Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 наурыздағы № 162 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 342 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2010 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 наурыздағы № 162 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2010 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 4, 8 және 9-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 18-1, 18-2 және 18-3-жолдармен толықтырылсын:
«
18-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй қатынастары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҚжТК ШІА
Қаңтар
Ақпан
Мамыр
Н.П. Тихонюк
18-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне рұқсат беру жүйесін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭДСМ
Қаңтар
Сәуір
Маусым
М.Ә. Құсайынов
18-3
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне уәкілетті мемлекеттік органдар мен Қазақстан Республикасы Үкіметінің тексерілетін субъектілерге қойылатын талаптарды белгілейтін нормативтік құқықтық актілерді қабылдау құзыреттерін қайта қарау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭДСМ
Қаңтар
Сәуір
Маусым
М.Ә. Құсайынов
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2010 года № 162
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2010 года № 342
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2010 года № 162 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2010 год" следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2010 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 4, 8 и 9, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 18-1, 18-2 и 18-3, следующего содержания:
"
18-1
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам жилищных
отношений
АДСи
ЖКХ
Январь
Февраль
Май
Тихонюк Н.П.
18-2
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые законода-
тельные акты
Республики Казахстан
по вопросам
совершенствования
разрешительной системы
МЭРТ
Январь
Апрель
Июнь
Кусаинов М.А.
18-3
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые законода-
тельные акты
Республики Казахстан
по вопросам
пересмотра компетенции
уполномоченных
государственных
органов и
Правительства
Республики Казахстан
на принятие норма-
тивных правовых
актов, устанавливающих
требования к
проверяемым субъектам
МЭРТ
Январь
Апрель
Июнь
Кусаинов М.А.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов