Т.М.Жақсылықов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 271 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
басқа жұмысқа ауысуына байланысты Тимур Мекешұлы Жақсылықов Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О Жаксылыкове Т.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 271
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
освободить Жаксылыкова Тимура Мекешевича от должности вице-министра индустрии и торговли Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        К. Масимов