«Энергия үнемдеу туралы» және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне энергия үнемдеу мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы заңдарының жобаларын Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 мамырдағы № 473 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 маусымдағы № 1002 және № 1003 қаулыларымен енгізілген «Энергия үнемдеу туралы» және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне энергия үнемдеу мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы заңдарының жобалары Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проектов законов Республики Казахстан "Об энергосбережении" и "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам энергосбережения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2010 года № 473
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекты законов Республики Казахстан "Об энергосбережении" и "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам энергосбережения", внесенные постановлениями Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2009 года № 1002 и № 1003.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов