Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 маусымдағы № 751 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 456 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 28 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 30.01.2017 № 28 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 маусымдағы № 751 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Әскери институты" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің "Спорт командаларын даярлау орталығы - "Ұшқын - Искра" спорт клубы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года № 751
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года № 456. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 января 2017 года № 28
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.01.2017 № 28.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года № 751 "Об утверждении перечня государственных учреждений Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета" следующее дополнение:
перечень государственных учреждений Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета, утвержденный указанным постановлением:
после строки "Военный институт Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Центр подготовки спортивных команд - Спортивный клуб "Ұшқын - Искра" Комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов