Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 2208 және 2010 жылғы 2 наурыздағы № 162 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қыркүйектегі № 987 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасының 2010 жылдан 2020 жылға дейінгі кезеңге арналған құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2010 жылға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 2208 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2010 жылдан 2020 жылға дейінгі кезеңге арналған құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2010 жылға арналған іс-шаралар жоспарында:
5-бағандағы реттік нөмірі 6-жолда «1-тоқсан» деген сөздер «3-тоқсан» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13-жолда:
4-бағандағы «, СӘК (келісім бойынша)» деген сөздер алып тасталсын;
5-бағандағы «3-тоқсан» деген сөздер «4-тоқсан» деген сөздермен ауыстырылсын;
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2010 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 наурыздағы № 162 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 22-23, 167-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2010 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 29 және 30-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 43-1-жолмен толықтырылсын:
«
43-1
Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЖС (келісім бойынша)
Қазан
Қараша
Желтоқсан
А.Д.Тәшенова
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2009 года № 2208 и от 2 марта 2010 года № 162
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2010 года № 987
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2009 года № 2208 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан на период с 2010 до 2020 года на 2010 год»:
в Плане мероприятий на 2010 год по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан на период с 2010 до 2020 года, утвержденном указанным постановлением:
в графе 5 строки порядковый номер 6 слова "1 квартал" заменить словами "3 квартал";
в строке, порядковый номер 13:
в графе 4 слова "КСА (по согласованию)" исключить;
в графе 5 слова "3 квартал" заменить словами "4 квартал";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2010 года № 162 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2010 год" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 22-23, ст. 167):
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2010 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 29 и 30, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 43-1, следующего содержания:
"
43-1
О внесении изменений и
дополнений в Конституционный
закон Республики Казахстан
"О судебной системе и статусе
судей Республики Казахстан"
ВС
(по
согла-
сованию)
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Ташенова А.Д.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов