Молдова Республикасына ізгілік көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 қыркүйектегі № 959 Қаулысы
Толассыз жауған жаңбырдың салдарынан Молдова Республикасында қалыптасқан табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың аса теріс зардаптарын жою мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Молдова Республикасына ізгілік көмек көрсету үшін мемлекеттік материалдық резервтен материалдық құндылықтар броньнан шығарылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Молдова Республикасына ізгілік жүгін Кишинев-товарная станциясына дейін тасымалдау және жеткізу үшін жылжымалы құрамды уақтылы беруді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар, Қаржы, Көлік және коммуникация министрліктері осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі ізгілік көмекті алушыны анықтасын және оны алу жөніндегі шараларды үйлестіруді қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 959 қаулысына
қосымша
Молдова Республикасына ізгілік көмек көрсету үшін
мемлекеттік материалдық резервтен шығарылатын материалдық
құндылықтардың тізбесі
Р\с
Материалдық құндылықтардың атауы
Өлшем бірлігі
Саны
1.
Жарма (күріш)
тн.

Об оказании гуманитарной помощи Республике Молдова
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2010 года № 959
В целях ликвидации крайне негативных последствий чрезвычайной ситуации природного и техногенного характера, сложившейся в Республике Молдова в результате непрекращающихся дождей, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разбронировать из государственного материального резерва для оказания гуманитарной помощи Республике Молдова материальные ценности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить своевременную подачу подвижного состава для транспортировки и доставку в Республику Молдова гуманитарного груза до станции Кишинев-товарная.
3. Министерствам по чрезвычайным ситуациям, финансов, транспорта и коммуникаций Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан определить получателя гуманитарной помощи и обеспечить координацию мер по ее получению.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 сентября 2010 года № 959
Перечень
материальных ценностей, выпускаемых для оказания гуманитарной
помощи Республике Молдова из государственного материального резерва
п\п
Наименование материальных
ценностей
Ед. изм.
Количество
1.
Крупа (рис)
тн.