Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне қару беруі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 6 мамырдағы № 381 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне қару берсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 6 мамырдағы
№ 381 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Қазақстан
Республикасы Ішкі істер министрлігіне беретін қарудың тізбесі
Р/с
Қарудың атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Ескертпе
1.

О передаче оружия Министерством обороны Республики Казахстан Министерству внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2010 года № 381
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке передать Министерству внутренних дел Республики Казахстан оружие согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Mинистр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 мая 2010 года № 381
Перечень
оружия, передаваемого Министерством обороны Республики
Казахстан Министерству внутренних дел Республики Казахстан
п/п
Наименование оружия
Единица
измерения
Количество
Примечание
1