Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 мамырдағы № 415 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 518 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Кәмелетке толмағандардың ісі және олардың құқықтарын қорғау жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 мамырдағы № 415 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы кәмелетке толмағандардың ісі және олардың құқықтарын қорғау жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Сарыбеков                  - Қазақстан Республикасының Білім және
Махметғали Нұрғалиұлы        ғылым вице-министрі, төрағаның
орынбасары,
Бекетаев                   - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы            министрлігінің жауапты хатшысы,
Қайырбекова                - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Салидат Зекенқызы            сақтау вице-министрі,
Нүсіпова                   - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Әсел Бекқызы                 халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі,
Телебаев                   - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ғазиз Тұрысбекұлы            вице-министрі,
Өскенбаев                  - Қазақстан Республикасының Туризм
Қайырбек Айтбайұлы           және спорт вице-министрі,
Қабденов                   - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Мұрат Талапұлы               министрлігі Әкімшілік полициясы
комитетінің төрағасы,
Шер                        - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Раиса Петровна               министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау
комитетінің төрайымы,
Жаңабай                    - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Самат Қуанышбекұлы           министрлігінің Консулдық қызмет
департаменті директорының міндетін
атқарушы,
Нұрахметова                - Қазақстан Республикасы Президентінің
Гауhар Сердалықызы           жанындағы Әйелдер істері және
отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі
ұлттық комиссиясы хатшылығының бас
сарапшысы (келісім бойынша);
көрсетілген құрамнан Жүкенов Жұмажан Қамкенұлы, Майлыбаев Бағлан Асаубайұлы, Дүйсекеев Айдын Мали-Задеұлы, Моисеева Нелли Яковлевна, Вощенкова Тамара Анатольевна, Құлназаров Анатолий Қожекенұлы, Федоров Олег Анатольевич, Сейітбатталов Бағдат Жұмабекұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2007 года № 415
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 518
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2007 года № 415 «О создании Межведомственной комиссии по делам несовершеннолетних и защите их прав при Правительстве Республики Казахстан» следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Межведомственной комиссии по делам несовершеннолетних и защите их прав при Правительстве Республики Казахстан:
Сарыбекова              - вице-министра образования и науки
Махметгали Нургалиевича   Республики Казахстан, заместителем
председателя,
Бекетаева               - ответственного секретаря Министерства
Марата Бакытжановича      юстиции Республики Казахстан,
Каирбекову              - вице-министра здравоохранения
Салидат Зикеновну         Республики Казахстан,
Нусупову                - вице-министра труда и социальной
Асель Бековну             защиты населения Республики Казахстан,
Телебаева               - вице-министра культуры Республики
Газиза Турысбековича      Казахстан,
Ускенбаева              - вице-министра туризма и спорта
Каирбека Айтбаевича       Республики Казахстан,
Кабденова               - председателя Комитета административной
Мурата Талаповича         полиции Министерства внутренних
дел Республики Казахстан,
Шер                     - председателя Комитета по охране прав
Раису Петровну            детей Министерства образования и науки
Республики Казахстан,
Жанабая                 - исполняющего обязанности директора
Самата Куанышбековича     Департамента консульской службы
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан,
Нурахметову             - главного эксперта Секретариата
Гаухар Сердалиевну        Национальной комиссии по делам женщин и
семейно-демографической политике при
Президенте Республики Казахстан
(по согласованию);
вывести из указанного состава: Жукенова Жумажана Камкеновича, Майлыбаева Баглана Асаубаевича, Дуйсекеева Айдына Мали-Задеевича, Моисееву Нелли Яковлевну, Вощенкову Тамару Анатольевну, Кульназарова Анатолия Кожекеновича, Федорова Олега Анатольевича, Сейтбатталова Багдата Жумабековича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов