"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне атқарушылық іс жүргізу органдарының қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 қыркүйектегі № 973 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 шілдедегі № 1160 қаулысымен енгізілген «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне атқарушылық іс жүргізу органдарының қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности органов исполнительного производства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2010 года № 973
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности органов исполнительного производства", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2009 года № 1160.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов