Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 наурыздағы № 177 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 шілдедегі № 767 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің білім беруге 2010 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 наурыздағы № 177 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің білім беруге 2010 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесінде:
1-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«011 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2010 года № 177
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2010 года № 767
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2010 года № 177 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2010 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на образование" следующее дополнение:
в Правилах использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2010 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на образование, утвержденных указанным постановлением:
пункт 1 дополнить абзацем следующего содержания:
"011 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов