Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 қарашадағы № 1133 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 741 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 1108 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2015 № 1108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруды қолдау үшін бөлінетін ақшаны пайдаланудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 қарашадағы № 1133 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 43, 475-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Агенттің 2010 жылға арналған қызметіне ақы төлеу 52178612 (елу екі миллион бір жүз жетпіс сегіз мың алты жүз он екі» теңге мөлшерінде бекітілсін.»;
3-тармақта «2009 - 2011 жылдарға» деген сөздер «2010 - 2012 жылдарға» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2006 года № 1133
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 741. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 1108
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2015 № 1108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан
от 29 ноября 2006 года № 1133 «О некоторых вопросах использования денег, выделяемых для поддержки обязательного страхования в растениеводстве» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 43, ст. 475) следующие изменения:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Утвердить оплату услуг агента на 2010 год в размере 52178612 (пятьдесят два миллиона сто семьдесят восемь тысяч шестьсот двенадцать) тенге.»;
в пункте 3 слова «2009-2011 годы» заменить словами «2010-2012 годы».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов