Техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2010 жылға арналған бөлінетін 004 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 маусымдағы № 534 Қаулысы
Ескерту. Атауына өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.08.23 N 828 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2010 жылға арналған бөлінетін 004 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.08.23 N 828 Қаулысымен.
2. Осы қаулы кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 8 маусымдағы
№ 534 қаулысымен
бекітілген
Техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе
түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді
қаржыландыру Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
2010 жылға арналған бөлінетін 004 «Республикалық бюджеттік
инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін
әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар
жүргізу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебіне»
жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық
жобалардың тізбесі

Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов" Министерства финансов Республики Казахстан на 2010 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2010 года № 534
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 23.08.2010 № 828.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень бюджетных инвестиционных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов" Министерства финансов Республики Казахстан на 2010 год.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 23.08.2010 № 828.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 июня 2010 года № 534
Перечень
бюджетных инвестиционных проектов, финансирование разработки
или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз
технико-экономических обоснований которых осуществляется за
счет средств распределяемой бюджетной программы 004
"Разработка или корректировка, а также проведение необходимых
экспертиз технико-экономических обоснований республиканских
бюджетных инвестиционных проектов" Министерства финансов
Республики Казахстан на 2010 год