Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 сәуірдегі № 360 Қаулысы
«2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы № 219-IV Заңына және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне 2010 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен Павлодар облысы Ақсу қаласының бірінші көтергіш арынды кәріз коллекторына, су тоғанына және сорғы станциясына қайта жаңғырту жүргізу үшін дамудың нысаналы трансферттер түрінде Павлодар облысының әкімдігіне аудару үшін 374510442 (үш жүз жетпіс төрт миллион бес жүз он мың төрт жүз қырық екі) теңге сомасында қаражат бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың нысаналы пайдаланылуын заңнамада белгіленген тәртіппен бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Павлодар облысының әкімі 2010 жылғы 15 қарашадағы мерзімге дейін Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне бөлінген қаражаттың нысаналы пайдаланылуы жөнінде есеп берсін.
4. Осы қаулы кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2010 года № 360
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года № 219-IV "О республиканском бюджете на 2010 - 2012 годы" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан предусмотренного в республиканском бюджете на 2010 год на неотложные затраты, средства в сумме 374510442 (триста семьдесят четыре миллиона пятьсот десять тысяч четыреста сорок две) тенге для перечисления акимату Павлодарской области в виде целевых трансфертов на развитие для проведения реконструкции напорного канализационного коллектора, водозабора и насосной станции первого подъема города Аксу.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Акиму Павлодарской области в срок до 15 ноября 2010 года представить в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан отчет по целевому использованию выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов