Қазақстан Республикасының Балаларды қорғау және баланы шетелдік асырап алуға қатысты ынтымақтастық туралы конвенциядан туындайтын міндеттемелерін орындауды қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 966 Қаулысы
«Балаларды қорғау және баланы шетелдік асырап алуға қатысты ынтымақтастық туралы конвенцияны ратификациялау туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 12 наурыздағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балаларды қорғау және баланы шетелдік асырап алуға қатысты ынтымақтастық туралы конвенцияға сәйкес міндеттерді орындау үшін орталық орган болып тағайындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О мерах по обеспечению выполнения Республикой Казахстан обязательств, вытекающих из Конвенции о защите детей и сотрудничестве в отношении иностранного усыновления
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года № 966
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 марта 2010 года "О ратификации Конвенции о защите детей и сотрудничестве в отношении иностранного усыновления" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Министерство образования и науки Республики Казахстан центральным органом для выполнения обязанностей согласно Конвенции о защите детей и сотрудничестве в отношении иностранного усыновления в Республике Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов