Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 27 қыркүйектегі № 980 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
4-тармақта:
бірінші абзацтағы «99 963 221» деген сандар «100 000 000» деген сандармен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы «18 093 622» деген сандар «18 123 622» деген сандармен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы «32 797 686» деген сандар «32 966 173» деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацтағы «1 000 000» деген сандар «838 292» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
05 «Денсаулық сақтау» функционалдық тобында:
226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» әкімшісі бойынша:
005 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері» бағдарламасында:
3-бағанда:
«Ақмола облысы» деген бөлімде:
«Ақмола облысының Көкшетау қаласындағы «Юбилейный» спорт кешенінің батысына қарай Горький көшесінің бойындағы облыстық қан орталығының құрылысы» деген жолдағы «2 031 670» деген сандар «2 006 670» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақмола облысының Көкшетау қаласындағы Ақмола облыстық перинаталдық орталығының 50 орындық туу-обсервациялық корпусын салу» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Ақмола облысының Целиноград ауданындағы Ақмола ауылында бір ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхананы салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
25 000
»;
010 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі» әкімшісі бойынша:
017 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» бағдарламасында:
3-бағанда:
«Ақмола облысы» бөлімінде:
«80 000» деген сандар «79 741» деген сандармен ауыстырылсын;
«44 912» деген сандар «40 731» деген сандармен ауыстырылсын;
«123 210» деген сандар «118 980» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2010 года № 980
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010-2012 годы" следующие изменения и дополнения:
в пункте 4:
в абзаце первом цифры "99 963 221" заменить цифрами "100 000 000";
в абзаце десятом цифры "18 093 622" заменить цифрами "18 123 622";
в абзаце четырнадцатом цифры "32 797 686" заменить цифрами "32 966 173";
в абзаце двадцать втором цифры "1 000 000" заменить цифрами "838 292";
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в программе 005 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения":
в графе 3:
в разделе "Акмолинская область":
в строке "Строительство областного центра крови по улице Горького, западнее спорткомплекса "Юбилейный" в городе Кокшетау Акмолинской области" цифры "2 031 670" заменить цифрами "2 006 670";
после строки "Строительство родильно-обсервационного корпуса на 50 коек Акмолинского областного перинатального центра в городе Кокшетау Акмолинской области" 193 138 дополнить строкой следующего содержания:
"
Разработка проектно-сметной документации на строительство
районной поликлиники на 250 посещений в смену в ауле Акмол
Целиноградского района Акмолинской области
25 000
";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
в программе 017 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения":
в графе 3:
в разделе "Акмолинская область":
цифры "80 000" заменить цифрами "79 741";
цифры "44 912" заменить цифрами "40 731";
цифры "123 210" заменить цифрами "118 980";

17 898 389
1.
Ақмола облысы
395 345
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Жарқайың ауданының Львовск (Қаракемір) ауылындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта құру
140 500
Астрахань ауданының Астрахань ауылындағы су құбыры желілерін қайта құру 3-кезек.
39 017
Ақмола облысы Астрахань ауданының Зеленое селосының су өткізгіш желісін қайта құру
107 561
Жылумен жабдықтау
Ақмола облысы Ақкөл ауданының Ақкөл қаласында Привокзальный көшесі бойындағы "Железнодорожная" қазандығынан бастап жылумен қамтудың сыртқы желілерін қайта құру (II кезең)"
21 671
Ерейментау қаласындағы № 5 қазандықты және жылу тораптарын қалпына келтіру. Су-сулы жылытқыштарды орнату
62 254
Электрмен жабдықтау
Ақмола облысы Целиноград ауданының Талапкер ауылындағы 70 тұрғын үйді электрмен жабдықтау
24 342
2.
Ақтөбе облысы
299 740
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Ақтөбе облысы Байғанин ауданының Қарауылкелді селосындағы су құбыры жолдарын қайта жаңарту
21 432
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданының Ырғыз селосындағы магистралды су тартқышты және су желілерін қайта жаңарту
54 608
Кәріз
Ақтөбе облысы Алға қаласының кәріз желілерінің арынды коллекторын және биологиялық тазалау имараттарын қайта жаңарту
77 807
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Бадамша селосының кәріз құбырларын қайта жаңарту
74 323
Ақтөбе облысы Қобда ауданының Қобда кенті кәріз жүйелерін және тазалау имараттарын қайта жаңарту
29 306
Электрмен жабдықтау
Ақтөбе облысы Темір ауданының Кенкияқ кенті Сазды-2 шағын ауданының электр желілерін қайта жаңарту
31 717
Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық кенті Қызылжар шағын ауданының электр желілерін қайта жаңарту
9 890
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Бадамша селосындағы «Айгөлек» балабақшасына жылу трассасын салу
657
3.
Алматы облысы
1 537 587
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Алматы облысы Райымбек ауданының Текес ауылындағы ішкі ауылдық жүйелерді сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы және қайта жаңғырту
44 721
Алматы облысы Талдықорған қаласының № 1 сорғы станциясын қайта жаңғырту
68 313
Кәріз
Алматы облысындағы Қаскелең қысымды-өзі ағатын коллекторды тазарту имаратының құрылысы
276 896
Алматы облысы Балқаш ауданының Бақанас ауылындағы кәріз жүйесін қайта жаңғырту
19 966
Алматы облысы Панфилов ауданының Жаркент қаласындағы кәріз жүйесінің құрылысы және қайта жаңғырту
177 684
Алматы облысы Ұйғыр ауданының Шонжа ауылындағы кәріз жүйесінің құрылысы және қайта жаңғырту
242 521
Алматы облысы Қаратал ауданының Үштөбе қаласындағы кәріз жүйені қайта жаңғырту (кәріз сорғы станциясынан сүзгі даласына дейінгі қысымды коллектор)

17 898 389
1.
Акмолинская область
395 345
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Реконструкция системы водоснабжения в с. Львовское (Каракемир)
Жаркаинского района
140 500
Реконструкция сетей водопровода 3-очередь с. Астраханка
Астраханского района
39 017
Реконструкция сетей водопровода в селе Зеленое Астраханского
района Акмолинской области
107 561
Теплоснабжение
Реконструкция наружных сетей теплоснабжения по ул. Привокзальной
от котельной "Железнодорожная" (2-ой этап) в г. Акколь
21 671
Реконструкция котельной № 5 и тепловых сетей в г. Ерейментау.
Установка водоводяных подогревателей Ерейментауского района
62 254
Электроснабжение
Электроснабжение 70 жилых домов в с. Талапкер Целиноградского
района
24 342
2.
Актюбинская область
299 740
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Реконструкция водопровода в с. Карауылкельды Байганинского
района Актюбинской области
21 432
Реконструкция магистрального водовода и водопроводных сетей
с. Иргиз Иргизского района Актюбинской области
54 608
Канализация
Реконструкция напорного коллектора канализационных сетей и
биоочистных сооружений города Алга Актюбинской области
77 807
Реконструкция системы канализации в с. Бадамша Каргалинского
района Актюбинской области
74 323
Реконструкция центральной системы канализации и очистных
сооружений в п. Кобда Кобдинского района Актюбинской области
29 306
Электроснабжение
Реконструкция электролинии мкр. Сазды-2 в п. Кенкияк Темирского
района Актюбинской области
31 717
Реконструкция электролинии мкр. Кызылжар в п. Шубаркудук
Темирского района Актюбинской области
9 890
Строительство теплотрассы к детскому саду "Айголек" в
с. Бадамша Каргалинского района Актюбинской области
657
3.
Алматинская область
1 537 587
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с. Текес
Райымбекского района Алматинской области (2 очередь)
44 721
Реконструкция насосной станции № 1 г. Талдыкорган Алматинской
области
68 313
Канализация
Строительство очистных сооружений Каскеленского напорно-
самотечного коллектора Алматинской области
276 896
Реконструкция системы канализации с. Баканас Балхашского района
Алматинской области
19 966
Реконструкция и строительство канализационных сетей г. Жаркент
Панфиловского района
177 684
Реконструкция и строительство системы канализации с. Чунджа
Уйгурского района Алматинской области
242 521
Реконструкция и строительство канализационных сетей г. Уштобе
Каратальского района Алматинской области

180 616
Алматы облысы Райымбек ауданының Кеген ауылындағы ауыліші кәріз жүйелерін қайта жаңғырту
70 844
Жылумен жабдықтау
Алматы облысының Ескелді ауылындағы жылу жүйелерін қайта жаңғырту
23 907
Алматы облысы Қарасай ауданының Мерей ауылындағы жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту. (Қазандық және жылу жүйесі)
127 070
Алматы қаласы Көксу ауданындағы Балпық би ауылын жылумен жабдықтау (қазандық және жылу жүйесі) жүйесін қайта жаңғырту
283 524
Алматы облысы Қаратал ауданының Үштөбе қаласындағы Железнодорожная көшесіндегі жылу трассасының құрылысы және қайта жаңарту
21 525
4.
Атырау облысы
1 901 336
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Атырау қаласының оң жағалауындағы су жинау және су тазартқыш ғимараттарының құрылысы (№ 5 сүзгіш станциясы)
1 234 584
Газбен жабдықтау
Атырау облысының Қызылқоға ауданының елді мекендерін газдандыру (Қосқұлақ кенті, Бүйрек, Айдын, Қарабау, Сармайшағыл, Қарақол, Тайсойған ауылдары)
666 752
5.
Шығыс Қазақстан облысы
114 635
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Шығыс Қазақстан облысы Глубокий ауданының (Киргородок кіші ауданының) Глубокое а. Сумен қамтамасыз ету желілерін қайта құру
23 552
ШҚО Ұржар ауданы Қарақол ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңғырту
91 083
6.
Жамбыл облысы
1 861 926
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Тараз қаласы "Қаратау" (2) мөлтек ауданының ішкі квартал су құбыры желілерін қайта жаңғырту
101 597
Тараз қаласы "Бурыл А, Б. В" алқабының су құбыры желілері құрылысын салу"
102 975
Тараз қаласы "Шалғай Қарасу" тұрғын алқабында су құбыры желілерінің құрылысын салу
79 450
Тараз қаласы Төле би даңғылы №№ 9, 9а, 11, 11а су құбыры желісін қайта жаңғырту
3 087
Жылумен жабдықтау
Жамбыл облысы Тараз қаласының "Сатпаев", "Тонкуруш" және "Телецентр" аймағындағы ішкікварталдық жылу желілерін қайта жаңғырту"
267 616
Тараз қаласы "Қаратау" (2) мөлтек ауданының № 2 тұрғын үйдің жылу жүйесінен № 14 тұрғын үйдің жылу жүйесіне дейінгі жылу желілерін қайта жаңғырту
66 252
Тараз қаласындағы "Күйіктерді емдеу орталығының (№ 2 Қалалық аурухана)" қазандығы мен жылу коммуникация желілерін қайта жаңғырту"
155 125
Тараз қаласындағы "Облыстық балалар жұқпалы аурулар ауруханасының" қазандығымен жылу коммуникация желілерін қайта жаңғырту
117 794
Тараз қаласындағы Қарасу тұрғын айлағының № 18 тұрғын үйдің жылу жүйесінен № 4 тұрғын үйдің жылу жүйесіне дейінгі жылу желілерін қайта жаңғырту
39 301
Жамбыл облысы Талас ауданының Қаратау қаласының ішкі квартал жылу желілерін қайта жаңғырту және ауыстыру
434 943
Жамбыл облысы Шу ауданының Шу қаласындағы магистральді жылу желісін қайта жаңғырту

180 616
Реконструкция внутрипоселковых сетей канализации с. Кеген
Райымбекского района Алматинской области
70 844
Теплоснабжение
Реконструкция тепловых сетей п. Карабулак Ескельдинского района
Алматинской области
23 907
Реконструкция системы теплоснабжения (котельная и тепловые сети)
в п. Мерей Карасайского района Алматинской области
127 070
Реконструкция теплоснабжения (котельной и тепловых сетей)
п. Балпык би Коксуского района Алматинской области
283 524
Строительство теплотрассы по ул. Железнодорожная г. Уштобе
Каратальского района Алматинской области
21 525
4.
Атырауская область
1 901 336
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Строительство водозаборной и водоочистных сооружений в
правобережной части г. Атырау (фильтровальная станция № 5)
1 234 584
Газоснабжение
Газификация населенных пунктов Кзылкогинского района
(с. Сармайшагыл, Карабау, Айдын, Каракол, Коскулак, Тайсойган,
Буйрек)
666 752
5.
Восточно-Казахстанская область
114 635
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Реконструкция сетей водоснабжения п. Глубокое (микрорайон
Киргородок) Глубоковского района
23 552
Реконструкция сетей водопровода в с. Каракол Урджарского района
ВКО
91 083
6.
Жамбылская область
1 861 926
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Реконструкция внутриквартальных водопроводных сетей микрорайона
"Каратау" (2) в г. Тараз.
101 597
Строительство водовода и водопроводных сетей массива "Бурыл А,
Б, В" в г. Тараз
102 975
Строительство водопроводных сетей массива "Дальнее Карасу"
г. Тараз
79 450
Реконструкция водопроводной сети по проспекту Толе би №№ 9, 9а,
11, 11а в г. Тараз
3 087
Теплоснабжение
Реконструкция внутриквартальных тепловых сетей массивов
"Сатпаева", "Тонкуруш" и "Телецентр" в г. Тараз Жамбылской
области
267 616
Реконструкция внутриквартальных тепловых сетей микрорайона
Каратау от ТК жилого дома № 2 до ТК жилого дома № 14 в г. Тараз
66 252
Реконструкция теплокоммуникационных сетей и котельной "Ожоговый
центр" города Тараз
155 125
Реконструкция теплокоммуникационных сетей и котельной "Детская
инфекционная больница" города Тараз
117 794
Реконструкция внутриквартальных тепловых сетей массива Карасу
от ТК жилого дома № 18 до ТК жилого дома № 4 в г. Тараз
39 301
Реконструкция и замена внутриквартальных тепловых сетей
г. Каратау Таласского района
434 943
Реконструкция тепловых сетей в г. Шу Шуского района

152 046
Тараз қаласындағы Қарасу тұрғын айлағының № 1 тұрғын үйдің жылу жүйесінен № 11 тұрғын үйдің № 26 балабақшаның жанындағы жылу жүйесіне дейінгі және № 8 тұрғын үйдің жылу жүйесінен № 8 тұрғын үйдің № 26 тұрғын үйдің жанындағы жылу жүйесіне дейінгі жылу желілерін қайта жаңғырту
44 012
Кәріз
Жамбыл облысы Шу ауданының Шу қаласының кәріз желілерін және тазарту имараттарын қайта жаңғырту
297 728
7.
Батыс Қазақстан облысы
1 013 493
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Орал қаласындағы № 2 жинағыштан толық таза емес су айдау трассасы құрылымын қалпына келтіру
191 029
Орал қаласында солтүстік-шығыс бөлігінде Самал көше бойындағы ПДП-5 аз қабатты қосымша құрылыспен толтыруларын сумен жабдықтау
17 331
Электрмен жабдықтау
БҚО Зеленов ауданының Трекино ауылындағы тұрғын үйлерді электрмен жабдықтау
12 502
БҚО Зеленов ауданының Достық ауылындағы тұрғын үйлерді электрмен жабдықтау
11 518
БҚО Жаңақала ауданының Жаңақала ауылындағы тұрғын үй кешенін электрмен жабдықтау
6 795
Жылумен жабдықтау
Орал қаласында Маметов көшесіндегі № 2 жылу магистралын қалпына келтіру
114 394
Орал қаласындағы 15-ЖК-нан 16-ЖК-на дейінгі Магистральная көшесіндегі № 3 жылу магистралын қалпына келтіру
18 388
Орал қаласында Алмазов көшесінде жер асты түсірілімінен 15-ЖК-на дейінгі № 2 жылу магистралын қалпына келтіру
181 488
Орал қаласында Ашхабадская көшесіндегі 11-ЖК-нан Исатай Батыр, Мусин көшелеріндегі 20-ЖК-на дейін № 5 жылу магистралын қалпына келтіру
211 986
Орал қаласының Жүнісов көшесінде, Молдағалиев көшесінен Савичев көшесіне дейін № 7 жылу магистралын қалпына келтіру
185 587
Кәріз
Дерқұл ауылындағы канал жүргізу жүйе құрылысы
62 475
8.
Қарағанды облысы
455 114
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Жылумен жабдықтау
Қарағанды қаласының жылу желісінің жылу оқшаулағышын қайта құру (1-кезек)
245 356
Қарағанды қаласының М-1 жылу магистралін қайта құру
209 758
9.
Қостанай облысы
1 052 164
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
"Текстильщик" шағын ауданының инженерлік коммуникацияларының құрылысы". Сумен қамту.
69 677
Рудный қаласының 23, 28, 29 шағын қабатты құрылыс ықшам аудандарын сумен жабдықтау
75 087
Рудный қаласының 22, 26, 27 шағын қабатты құрылыс ықшам аудандарын сумен жабдықтау
140 843
Жітіқара қаласының "Желтоқсан" шағын ауданында сумен қамту тораптарының құрылысы
25 133
Кәріз
"Текстильщик" шағын ауданының инженерлік коммуникацияларының құрылысы". Кәріз
93 988
Рудный қаласының 23, 28, 29 шағын қабатты құрылыс ықшам аудандарының кәрізі
50 361
Арқалық қаласының кәріз коллекторларын кәріз тазарту ғимараттарынан (А түйіні) ағын сулардың жинақтағышына дейін қайта құрылымдау

152 046
Реконструкция тепловых сетей микрорайона "Карасу" от ТК жилого
дома № 1 до ТК жилого дома № 11 возле детского сада № 26 и от
ТК № 8 до ТК № 6 возле жилого дома № 26 в г. Тараз
44 012
Канализация
Реконструкция канализационных сетей и очистных сооружений города
Шу Шуского района
297 728
7.
Западно-Казахстанская область
1 013 493
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Реконструкция сооружений трассы сброса условно-чистых вод из
накопителя № 2 г. Уральска
191 029
Водоснабжение малоэтажных застроек ПДП-5 по ул. Самал
северо-восточной части г. Уральска
17 331
Электроснабжение
Электроснабжение жилых домов в п. Трекино Зеленовского района
ЗКО
12 502
Электроснабжение жилых домов в п. Достык Зеленовского района ЗКО
11 518
Электроснабжение жилого массива в п. Жангала Жангалинского
района ЗКО
6 795
Теплоснабжение
Реконструкция ТМ-2 по ул. Маметовой от ул. Х. Чурина до
ТК-2-2 10 ул. Ескалиева
114 394
Реконструкция ТМ-3 по ул. Магистральной от ТК-15 до ТК-16
18 388
Реконструкция ТМ-2 по ул. Алмазова до ТК-15
181 488
Реконструкция ТМ-5 по ул. Исатай Батыра, по ул. Мусина от ТК-11
до ТК-20 ул. Ашхабадская
211 986
Реконструкция ТМ-7 по ул. Жунусова от Ж. Молдагалиева до
ул. Савичева
185 587
Канализация
Строительство системы канализации п. Деркул
62 475
8.
Карагандинская область
455 114
в том числе по инвестиционным проектам:
Теплоснабжение
Реконструкция участков тепловых сетей. Восстановление
теплоизоляции г. Караганды
245 356
Реконструкция тепломагистрали M1 от ТК-6 до УП-3 г. Караганда
209 758
9.
Костанайская область
1 052 164
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Строительство инженерных коммуникаций микрорайона "Текстильщик".
Водоснабжение
69 677
Водоснабжение микрорайонов 23, 28, 29 малоэтажной застройки
города Рудного
75 087
Водоснабжение микрорайонов 22, 26, 27 малоэтажной застройки
города Рудного
140 843
Строительство сетей водоснабжения микрорайона Желтоксан
г. Житикара
25 133
Канализация
Строительство инженерных коммуникаций микрорайона "Текстильщик".
Канализация
93 988
Канализация микрорайонов 23, 28, 29 малоэтажной застройки города
Рудного
50 361
Реконструкция канализационных коллекторов от канализационных
очистных сооружений (Узел А) до накопителя сточных вод города
Аркалык

223 838
Рудный қаласының 22, 26, 27 шағын қабатты құрылыс ықшам аудандарының кәрізі
155 172
Газбен жабдықтау
Қостанай облысы Қарабалық ауылында Чапаев, Космонавттар, Рабочая, Павлов, К. Маркс, Комсомольская көшелерінің 2-қабатты көп пәтерлі және жеке тұрғын үйлеріне газ өткізу
39 841
Қостанай облысы Қарабалық ауылы Нечипуренко көшесінде № 1 мектепке, әкімшілік ғимараттарға және Рабочая, Первомайская, Лермонтов, Сералин көшелеріндегі дара тұрғын үйлерге газ өткізу
64 102
Таран ауданының Тобол ауылындағы шағын көп қабатты құрылыстар үшін газ өткізгіштер салу
31 122
Қостанай қаласында Бородин-Баймағамбетов, Гагарин-Сай көшелері шекараларындағы газ үлестіру тораптарының құрылысы
83 000
10.
Маңғыстау облысы
527 100
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Маңғыстау облысы Ақтау қаласының 3-ОСҚТ-тан 28 ықшамаудан 25 үйге және 29 ықшамаудан 3 үйге дейінгі имараттар мен сумен қамту торабтар трассасын қайта құрылымдау (магистралдардың диаметрін үлкейту) II кезең (1 мен 2 кезегі)
360 000
Маңғыстау облысы Ақтау қаласының 4-ОСҚТ-тан жаңа ықшамаудандарға (16, 17, 19, 19а, 30, 31, 32, 33, 34, 35) дейінгі сумен қамтудың тарату торабтары
96 986
Электрмен жабдықтау
Форт-Шевченко-Баутино, Форт-Шевченко-Аташ көше жарығының құрылысы
26 220
Форт-Шевченко қаласы орталық көшелерінің сыртқы жарығын қайта құрылымдау
24 890
Түпқараған ауданының Қызыл-Өзен селосының сыртқы жарығын қайта құрылымдау
7 851
Боранқұл селосындағы электржелілері құрылысы
11 153
11.
Павлодар облысы
648 993
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Павлодар облысы Ақсу қ. су құбырын күрделі жөндеу
200 000
Майкайын к. су құбырын қайта құрылымдау
50 000
Павлодар облысы Павлодар ауданының Чернорецк к. сумен қамту жүйесін қайта жаңарту
45 842
Павлодар облысы Качир ауданының Фрументьевка с. су құбырлар имараттарын және су құбырын қайта құралымдау
49 755
Кәріз
Павлодар қаласы Лермонтов диаметрі 1000 мм кәріз коллекторын қайта жаңарту
285 384
Жылумен жабдықтау
Павлодар облысы Железин ауданының Железин селосының қазандықтарын және жылу желілерін қайта құрылымдау. № 2 қазандықтың жылу трассасы
18 012
12.
Солтүстік Қазақстан облысы
1 120 404
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
Петропавл қаласында коммуналды желілерді қайта жаңғырту және жетілдіру - ыстық сумен жабдықтау желілерін жөндеу
50 483
Мүсірепов атындағы ауданының Новоишимск селосында 2-ші көтергіштің сорғы станциясының тазарту имараттарына дейін су құбыр желілерін қайта жаңғырту
53 923
Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласында сумен жабдықтаудың инженерлік желілерін қайта жаңғырту

223 838
Канализация микрорайонов 22, 26, 27 малоэтажной застройки города
Рудного
155 172
Газоснабжение
Газопровод к 2-этажным многоквартирным и индивидуальным жилым
домам ул. Чапаева, Космонавтов, Рабочая, Павлова, К. Маркса,
Комсомольская в п. Карабалык Костанайской области
39 841
Газопровод к школе № 1 административным зданиям по
ул. Нечипуренко и индивидуальным жилым домам ул. Рабочая,
Первомайская, Лермонтова, Сералина в п. Карабалык Костанайской
области
64 102
Строительство газопровода для малоэтажных застроек в поселке
Тобол Тарановского района Костанайской области
31 122
Строительство газораспределительных сетей в границах
ул. Бородина-Баймагамбетова, Гагарина-ЛОГ г. Костанай
83 000
10.
Мангистауская область
527 100
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Реконструкция трассы сетей водоснабжения и сооружений от ЦУВС-3
до точек 28-25 и 29-3 с увеличением диаметра магистралей II этап
(1 очередь)
360 000
Строительство разводящих сетей водоснабжения от ЦУВС-4 до новых
микрорайонов (16, 17, 19, 19а, 30, 31, 32, 33, 34, 35)
96 986
Электроснабжение
Строительство уличного освещения Форт-Шевченко-Баутино,
Форт-Шевченко-Аташ
26 220
Реконструкция наружного освещения Форт-Шевченко Тупкараганский
район
24 890
Реконструкция наружного освещения села Кызыл-Узень
Тупкараганский район
7 851
Строительство электролиний в селе Боранкул
11 153
11.
Павлодарская область
648 993
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Реконструкция водопровода в г. Аксу (2-очередь пос. Черемушки)
200 000
Реконструкция водопровода в п. Майкаин
50 000
Реконструкция водопровода п. Чернорецк Павлодарского района
45 842
Реконструкция водопровода и водопроводных сооружений в
с. Фурментьевка
49 755
Канализация
Реконструкция канализационного коллектора по ул. Лермонтова
г. Павлодара диам. 1000 мм.
285 384
Теплоснабжение
Реконструкция котельных и тепловых сетей с. Железинка
Железинского района Павлодарской области. Теплотрасса от
котельной № 2
18 012
12.
Северо-Казахстанская область
1 120 404
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Реконструкция и модернизация коммунальных сетей - ремонт сетей
горячего водоснабжения в г. Петропавловске
50 483
Реконструкция водопровода от насосной станции 2-го подъема до
очистных сооружений в п. Новоишимский район им. Г. Мусрепова
53 923
Реконструкция инженерных сетей водоснабжения в г. Петропавловске

135 205
Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласында сумен жабдықтаудың желілерін қайта жаңғырту (Крепостная көшесіндегі суағызғы, су құбырлық тазарту имараттары аумағындағы суағызғы, су құбырлық тазарту имараттарын қайта жаңғырту)
124 379
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Қайранкөл селосында сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту
62 438
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Талшық селосында сумен қамтудың тарату торабтарын қайта құру
37 669
Кәріз
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласында кәріз инженерлік желілерін қайта жаңғырту
217 587
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласында кәріз желілерін қайта жаңғырту (Интернационал көшесі бойындағы кәріз коллекторы)
205 941
Электрмен жабдықтау
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының коммуналды меншігіндегі кабель желілерін және трансформаторлық шағын станцияларын қайта жаңғырту
17 016
Петропавл қаласының электр желілерін қайта жаңғырту
47 272
СҚО Петропавл қаласының трансформаторлық шағын станцияларын қайта жаңғырту
56 959
Петропавл қаласының коммуналды меншігіндегі көше жарықтандырудың желілерін қайта жаңғырту
111 532
13.
Оңтүстік Қазақстан облысы
4 155 066
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Сумен жабдықтау
ОҚО Отырар ауданының Ш. Қалдаяқов елді мекенін сумен жабдықтау
186 000
ОҚО Сарыағаш ауданының Жабай Төбе елді мекеніндегі тұрғын үйлерді сумен қамтамасыз ету
200 145
ОҚО Сарыағаш ауданының Ақжар ауылдық округі Ақжар елді мекеніндегі су алғыш
33 000
ОҚО Сарыағаш ауданының Жамбыл ауылдық округі Ашыкөл елді мекеніндегі су алғыш
67 500
ОҚО Сарыағаш ауданының Жартытөбе ауылдық округі Бостандық елді мекеніндегі су алғыш
82 790
ОҚО Сарыағаш ауданының Біртілек ауылдық округі Жолбасшы елді-мекеніндегі су алғыш
73 000
ОҚО Сарыағаш ауданының Жамбыл ауылдық округі Калғансыр елді мекеніндегі су алғыш
53 700
ОҚО Сарыағаш ауданының Жүзімдік ауылдық округі Сатбаев елді мекеніндегі су алғыш
83 000
ОҚО Сарыағаш ауданының Жылға ауылдық округі Шайхана елді-мекеніндегі су алғыш
79 700
ОҚО Сарыағаш ауданының Біртілек ауылдық округі Амангелді елді мекеніндегі су алғыш
81 000
ОҚО Сарыағаш ауданының Біртілек ауылдық округі Біртілек елді-мекеніндегі су алғыш
98 300
ОҚО Сарыағаш ауданы Дербісек ауылдық округі Дербісек елді мекеніндегі су алғыш
117 000
ОҚО Сарыағаш ауданының Біртілек ауылдық округі Игілік елді-мекеніндегі су алғыш
82 674
ОҚО Сарыағаш ауданының Біртілек ауылдық округі Көлтоған елді-мекеніндегі су алғыш
78 800
ОҚО Сарыағаш ауданының Дарбаза ауылдық округі Тасқұдық елді-мекеніндегі су алғыш
95 700
ОҚО Созақ ауданының Жыныс ауылын сумен жабдықтау

135 205
Реконструкция сетей водоснабжения в г. Петропавловске (водовод
по ул. Крепостной, водовод на территории водопроводных очистных
сооружений, реконструкция водопроводных очистных сооружений)
124 379
Реконструкция системы водоснабжения в с. Кайранколь Жамбылского
района
62 438
Реконструкция разводящих сетей водопровода в с. Талшик
(п. Бестерек) Акжарского района Северо-Казахстанской области
37 669
Канализация
Реконструкция инженерных сетей канализации в г. Петропавловске
Северо-Казахстанской области
217 587
Реконструкция сетей канализации в г. Петропавловск района Шал
акына (канализ. коллектор по ул. Интернациональной)
205 941
Электроснабжение
Реконструкция кабельных линий, трансформаторных подстанций
находящиеся в коммунальной собственности г. Петропавловск
17 016
Реконструкция электрических сетей г. Петропавловска
47 272
Реконструкция трансформаторных подстанций в г. Петропавловск
56 959
Реконструкция сетей уличного освещения, находящихся в
коммунальной собственности г. Петропавловска
111 532
13.
Южно-Казахстанская область
4 155 066
в том числе по инвестиционным проектам:
Водоснабжение
Водоснабжение сельского населенного пункта Ш. Калдаякова
186 000
Водоснабжение населенного пункта Жабай-Тобе Сарыагашского
района
200 145
Водоснабжение села Акжар Акжарского с/о
33 000
Водоснабжение села Ащыколь Жамбылского с/о
67 500
Водоснабжение села Бостандык Жартытюбинского с/о
82 790
Водоснабжение села Жолбасшы Биртилекского с/о
73 000
Водоснабжение села Калгансыр Жамбылского с/о
53 700
Водоснабжение села Сатбаев Жузимдикского с/о
83 000
Водоснабжение села Шайхана Жылгинского с/о
79 700
Водоснабжение села Амангельды Биртилекского с/о
81 000
Водоснабжение села Биртилек Биртилекского с/о
98 300
Водоснабжение села Дербисек Дербисекского с/о
117 000
Водоснабжение села Игилик Биртилекского с/о
82 674
Водоснабжение села Кольтоган Биртилекского с/о
78 800
Водоснабжение села Таскудук Дарбазинского с/о
95 700
Водоснабжение села Жыныс, 14 км

161 800
ОҚО Созақ ауданының Жарты-төбе ауылын сумен қамтамасыз етуді қайта өңдеу
182 471
ОҚО Созақ ауданының Аққолтық ауылын сумен қамтамасыз етуді қайта өңдеу
127 100
ОҚО, Қазығұрт ауданының, Қыдыр Мамбетұлы елді мекенін сумен қамтамасыз ету
119 725
ОҚО, Қазығұрт ауданының, Еңбекші ауылын ауыз сумен қамтамасыз ету
30 000
ОҚО, Қазығұрт ауданының, Ақжар және Шанақ елді мекендерін сумен қамтамасыз ету
196 869
Шымкент қаласы, Достық-2 ауылының тарату жүйелерін тармақтарына қосу және су өткізгішінің құрылысы
84 100
Шымкент қаласы Куйбышев ауылының (шығыс бөлігін) тарату жүйесіне қосылу тармақтарының және су құбырының құрылысы
17 100
Газбен жабдықтау
ОҚО Сарыағаш ауданының Ұшқын ауыл округі Ұшқын ауылын газбен жабдықтау
137 144
ОҚО Сарыағаш ауданының Жабай Төбе елді мекеніндегі тұрғын үйлерді газбен жабдықтау
90 831
ОҚО, Төле би ауданының Қаратөбе ауылын газбен қамтамасыз ету
70 534
ОҚО Қазығұрт ауданының Шарапхана ауыл округі Шарапхана елді мекеніндегі көшелерді газбен жабдықтау
24 100
ОҚО Қазығұрт ауданының Шарбұлақ ауыл округі Шарбұлақ елді мекеніндегі көшелерді газбен жабдықтау
4 000
ОҚО Қазығұрт ауданының Қызылқия ауыл округі Қызылқия елді мекеніндегі көшелерді газбен жабдықтау
10 000
ОҚО, Қазығұрт ауданының Қазығұрт ауылдық округі Қазығұрт елді мекеніндегі көшелерді газбен қамтамасыз ету
66 315
ОҚО, Қазығұрт ауданының Рабат ауылдық округі Рабат елді мекеніндегі көшелерді газбен қамтамасыз ету
42 551
Шардара ауданын газбен қамтамасыз ету үшін "Шардара" ГРС-18 және "Ұзын-Ата" ГРС-17 және газ құбырларына бұру" және газ құбырларын бұру"
165 277
ОҚО Шардара ауданын "Ұзын-Ата" ГРС-нан Ұзын-Ата ауылына дейін жоғарғы қысымды газ жеткізгіш құбыры"
117 964
ОҚО Түлкібас ауданының Аманкелді және Жаскешу ауылындағы тұрғын үйлерді газбен жабдықтау
236 740
ОҚО Сарыағаш қаласы Самал, ТҚБ ВАЗ, Жаңақұрылыс, Көктөбе, Учхоз, Қапланбек және А. Омарова (Л. Чайкина) көшесін газбен қамтамасыз ету
297 118
ОҚО Түлкібас ауданының Кершетас, Келтемашат, Келтемашат-2 ауылындағы тұрғын үйлерді газбен қамтамасыз ету. 2 кезең. Орта газ өткізгіші шкафты реттеу пунктінің қондырғысымен
20 741
Ордабасы ауданы Боржар селолық округының Ұялы жар, Ынтымақ селоларын газбен жабдықтау
101 987
Кәріз
"Шымкент қаласының 77-ші камерасынан тазалағыш қондырғының бөлгішіне дейінгі кәріз коллекторды қайта құру" (ашық каналды жабық каналға ауыстыру)
172 500
Жылумен жабдықтау
ОҚО Төлеби ауданының Леңгір қаласындағы 1-ші мөлтек ауданының жылу жүйесімен қазандықты қайта құру
81 450
Шымкент қаласының Оңтүстік бөлігіндегі жылумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау
176 384
Электрмен жабдықтау
Шардара ауданының Жаушықұм ауылдық округі Құйған елді мекенінде орналасқан тұрғын үйлерге электр желісі құрылысы
7 956
14.
Алматы қаласы
164 640
соның ішінде инвестициялық жобалар бойынша:
Жылумен жабдықтау
Алматы қаласындағы таратқыш жылу желілерін қайта құрылымдау. ТК-2-79-дан бастап ТК-2-84-ке дейінгі трасса учаскесі
83 923
Алматы қаласындағы таратқыш жылу желілерін қайта құрылымдау. ТК-2-66-дан бастап ТК-2-66/2-ге дейінгі Рыспаев көшесіндегі трасса учаскесі
14 766
Алматы қаласындағы таратқыш жылу желілерін қайта құрылымдау. Түркебаев көшесіндегі ТМ9-ден ТК-2Сол-6-ға дейінгі трасса учаскесі
29 840

161 800
Водоснабжение с. Жартытобе
182 471
Водоснабжение с. Акколтык
127 100
Водоснабжение населенного пункта К. Маметулы (Мамбетулы)
Кызыгуртского района ЮКО
119 725
Водоснабжение населенного пункта Енбекши Кызыгуртского района
ЮКО
30 000
Водоснабжение сельского населенного пункта Шанак и Акжар
Кызыгуртского района
196 869
Строительство водопровода и веток подключения разводящих сетей
пос. Достык-2 г. Шымкент
84 100
Строительство водопровода и веток подключения разводящих сетей
пос. Куйбышева (Восточная часть) г. Шымкент
17 100
Газоснабжение
Газоснабжение поселка Ушкын Ушкынского сельского округа
Сарыагашского района
137 144
Газоснабжение жилых домов в пос. Жабай тобе Сарыагашского района
ЮКО
90 831
Газоснабжение с. Каратобе Толебийского района
70 534
Газоснабжение села Шарапхана с/о Шарапхана
24 100
Газоснабжение села Кезенбулак с/о Шарбулак
4 000
Газоснабжение села Кызылкия с/о Кызылкия
10 000
Газоснабжение села Казыгурт с/о Казыгурт
66 315
Газоснабжение села Рабат с/о Рабат
42 551
Строительство ГРС № 17 для газоснабжения с. Узын Ата
Шардаринского района
165 277
Газоснабжение села Узын Ата Шардаринского района
117 964
Газоснабжение жилых домов в пос. Жаскешу Амангельдинского с/о
236 740
Газоснабжение мик-она Самал, СТО, ВАЗ, Жана Курлыс, Коктобе,
Учхоз, Кабланбек, ул. А. Омарова (Л. Чайкина) г. Сарыагаш
297 118
Газоснабжение населенных пунктов Кершитас, Кельтемашат,
Кальтемашат-2. 2 этап Тюлькубаский район
20 741
Газоснабжение сел Уялы Жар, Ынтымак с/о Боржар Ордабасынского
района
101 987
Канализация
Реконструкция канализационного коллектора от камеры № 77 до
распределительного узла очистного сооружения (замена открытого
канала на закрытый) г. Шымкента
172 500
Теплоснабжение
Реконструкция котельной с тепловыми сетями в 1-ом микрорайоне
г. Ленгер Толебийского района
81 450
Реконструкция сетей теплоснабжения Южной части г. Шымкент
176 384
Энергоснабжение
Строительство электрических сетей для жилых домов в с. Куйган
с/о Жаушыкум
7 956
14.
г. Алматы
164 640
в том числе по инвестиционным проектам:
Теплоснабжение
Реконструкция распределительных тепловых сетей в г. Алматы.
Участок трассы от ТК-2-79 до ТК-2-84
83 923
Реконструкция распределительных тепловых сетей в г. Алматы.
Участок трассы по ул. Рыспаева от ТК-2-66 до ТК-2-66/2
14 766
Реконструкция распределительных тепловых сетей в г. Алматы.
Участок трассы по ул. Туркебаева от ТМ-9 до ТК-2Сол-6
29 840
Реконструкция распределительных тепловых сетей в г. Алматы.