Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 ақпандағы № 94 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 сәуірдегі № 358 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасында 1941 - 1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 ақпандағы № 94 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірі 16-жолда «Соғыс ардагерлерінің делегациялары бекітіліп берілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары мен өзге де ұйымдары» деген бағанда «Ішкі істер министрлігі» деген сөздер «Қазақтелеком» АҚ» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2010 года № 94
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2010 года № 358
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2010 года № 94 "Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению празднования в Республике Казахстан 65-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 16, в графе "Государственные органы и иные организации Республики Казахстан, закрепленные за делегациями ветеранов войны" слова "Министерство внутренних дел" заменить словами "АО "Казахтелеком".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов