Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 сәуірдегі № 369 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 222 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 11.03.2014 № 222 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарын (учаскелерін) бекітіп беру жөніндегі конкурстық комиссиялар құрамын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарын (учаскелерін) бекітіп беру жөніндегі конкурстық комиссиялар құрамдарына мыналар енгізілсін:
Арал теңізі, Сырдария өзені және Шардара су қоймасы бойынша:
Нұртаев                   - Қызылорда облысы әкімінің орынбасары;
Рзақұл Сәденұлы
Балқаш көлі, Алакөл көлдер жүйесі, Іле өзені және Қапшағай су қоймасы бойынша:
Ромашов                   - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Юрий Төлегенұлы             министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің
төрағасы, төраға;
Рақымбеков                - Қарағанды облысы әкімінің орынбасары;
Төлеутай Сатайұлы
Зайсан көлі, Бұқтырма және Шүлбі су қоймалары, Ертіс өзені және Қ. Сәтпаев атындағы канал бойынша:
Қанатбаев                 - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Мәулен Серікұлы             министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті
Зайсан-Ертіс, облысаралық балық
шаруашылығы, бассейндік инспекциясының
бастығы;
Каспий теңізі, Жайық өзені және Қиғаш өзені бойынша:
Дәукенов                  - Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары
Болат Асылұлы
көрсетілген құрамдардан Сүлейменов Асхат Зайниддинұлы, Сәрсемалиев Ғилман Әміржанұлы, Дүйсебаев Асылбек Жексенбайұлы, Қабдығали Мират Қабдығалиұлы, Исмұратов Мереке Отарұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2010 года № 369. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 222
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.03.2014 № 222.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72 "Об утверждении составов конкурсных комиссий по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения" следующие изменения:
в составы конкурсных комиссий по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения, утвержденные указанным постановлением:
ввести:
по Аральскому морю, реке Сырдарья и Шардаринскому водохранилищу:
Нуртаева                    - заместителя акима Кызылординской
Рзакула Саденовича            области;
по озеру Балхаш, Алакольской системе озер, реке Или и Капшагайскому водохранилищу:
Ромашова                    - председателя Комитета рыбного хозяйства
Юрия Тулегеновича             Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан, председателя;
Рахимбекова                 - заместителя акима Карагандинской
Толеутая Сатаевича            области;
по озеру Зайсан, Бухтарминскому и Шульбинскому водохранилищам, реке Иртыш и каналу имени К. Сатпаева:
Канатбаева                  - начальника Зайсан-Иртышской
Маулена Сериковича            межобластной бассейновой инспекции
рыбного хозяйства Комитета рыбного
хозяйства Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан;
по Каспийскому морю, реке Урал и реке Кигач:
Даукенова                   - первого заместителя акима
Болата Асыловича              Атырауской области;
вывести из указанных составов: Сулейменова Асхата Зайниддиновича, Сарсемалиева Гильмана Амиржановича, Дуйсебаева Асылбека Жексенбаевича, Кабдыгали Мирата Кабдыгалиевича, Исмуратова Мереке Отаровича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов