Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 9 қыркүйектегі № 918 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 51-қосымшада:
реттік нөмірі 27-жолда:
«Мемлекеттік тапсырманы орындау нысанында жүзеге асырылатын мемлекеттік қызметтің немесе инвестициялық жобаның атауы» деген бағанда тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Дағдарыстан кейінгі даму жағдайларында экономикалық-экологиялық өлшемдер саласындағы ЕҚЫҰ-ға қатысушы елдердің ынтымақтастығы, оның ішінде Еуропа мен Азияның интеграциясы мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2010 года № 918
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы» следующее изменение:
в приложении 51 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 27:
в графе «Наименование государственной услуги или инвестиционного проекта, осуществляемых в форме выполнения государственного задания» заголовок изложить в следующей редакции:
«Разработка предложений по сотрудничеству стран-участниц ОБСЕ в области экономико-экологического измерения в условиях посткризисного развития, в том числе по вопросам интеграции Европы и Азии».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов