Д.Н.Тұрғанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 274 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Дүйсенбай Нұрбайұлы Тұрғанов Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О Турганове Д.Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 274
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Турганова Дуйсенбая Нурбаевича вице-министром индустрии и новых технологий Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов