе "2009" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "163 724" заменить цифрами "160 000";
в бюджетной программе 014 "Разработка технических регламентов и стандартов в области космической деятельности":
в графе "2009":
в строке "Показатели количества" цифру "8" заменить цифрами "15";
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "37 000" заменить цифрами "16 000";
дополнить бюджетной программой 015 следующего содержания:
"
Бюджетная
программа
015 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур",
не вошедших в состав аренды Российской Федерацией и
исключенных из него"
Описание
Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не
вошедших в состав и исключаемых из состава арендуемых
Российской Федерации
Стратегическое
направление
2. Развитие комплекса "Байконур" и средств выведения
космических аппаратов
Цель
2.1. Обеспечение дальнейшего функционирования и развития
космодрома "Байконур" как основы наземной космической
инфраструктуры
Задачи
2.1.2. Организация охраны объектов космодрома "Байконур"
Показатели
Наименование
показателя
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый
период
2007
год
2008
год
2009
год
2010
год
2011
год
Показатели
количества
Посты охраны
ед.
-
-
15
25
до 33
Объекты, выводимые из
аренды, подлежащих
охране
ед.
-
-
250
450
до 650
Показатели
качества
-
-
-
-
Показатели
эффективности
Обеспечение сохранности
переданных объектов
до определения
государственными
органами Республики
Казахстан перспектив
их дальнейшего
использования
-
-
-
Показатели
результата
Содержание охранных
подразделений
чел.
Расходы на
реализацию
программы
тыс.
тенге
-
-
78 897
79 000
79 000
";
в бюджетной программе 015 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерацией и исключенных из него" вносятся изменения в графу 2009 год на государственном языке.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов