"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2010 - 2012 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 наурыздағы № 159 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2010 - 2012 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2010 - 2012 жылдарға
арналған кепілдендірілген трансферт туралы
1-бап. 2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджетке Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшері бекітілсін:
2010 жыл - 1 200 000 000 мың теңге;
2011 жыл - 1 200 000 000 мың теңге;
2012 жыл - 1 200 000 000 мың теңге.
2-бап. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2010 - 2012 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» 2009 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2009 ж., № 23, 110-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3-бап. Осы Заң 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2010 - 2012 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2010 года № 159
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2010 - 2012 годы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Проект
Закон Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики
Казахстан на 2010 - 2012 годы"
Статья 1. Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2010 - 2012 годы:
2010 год - 1 200 000 000 тысяч тенге;
2011 год - 1 200 000 000 тысяч тенге;
2012 год - 1 200 000 000 тысяч тенге.
Статья 2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 2 декабря 2009 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2010 - 2012 годы" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2009 г., № 23, ст. 110).
Статья 3. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2010 года.
Президент
Республики Казахстан