Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 2040 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 қазандағы № 1021 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2017 жылғы 9 маусымдағы № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.06.2017 № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының атом саласын дамыту мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 2040 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының атом саласын дамыту мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
8-тармақтағы "Энергетика және минералдық ресурстар министрлігіне" деген сөздер "Индустрия және жаңа технологиялар министрлігіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының атом саласын дамыту мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 4 қазандағы
№ 1021 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 2040 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының атом саласын дамыту мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының құрамы
Исекешев - Қазақстан Республикасы Премьер-
Әсет Өрентайұлы Министрінің орынбасары - Қазақстан
Республикасының Индустрия және жаңа
технологиялар министрі, төраға
Тұрғанов - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Дүйсенбай Нұрбайұлы жаңа технологиялар вице-министрі,
төрағаның орынбасары
Шәріпов - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Мәжит Бейсембайұлы жаңа технологиялар министрлігі Атом
энергетикасы және өнеркәсібі
департаментінің директоры, хатшы
Бекетаев - Қазақстан Республикасы Әділет
Марат Бақытжанұлы министрлігінің жауапты хатшысы
Бектұров - Қазақстан Республикасының Көлік және
Азат Ғаббасұлы коммуникация вице-министрі
Бишімбаев - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Қуандық Уәлиханұлы даму және сауда вице-министрі
Дәленов - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Руслан Ерболатұлы министрі
Мизанбаев - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Өсер Елеусізұлы комитеті төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Қасымбеков - Қазақстан Республикасының Білім және
Бақтыбай Әшімбекұлы ғылым вице-министрі
Қайырбекова - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Салидат Зекенқызы сақтау вице-министрі
Кулинич - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Александр Васильевич вице-министрі
Мағауов - Қазақстан Республикасының Мұнай және
Әсет Маратұлы газ вице-министрі
Омаров - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Қайрат Ермекұлы министрінің орынбасары
Петров - Қазақстан Республикасының Төтенше
Валерий Викторович жағдайлар вице-министрі
Сартаев - Қазақстан Республикасының "Сырбар" сыртқы
Исатай Бақтиярұлы барлау қызметі директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Тұрмағамбетов - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Мәжит Әбдіқалықұлы қорғау вице-министрі
Сақышев - Қазақстан Республикасы Президенті
Ермек Рахатұлы Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық
мониторинг бөлімі өнеркәсіп және ауыл
шаруашылығы секторының меңгерушісі
(келісім бойынша)
Кравченко - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
Андрей Николаевич Бірінші департаментінің бастығы (келісім
бойынша)
Жантикин - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Тимур Мифтахұлы жаңа технологиялар министрлігі Атом
энергиясы комитетінің төрағасы
Парсегов - Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті
Борис Анатольевич қорғау агенттігі төрағасының орынбасары
Байжанов - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры"
Ұлан Сапарұлы акционерлік қоғамының басқарушы директоры
(келісім бойынша)
Школьник - "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом
Владимир Сергеевич компаниясы" акционерлік қоғамының
президенті (келісім бойынша)
Қадыржанов - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Қайрат Камалұлы жаңа технологиялар министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық
орталығы" республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының бас директоры (келісім
бойынша)

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2009 года № 2040
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2010 года № 1021. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2017 года № 357
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.06.2017 № 357 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2009 года № 2040 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам развития атомной отрасли Республики Казахстан" следующие изменения:
1) в Положении о Межведомственной комиссии по вопросам развития атомной отрасли Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 8 слова "Министерство энергетики и минеральных ресурсов" заменить словами "Министерство индустрии и новых технологий";
2) состав Межведомственной комиссии по вопросам развития атомной отрасли Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 октября 2010 года № 1021
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2009 года № 2040
Состав
Межведомственной комиссии по вопросам развития атомной отрасли
Республики Казахстан
Исекешев - Заместитель Премьер-Министра
Aceт Орентаевич Республики Казахстан - Министр индустрии
и новых технологий Республики Казахстан,
председатель
Турганов - вице-министр индустрии и новых
Дуйсенбай Нурбаевич технологий Республики Казахстан,
заместитель председателя
Шарипов - директор Департамента атомной
Мажит Бейсембаевич энергетики и промышленности Министерства
индустрии и новых технологий Республики
Казахстан, секретарь
Бекетаев - ответственный секретарь Министерства
Марат Бакытжанович юстиции Республики Казахстан
Бектуров - вице-министр транспорта и
Азат Габбасович коммуникаций Республики Казахстан
Бишимбаев - вице-министр экономического развития
Куандык Валиханович и торговли Республики Казахстан
Даленов - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович Казахстан
Мизанбаев - заместитель Председателя Комитета
Усер Елеусизович национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Касымбеков - вице-министр образования и науки
Бактыбай Ашимбекович Республики Казахстан
Каирбекова - вице-министр здравоохранения
Салидат Зикеновна Республики Казахстан
Кулинич - вице-министр внутренних дел
Александр Васильевич Республики Казахстан
Магауов - вице-министр нефти и газа Республики
Асет Маратович Казахстана
Омаров - заместитель Министра иностранных дел
Кайрат Ермекович Республики Казахстан
Петров - вице-министр по чрезвычайным
Валерий Викторович ситуациям Республики Казахстан
Сартаев - заместитель директора Службы внешней
Исатай Бахтиярович разведки Республики Казахстан
"Сырбар" (по согласованию)
Турмагамбетов - вице-министр охраны окружающей
Мажит Абдыкаликович среды Республики Казахстан
Сакишев - заведующий сектором промышленности
Ермек Рахатович и сельского хозяйства Отдела
социально-экономического мониторинга
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Кравченко - начальник Первого департамента
Андрей Николаевич Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан (по согласованию)
Жантикин - председатель Комитета атомной энергии
Тимур Мифтахович Министерства индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
Парсегов - заместитель Председателя Агентства
Борис Анатольевич Республики Казахстан по защите
конкуренции
Байжанов - управляющий директор акционерного
Улан Сапарович общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына"
(по согласованию)
Школьник - президент акционерного общества
Владимир Сергеевич "Национальная атомная компания
"Казатомпром" (по согласованию)
Кадыржанов - генеральный директор
Кайрат Камалович Республиканского государственного
предприятия "Национальный ядерный центр
Республики Казахстан" Министерства
индустрии и новых технологий Республики
Казахстан (по согласованию)