Ғ.Т. Телебаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 225 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ғазиз Тұрысбекұлы Телебаев Қазақстан Республикасының Мәдениет вице-министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О Телебаеве Г.Т.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 225
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Телебаева Газиза Турысбековича вице-министром культуры Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов