Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2010 жылға арналған жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 наурыздағы № 162 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2010 жылға арналған жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмысын үйлестіру және осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жүктелсін.
3. Жоспарда көзделген заң жобаларын әзірлеуші мемлекеттік органдар заң жобаларын Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне Жоспарда белгіленген айдың 1-күнінен кешіктірмей және Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жоспарда белгіленген айдың 20-күнінен кешіктірмей ұсынсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 2 наурыздағы
№ 162 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау
жұмыстарының 2010 жылға арналған жоспары

О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2010 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2010 года № 162
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2010 год (далее - План).
2. Координацию законопроектной работы Правительства Республики Казахстан и контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Государственным органам - разработчикам законопроектов, предусмотренных Планом, представлять законопроекты в Министерство юстиции Республики Казахстан не позднее 1 числа месяца, определенного Планом, и в Правительство Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, определенного Планом.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 марта 2010 года № 162
План
законопроектных работ Правительства
Республики Казахстан на 2010 год

Ескерту. Жоспарға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.04.23 № 342, 2010.06.23 N 632, 2010.08.04 N 798, 2010.08.28 № 845, 2010.09.29 № 987, 2010.11.30 N 1286 , 2010.12.29 N 1442, 2010.12.29 N 1443, 2010.12.31 N 1523 Қаулыларымен.
Р/с
Заң жобасының атауы
Әзірлеуші мемлекеттік орган
Ұсыну мерзімі
Заң жобаларын сапалы әзірлеу және уақтылы енгізу үшін жауапты тұлға
Әділетмині
Үкімет
Парламент
1
2
3
4
5
6
7
1
Ғылым туралы
БҒМ
Қаңтар
Қаңтар
Ақпан
А.Б. Жақыпов
2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ғылым мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БҒМ
Қаңтар
Қаңтар
Ақпан
А.Б. Жақыпов
3
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.
4
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.04.23 № 342 Қаулысымен.
5
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.
6
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.
7
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызмет және жемқорлыққа қарсы күрес мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
МҚА
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Ә.А. Көмекбаев
8
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.04.23 № 342 Қаулысымен.
9
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.04.23 № 342 Қаулысымен.
10
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.
11
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.

Сноска. План с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 23.04.2010 № 342; от 23.06.2010 № 632; от 04.08.2010 № 798; от 28.08.2010 № 845; от 29.09.2010 № 987; от 30.11.2010 № 1286; от 29.12.2010 № 1442; от 29.12.2010 № 1443; от 31.12.2010 № 1523.
п/п
Наименование законопроекта
Государ-
ственный
орган -
разработ-
чик
Срок представления
Лицо,
ответствен-
ное за
качествен-
ную разра-
ботку и
своевремен-
ное внесе-
ние законо-
проектов
МЮ
Прави-
тель-
ство
Парла-
мент
1
2
3
4
5
6
7
1.
О науке
МОН
Январь
Январь
Февраль
Жакупов А.Б.
2.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам науки
МОН
Январь
Январь
Февраль
Жакупов А.Б.
3.
Исключена постановлением Правительства РК от 23.06.2010 № 632
4.
Исключена постановлением Правительства РК от 23.04.2010 № 342
5.
Исключена постановлением Правительства РК от 23.06.2010 № 632
6.
Исключена постановлением Правительства РК от 23.06.2010 № 632
7.
О внесении дополнений и
изменений в некоторые
законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам
государственной службы и борьбы
с коррупцией
АДГС (по
согласо-
ванию)
Январь
Февраль
Март
Комекбаев А.А.
8.
Исключена постановлением Правительства РК от 23.04.2010 № 342
9.
Исключена постановлением Правительства РК от 23.04.2010 № 342
10.
-
11.
Исключены постановлением Правительства РК от 23.06.2010 № 632

11-1
«Нотариат туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Қаңтар
Ақпан
Сәуір
М.Б. Бекетаев
11-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғалардың қылмыстық жауапкершілігін енгізу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҚПА (келісім бойынша)
Қаңтар
Ақпан
Сәуір
А.И. Лукин
12
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.
13
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.
14
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.
15
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.
16
Қазақстан Республикасының Кеден кодексі (жаңа редакция)
Қаржымині
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Р.Е. Дәленов
17
Қазақстан Республикасының Кеден кодексін қолданысқа енгізу туралы
Қаржымині
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Р.Е. Дәленов
18
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кеден ісі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қаржымині
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Р.Е. Дәленов
18-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй қатынастары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҚжТК ШІА
Қаңтар
Ақпан
Мамыр
Н.П. Тихонюк
18-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне рұқсат беру жүйесін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭДСМ
Қаңтар
Сәуір
Маусым
М.Ә. Құсайынов
18-3
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне уәкілетті мемлекеттік органдар мен Қазақстан Республикасы Үкіметінің тексерілетін субъектілерге қойылатын талаптарды белгілейтін нормативтік құқықтық актілерді қабылдау құзыреттерін қайта қарау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭДСМ
Қаңтар
Сәуір
Маусым
М.Ә. Құсайынов
19
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.
20
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.
21
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.06.23 N 632 Қаулысымен.
21-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне білім және денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік кәсіпорындардың мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭДСМ
Сәуір
Мамыр
Маусым
Т.М. Сүлейменов
22
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне адвокатура мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Мамыр
Маусым
Тамыз
М.Б.Бекетаев
23
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Еңбекмині
Мамыр
Маусым
Тамыз
Б.Б. Нұрымбетов
24
2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы
Қаржымині
Тамыз
Тамыз
Тамыз
Л.М. Кармазина
24-1
Гендік-инженерлік қызметті мемлекеттік реттеу туралы
БҒМ
Қаңтар
Ақпан
Қыркүйек
А.Б. Жақыпов

11-1.
О внесении изменений и
дополнений в Закон Республики
Казахстан "О нотариате"
МЮ
Январь
Февраль
Апрель
Бекетаев М.Б.
11-2.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам введения
уголовной ответственности
юридических лиц
АФП
(по
согла-
сованию)
Январь
Февраль
Апрель
Лукин А.И.
12.-
15.
Исключены постановлением Правительства РК от 23.06.2010 № 632
16.
Таможенный кодекс Республики
Казахстан (новая редакция)
МФ
Март
Апрель
Май
Даленов Р.Е.
17.
О введении в действие
Таможенного кодекса Республики
Казахстан
МФ
Март
Апрель
Май
Даленов Р.Е.
18.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам
таможенного дела
МФ
Март
Апрель
Май
Даленов Р.Е.
18-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищных
отношений
АДСи
ЖКХ
Январь
Февраль
Май
Тихонюк Н.П.
18-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
совершенствования разрешительной системы
МЭРТ
Январь
Апрель
Июнь
Кусаинов М.А.
18-3
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пересмотра компетенции
уполномоченных государственных
органов и Правительства
Республики Казахстан на принятие нормативных правовых
актов, устанавливающих
требования к проверяемым субъектам
МЭРТ
Январь
Апрель
Июнь
Кусаинов М.А.
19.
-
21.
Исключены постановлением Правительства РК от 23.06.2010 № 632
21-.1.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам государственных
предприятий в сфере
образования и здравоохранения
МЭРТ
Апрель
Май
Июнь
Сулейменов Т.М.
22.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам
адвокатуры
МЮ
Май
Июнь
Август
Бекетаев М.Б.
23.
О внесении изменений и
дополнений в Трудовой кодекс
Республики Казахстан
МТСЗН
Май
Июнь
Август
Нурымбетов Б.Б.
24.
О республиканском бюджете на
2011-2013 годы
МФ
Август
Август
Август
Кармазина Л.М.
24-1.
О государственном регулировании
генно-инженерной деятельности
МОН
Январь
Февраль
Сентябрь
Жакупов А.Б.

24-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне гендік-инженерлік қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БҒМ
Қаңтар
Ақпан
Қыркүйек
А.Б. Жақыпов
24-3
Қазақстан Республикасындағы бақылау және қадағалау қызметі туралы
Әділетмині
Ақпан
Шілде
Қыркүйек
Д.Р. Құсдәулетов
24-4
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бақылау және қадағалау қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Ақпан
Шілде
Қыркүйек
Д.Р. Құсдәулетов
25
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне орман шаруашылығы, жануарлар дүниесі және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
АШМ
Мамыр
Шілде
Қыркүйек
М.Ә. Оразаев
26
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әр түрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қарама-қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтарын жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Маусым
Шілде
Қыркүйек
М.Б.Бекетаев
27
«Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштері туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қорғаныс мині
Маусым
Шілде
Қыркүйек
Ә.Н.Түсіпбеков
28
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ММ
Маусым
Шілде
Қыркүйек
Ғ.Т. Телебаев
29 - 30
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.09.29 № 987 Қаулыcымен.
31
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.08.28 № 845 Қаулысымен.
32
Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттері арасындағы 2011 - 2013 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
ЭДСМ
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қ.У.Бишімбаев
32-1
Назарбаев Университетінің, Назарбаев Қорының, Назарбаев Зияткерлік мектептерінің мәртебесі туралы
БҒМ
Қаңтар
Ақпан
Қазан
А.Б. Жақыпов
32-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне білім беру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БҒМ
Қаңтар
Ақпан
Қазан
А.Б. Жақыпов
33
Ғарыш қызметі туралы
ҰҒА
Шілде
Тамыз
Қазан
М.М. Молдабеков
34
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ғарыш қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰҒА
Шілде
Тамыз
Қазан
М.М. Молдабеков
35
Құқық қорғау қызметі туралы
Әділетмині
Шілде
Тамыз
Қазан
Д.Р. Құсдәулетов
36
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне құқық қорғау қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Шілде
Тамыз
Қазан
Д.Р. Құсдәулетов
37
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне прокуратура органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БП (келісім  бойынша)
Шілде
Тамыз
Қазан
А.Қ. Дауылбаев
38

24-2.
О внесении и изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты по
вопросам генно-инженерной
деятельности
МОН
Январь
Февраль
Сентябрь
Жакупов А.Б.
24-3.
О контрольной и надзорной
деятельности в Республике
Казахстан
МЮ
Февраль
Июль
Сентябрь
Куставлетов Д.Р.
24-4.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам контрольной и
надзорной деятельности в
Республике Казахстан
МЮ
Февраль
Июль
Сентябрь
Куставлетов Д.Р.
25.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам лесного
хозяйства, животного мира и
особо охраняемых природных
территорий
МСХ
Май
Июль
Сентябрь
Оразаев М.А.
26.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам
исключения противоречий,
пробелов, коллизий между
нормами права различных
законодательных актов и норм,
способствующих совершению
коррупционных правонарушений
МЮ
Июнь
Июль
Сентябрь
Бекетаев М.Б.
27.
О внесении изменений и
дополнений в Закон Республики
Казахстан «Об обороне и
Вооруженных Силах Республики
Казахстан»
МО
Июнь
Июль
Сентябрь
Тусупбеков А.Н.
28.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам
государственного социального
заказа
МК
Июнь
Июль
Сентябрь
Телебаев Г.Т.
29.
-
30.
Исключены постановлением Правительства РК от 29.09.2010 № 987
31.
Исключена постановлением Правительства РК от 28.08.2010 № 845
32.
Об объемах трансфертов общего
характера между республиканским
и областными бюджетами,
бюджетами города
республиканского значения,
столицы на 2011-2013 годы
МЭРТ
Август
Август
Сентябрь
Бишимбаев К.В.
32-1.
О статусе Назарбаев
Университета, Назарбаев Фонда,
Назарбаев Интеллектуальные
школы
МОН
Январь
Февраль
Октябрь
Жакупов А.Б.
32-2.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам
образования
МОН
Январь
Февраль
Октябрь
Жакупов А.Б.
33.
О космической деятельности
НКА
Июль
Август
Октябрь
Молдабеков М.М.
34.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам
космической деятельности
НКА
Июль
Август
Октябрь
Молдабеков М.М.
35.
О правоохранительной службе
МЮ
Июль
Август
Октябрь
Куставлетов
Д.Р.
36.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам
правоохранительной службы
МЮ
Июль
Август
Октябрь
Куставлетов
Д.Р.
37.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам
совершенствования деятельности
органов прокуратуры
ГП (по
согласо-
ванию)
Июль
Август
Октябрь
Даулбаев А.К.
38.

Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.11.30 N 1286 Қаулысымен.
38-1
Медиация туралы
ЖС (келісім бойынша)
Шілде
Қазан
Желтоқсан
А.Д. Тәшенова
38-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық   актілеріне медиация мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЖС (келісім бойынша)
Шілде
Қазан
Желтоқсан
А.Д. Тәшенова
39
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.12.29 N 1442 Қаулысымен.
40
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.12.29 N 1443 Қаулысымен.
40-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне экология мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қоршағанортамині
Тамыз
Қазан
Қараша
Е.М. Сәдуақасова
41
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зияткерлік меншік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
М.Б. Бекетаев
42
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ұйымдасқан қылмысқа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ІІМ
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
А.А. Әубәкіров
43
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.12.31 N 1523 Қаулысымен.
43-1
Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЖС (келісім бойынша)
Қазан
Қараша
Желтоқсан
А.Д.Тәшенова
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БҚА              - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау
агенттігі
МҚА              - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет
істері агенттігі
ҚжТКШІА          - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
ҚПА              - Қазақстан Республикасы экономикалық қылмысқа
және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
агенттігі (қаржы полициясы)
ЖС               - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
БП               - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
СӘК              - Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
жанындағы Сот әкімшілігі комитеті
ІІМ              - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі
АШМ              - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі
ММ               - Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
ИЖТМ             - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
технологиялар министрлігі
Қорғанысмині     - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
БҒМ              - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
министрлігі
Қоршағанортамині - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
ТСМ              - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
министрлігі
Еңбекмині        - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі
Қаржымині        - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ЭДСМ             - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
және сауда министрлігі
Әділетмині       - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ҰҒА              - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
агенттігі
ҰБ               - Қазақстан Республикасы Ұлттық банкі

Исключена постановлением Правительства РК от 30.11.2010 № 1286
38-1.
О медиации
ВС (по
согласо-
ванию)
Июль
Октябрь
Декабрь
Ташенова А.Д.
38-2.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам медиации
ВС (по
согласо-
ванию)
Июль
Октябрь
Декабрь
Ташенова А.Д.
39.
Исключена постановлением Правительства РК от 29.12.2010 № 1442
40.
Исключена постановлением Правительства РК от 29.12.2010 № 1443
40-1.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
экологическим вопросам
МООС
Август
Октябрь
Ноябрь
Садвакасова Э.М.
41.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам
интеллектуальной собственности
МЮ
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Бекетаев М.Б.
42.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам
противодействия организованной
преступности
МВД
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Аубакиров А.А.
43.
Исключена постановлением Правительства РК от 31.12.2010 № 1523.
43-1.
О внесении изменений и
дополнений в Конституционный
закон Республики Казахстан
"О судебной системе и статусе
судей Республики Казахстан"
ВС
(по
согла-
сованию)
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Ташенова А.Д.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АЗК - Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции
АДГС - Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
АДСиЖКХ - Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
АФП - Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
ВС - Верховный Суд Республики Казахстан
ГП - Генеральная прокуратура Республики Казахстан
КСА - Комитет по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МК - Министерство культуры Республики Казахстан
МИНТ - Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
МО - Министерство обороны Республики Казахстан
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МООС - Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
МТС - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан
НКА - Национальное космическое агентство Республики Казахстан
НБ - Национальный Банк Республики Казахстан