Л.К. Қиынов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 299 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ләззат Кетебайұлы Қиынов Қазақстан Республикасының Мұнай және газ вице-министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О Киинове Л.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 299
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Киинова Ляззата Кетебаевича вице-министром нефти и газа Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов