Стратегиялық объектіге үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 сәуірдегі № 285 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «ATM Group Uluslaraasi Havalimani Yapim Yatirim ve Isletme Limited» жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне «Қазақстан Даму Банкі» акционерлік қоғамының банктік қарызы үшін «Ақтау халықаралық әуежайы» акционерлік қоғамының мүліктік кешені мен акцияларына үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Ақтау әуежайының инфрақұрылымын дамыту жөніндегі жобаның іске асырылуын және қарыз қаражатының нысаналы жұмсалуын тиісті бақылауды жүргізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

Об обременении стратегического объекта правами третьих лиц
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2010 года № 285
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить товариществу с ограниченной ответственностью "ATM Group Uluslaraasi Havalimani Yapim Yatirim ve Isletme Limited" совершить сделку по обременению правами третьих лиц имущественного комплекса и акций акционерного общества "Международный аэропорт Актау" для банковского займа акционерного общества "Банк развития Казахстана".
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан проводить надлежащий контроль за реализацией проекта по развитию инфраструктуры аэропорта Актау и целевым расходованием заемных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов