Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2242 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 229 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Орта мерзімді кезеңге (2010 - 2012 жылдарға) арналған концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2242 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген орта мерзімді кезеңге (2010 - 2012 жылдарға) арналған концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесінде:
«Жақсартылуы және пайдаланылуы концессия шарты негізінде жүзеге асырылатын қолда бар мемлекеттік меншік объектілері» деген 1-бөлімде:
реттік нөмірі 3-жолдың 2-бағанында «Астана - Қарағанды» деген сөздерден кейін «1142 - 1216 км» деген сездермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 3-1, 3-2, 3-3-жолдармен толықтырылсын:
«
3-1
«Ресей Федерациясының шекарасы (Екатеринбургке) - Қостанай Астана, Қарағанды қалалары арқылы Алматы» автомобиль жолының «Астана - Қарағанды» 1096-1142 км учаскесін қайта жаңарту және пайдалану
ККМ
3-2
«Ресей Федерациясының шекарасы (Екатеринбургке) - Қостанай Астана, Қарағанды қалалары арқылы Алматы» автомобиль жолының «Астана - Қарағанды» 1038 - 1096 км учаскесін қайта жаңарту және пайдалану
ККМ
3-3
«Ресей Федерациясының шекарасы (Екатеринбургке) - Қостанай Астана, Қарағанды қалалары арқылы Алматы» автомобиль жолының «Астана - Қарағанды» 997 - 1038 км учаскесін қайта жаңарту және пайдалану
ККМ
».
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2242
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 229
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2242 "Об утверждении перечня объектов, предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный период (на 2010-2012 годы)" следующие дополнения:
в перечне объектов, предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный период (на 2010 - 2012 годы), утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1 "Существующие объекты государственной собственности, улучшение и эксплуатация которых будут осуществлены на основе договора концессии":
в графе 2 строки, порядковый номер 3 после слов "Астана, Караганда" дополнить словами "1142-1216 км";
дополнить строками, порядковыми номерами 3-1, 3-2, 3-3, следующего содержания:
"
3-1
Реконструкция и эксплуатация участка «Астана - Караганда»
автомобильной дороги «Граница Российской Федерации (на
Екатеринбург) - Алматы, через города Кустанай, Астана,
Караганда», 1096-1142 км
МТК
3-2
Реконструкция и эксплуатация участка «Астана - Караганда»
автомобильной дороги «Граница Российской Федерации (на
Екатеринбург) - Алматы, через города Кустанай, Астана,
Караганда», 1038-1096 км
МТК
3-3
Реконструкция и эксплуатация участка «Астана - Караганда»
автомобильной дороги «Граница Российской Федерации (на
Екатеринбург) - Алматы, через города Кустанай, Астана,
Караганда», 997-1038 км
МТК
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов