М.Ә. Құсайынов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 222 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Марат Әпсеметұлы Құсайынов Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда вице-министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О Кусаинове М.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 222
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Кусаинова Марата Апсеметовича вице-министром экономического развития и торговли Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов