Қазақстан Республикасының Балаларды қорғау және баланы шетелдік асырап алуға қатысты ынтымақтастық туралы конвенциядан туындайтын міндеттемелерін орындауды қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 966 Қаулысы.
"Балаларды қорғау және баланы шетелдік асырап алуға қатысты ынтымақтастық туралы конвенцияны ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 12 наурыздағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі Балаларды қорғау және баланы шетелдік асырап алуға қатысты ынтымақтастық туралы конвенцияға сәйкес міндеттерді орындау үшін орталық орган болып белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 18.12.2024 № 1069 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О мерах по обеспечению выполнения Республикой Казахстан обязательств, вытекающих из Конвенции о защите детей и сотрудничестве в отношении иностранного усыновления
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 2010 года № 966.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 марта 2010 года "О ратификации Конвенции о защите детей и сотрудничестве в отношении иностранного усыновления" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Министерство просвещения Республики Казахстан центральным органом для выполнения обязанностей согласно Конвенции о защите детей и сотрудничестве в отношении иностранного усыновления в Республике Казахстан.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановлениями Правительства РК от 18.12.2024 № 1069.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов