Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2242 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 қазандағы № 1020 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Орта мерзімді кезеңге (2010 - 2012 жылдарға) арналған концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2242 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 3, 28-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген орта мерзімді кезеңге (2010 - 2012 жылдарға) арналған концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесінде:
«Жақсартылуы және пайдаланылуы концессия шарты негізінде жүзеге асырылатын қолда бар мемлекеттік меншік объектілері» деген 1-бөлімде:
реттік нөмірі 4-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5-1-жолмен толықтырылсын:
«
5-1.
Зияткерлік-көліктік және төлем жүйесін енгізу (ЗКТЖ) және «Астана - Көкшетау қаласы арқылы Петропавл» автомобиль жолының «Астана - Щучье» учаскесін пайдалану
ККМ
».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2242
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2010 года № 1020
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2242 "Об утверждении перечня объектов, предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный период (на 2010 - 2012 годы)" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 3, ст. 28) следующие изменение и дополнение:
в перечне объектов, предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный период (на 2010 - 2012 годы), утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1 "Существующие объекты государственной собственности, улучшение и эксплуатация которых будут осуществлены на основе договора концессии":
строку, порядковый номер 4, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 5-1, следующего содержания:
"
5-1
Внедрение интеллектуально-транспортной и платежной
системы (ИТПС) и эксплуатация участка "Астана - Щучинск"
автомобильной дороги "Астана - Петропавловск через город
Кокшетау"
МТК
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов