Т.М. Сүлейменов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 223 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Тимур Мұратұлы Сүлейменов Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда вице-министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О Сулейменове Т.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 223
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Сулейменова Тимура Муратовича вице-министром экономического развития и торговли Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов