Ә.М. Мағауов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 298 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Әсет Маратұлы Мағауов Қазақстан Республикасының Мұнай және газ вице-министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О Магауове A.M.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 298
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Магауова Асета Маратовича вице-министром нефти и газа Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов