Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2258 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 сәуірдегі № 352 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2010 жылға арналған лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2258 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2010 жылға арналған лимиттерінде:

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2258
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2010 года № 352
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2258 "Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2010 год" следующие дополнения и изменения:
в лимитах вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2010 год, утвержденных указанным постановлением:

реттік нөмірі 21-жолдағы «1048,182», «221,187», «73,171», «0,4», «49,207», «183,386», «95,015», «61,56», «64,48», «22,899», «33,745», «53,724» деген сандар тиісінше «1185,182», «228,687», «81,849», «1,023», «61,993», «237,149», «100,115», «64,733», «76,665», «31,092», «43,611», «68,857» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

в строке, порядковый номер 21, цифры "1048,182", "221,187", "73,171", "0,4", "49,207", "183,386", "95,015", "61,56", "64,48", "22,899", "33,745", "53,724" заменить соответственно цифрами "1185,182", "228,687", "81,849", "1,023", "61,993", "237,149", "100,115", "64,733", "76,665", "31,092", "43,611", "68,857".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов