Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 559 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 тамыздағы № 777 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 559 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 23, 265-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 559
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2010 года № 777
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 559 "Об утверждении Типового регламента оказания государственной услуги" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 23, ст. 265).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов