Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 мамырдағы № 380 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы Заңына және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы мен басқа мемлекеттер аумағында табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне Батыс Қазақстан облысының Орал қаласында, Зеленов, Теректі және Тасқала аудандарында тыныс-тіршілікті қамтамасыз етудің электр-энергетикалық жүйелеріндегі авариялардың нәтижесінде туындаған төтенше жағдайдың салдарын жоюға байланысты авариялық-қалпына келтіру жұмыстарын жүргізуге Батыс Қазақстан облысының әкімдігіне ағымдағы нысаналы трансферттер түрінде аудару үшін 2010 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен 33 565 502,8 (бір жүз отыз үш миллион бес жүз алпыс бес мың бес жүз екі теңге сексен тиын) теңге бөлінсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.12.21 № 1392 Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдалануын қамтамасыз етсін.
3. Батыс Қазақстан облысының әкімі 2010 жылға 1 шілдеге дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылғаны жөніндегі есеп берсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О выделении средств из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2010 года № 380
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года «О республиканском бюджете на 2010 - 2012 годы» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2010 год для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств, средства в сумме 133565502,8 (сто тридцать три миллиона пятьсот шестьдесят пять тысяч пятьсот два тенге восемьдесят тиын) тенге для перечисления акимату Западно-Казахстанской области в виде целевых текущих трансфертов на проведение аварийно-восстановительных работ, связанных с ликвидацией последствий чрезвычайной ситуации, вызванной авариями на электроэнергетических системах жизнеобеспечения города Уральска, Зеленовского, Теректинского и Таскалинского районов Западно-Казахстанской области.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 21.12.2010 № 1392 .
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Акиму Западно-Казахстанской области в срок до 1 июля 2010 года представить в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан отчет по целевому использованию выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов