Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 шілдедегі № 779 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 9 қыркүйектегі № 917 Қаулысы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27-бабының 1-1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Бюджеттік бағдарламалардың тиімділігін бағалауды жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 шілдедегі № 779 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 28, 363-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2004 года № 779
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2010 года № 917
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 27 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2004 года № 779 «Об утверждении Правил проведения оценки эффективности бюджетных программ» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 28, ст. 363).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов