Ж.А.Смайылов, А.Қ.Сабдалин туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 282 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Жанболат Аманкелдіұлы Смайылов Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі болып тағайындалсын, Абылай Қиялұлы Сабдалин бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов

О Смаилове Ж.А., Сабдалине А.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года № 282
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Смаилова Жанболата Амангельдиновича вице-министром по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, освободив от этой должности Сабдалина Аблая Киялулы.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов