Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 146 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 шілдедегі № 714 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының аумағына қант және шикі қант әкелудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 146 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 және 3-тармақтардағы «Индустрия» деген сөз «Экономикалық даму» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2010 года № 146
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2010 года № 714
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2010 года № 146 "О некоторых вопросах ввоза сахара и сахара-сырца на территорию Республики Казахстан" следующие изменения:
в пунктах 2 и 3 слово "индустрии" заменить словами "экономического развития".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов