С.С. Сәрсенов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 наурыздағы № 248 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Сәкен Сейітжаппарұлы Сәрсенов Қазақстан Республикасының Байланыс және ақпарат вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О Сарсенове С.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2010 года № 248
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Сарсенова Сакена Сейтжаппаровича вице-министром связи и информации Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов