Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 сәуірдегі № 290 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 627-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
«Облыстың, Алматы, Астана қалаларының әкімі орынбасарларының саны (бірлік)» деген бағанда:
«Батыс Қазақстан» деген жолдағы «4» деген сан «5» деген санмен ауыстырылсын;
«ЖИЫНЫ» деген жолдағы: «71» деген сандар «72» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Батыс Қазақстан облысының әкімі:
1) өзінің бұрын шығарған актілерін осы қаулыға сәйкес келтірсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2010 года № 290
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 627) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе "Количество заместителей акима области, городов Астаны, Алматы (ед.)":
в строке "Западно-Казахстанская" цифру "4" заменить цифрой "5";
в строке "ИТОГО" цифры "71" заменить цифрами "72".
2. Акиму Западно-Казахстанской области:
1) привести свои ранее изданные акты в соответствие с настоящим постановлением;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов