Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 және 2010 жылғы 3 ақпандағы № 64 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 11 қазандағы № 1051-1 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) «2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысында:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
05 «Денсаулық сақтау» функционалдық тобында:
226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» әкімшісі бойынша:
005 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері» бағдарламасында:
«Ақмола облысы» деген бөлімде:
«Ақмола облысының Көкшетау қаласындағы «Юбилейный» спорт кешенінің батысына қарай Горький көшесінің бойындағы облыстық қан орталығының құрылысы» деген жолдың 3-бағанында «2 006 670» деген сандар «1 995 362» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақтөбе облысы» деген бөлімде:
«Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласында 200 төсектік көп бейінді балалар ауруханасын салу» деген жолдың 3-бағанында «3 535 020» деген сандар «4 588 091» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шығыс Қазақстан облысы» деген бөлімде:
3-бағанда:
«Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласында облыстық қан орталығын салу» деген жолдағы «2 128 307» деген сандар «2 123 928» деген сандармен ауыстырылсын;
«Комплекс: Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы облыстық онкологиялық диспансерде сәулелік емдеу орталығын салу. Объект: Радиологиялық корпус (жобаны корректілеу)» деген жолдағы «1 645 774» деген сандар «1 598 430» деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
«
Қайтадан пайдалану жобасын байланыстыра отырып, Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының Арқат ауылында дәрігерлік амбулатория салу
85 963
Қайтадан пайдалану жобасын байланыстыра отырып, Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының Қаратоғай ауылында дәрігерлік амбулотория салу
85 963
Қайтадан пайдалану жобасын байланыстыра отырып, Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының Көкжыра ауылында дәрігерлік амбулатория салу
85 963
Қайтадан пайдалану жобасын байланыстыра отырып, Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының Жәнтікей ауылында дәрігерлік амбулатория салу
85 963
»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының Арқат ауылында ауылдық дәрігерлік амбулатория салу

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 и от 3 февраля 2010 года № 64
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2010 года № 1051-1
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010-2012 годы":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в программе 005 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения":
в разделе "Акмолинская область":
в графе 3 строки "Строительство областного центра крови по улице Горького, западнее спорткомплекса "Юбилейный" в городе Кокшетау Акмолинской области" цифры "2 006 670" заменить цифрами "1 995 362";
в разделе "Актюбинская область":
в графе 3 строки "Строительство многопрофильной детской больницы на 200 коек в городе Актобе Актюбинской области" цифры "3 535 020" заменить цифрами "4 588 091";
в разделе "Восточно-Казахстанская область":
в графе 3:
строки "Строительство областного центра крови в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области" цифры "2 128 307" заменить цифрами "2 123 928";
строки "Комплекс: Строительство центра лучевой терапии при областном онкологическом диспансере в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области. Объект: Радиологический корпус (корректировка проекта)" цифры "1 645 774" заменить цифрами "1 598 430";
строки:
"
Строительство врачебной амбулатории в
селе Архат Абайского района
Восточно-Казахстанской области, с
привязкой проекта повторного применения
85 963
Строительство врачебной амбулатории в
селе Каратогай Курчумского района
Восточно-Казахстанской области, с
привязкой проекта повторного применения
85 963
Строительство врачебной амбулатории в
селе Кокжыра Тарбагатайского района
Восточно-Казахстанской области, с
привязкой проекта повторного применения
85 963
Строительство врачебной амбулатории в
селе Жантикей Тарбагатайского района
Восточно-Казахстанской области,
привязкой проекта повторного применения
85 963
";
изложить в следующей редакции:
"
Строительство сельской врачебной
амбулатории в селе Архат
Абайского района
Восточно-Казахстанской области

92 217
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының Қаратоғай ауылында ауылдық дәрігерлік амбулатория салу
91 104
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының Көкжыра ауылында ауылдық дәрігерлік амбулатория салу
100 929
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының Жәнтікей ауылында ауылдық дәрігерлік амбулатория салу
100 929
»;
«Алматы қаласы» деген бөлімде:
3-бағанда:
«Алматы қаласында 260 төсектік ауданаралық туберкулезге қарсы диспансер салу» деген жолдағы «1 783 913» деген сандар «1 726 152» деген сандармен ауыстырылсын;

92 217
Строительство сельской врачебной
амбулатории в селе Каратогай
Курчумского района
Восточно-Казахстанской области
91 104
Строительство сельской врачебной
амбулатории в селе Кокжыра
Тарбагатайского района
Восточно-Казахстанской области
100 929
Строительство сельской врачебной
амбулатории в селе Жантикей
Тарбагатайского района
Восточно-Казахстанской области
100 929
";
в разделе "г. Алматы":
в графе 3:
строки "Строительство межрайонного противотуберкулезного диспансера на 260 коек в городе Алматы" цифры "1 783 913" заменить цифрами "1 726 152";

«Алматы қаласында 150 төсектік қалалық перинаталдық орталық салу» деген жолдағы «2 964 664» деген сандар «2 874 649» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы қаласының Қалқаман шағын ауданында МҚКК № 7 қалалық клиникалық аурухананың № 1, 3, 5, 6, 10 павильондары ғимараттарының сейсмотұрақтылығын күшейту» деген жолдағы «616 139» деген сандар «606 395» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы қаласы № 3 қалалық емханасының сейсмотұрақтылығын күшейту» деген жолдағы «68 330» деген сандар «65 249» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы қаласының № 1-блок 2 Б қалалық балалар клиникалық ауруханасының сейсмотұрақтылығын күшейту» деген жолдағы «46 750» деген сандар «45 364» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы қаласында Бостандық ауданындағы ауысымында 500 кісі қабылдайтын емхана салу, Түзету» деген жолдағы «496 629» деген сандар «444 615» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласы» деген бөлімде:
3-бағанда:
«Астана қаласында Қабанбай батыр даңғылында бір ауысымда 250 адам қабылдайтын әйелдер консультациясы бар жаңа туған нәрестелерге 2-кезеңдік күтім жасау бөлімшесі бар 150 төсектік перзентхана салу» деген жолдағы «395 338» деген сандар «338 742» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласында 250 төсектік қалалық балалар жұқпалы аурулар ауруханасын салу» деген жолдағы «2 953 510» деген сандар «1 529 855» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласындағы № 12 көше мен Абылай хан даңғылының қиылысындағы 500 төсектік көп бейінді стационар салу» деген жолдағы «3 747 303» деген сандар «4 561 644» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Астана қаласында Есіл өзенінің сол жағалауында 360 төсектік көп бейінді стационары салу (Түзету)
423 655
»;
«Жамбыл облысы» бөлімде:
«Жамбыл облысының Тараз қаласында облыстық қан орталығын салу» деген жолдың 3-бағанындағы «3 211 460» деген сандар «2 418 313» деген сандармеи ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Жамбыл облысының Тараз қаласындағы 200 төсектік облыстық көп бейінді балалар 1 ауруханасын салу
793 147
»;
«Батыс Қазақстан облысы» деген белімде:
3-бағанда:
«Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Переметное ауылында 120 төсектік орталық аудандық аурухана салу» деген жолдағы «1 654 304» деген сандар «1 600 190» деген сандармен ауыстырылсын;
«Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Ақжайық ауылында 100 төсектік орталық аудандық аурухана салу» деген жолдағы «662 918» деген сандар «647 645» деген сандармен ауыстырылсын;
«Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Чапаев ауылында бір ауысымда 250 адам қабылдайтын емхана салу» деген жолдағы «1 319 804» деген сандар «1 284 127» деген сандармен ауыстырылсын;

строки "Строительство городского перинатального центра на 150 коек в городе Алматы" цифры "2 964 664" заменить цифрами "2 874 649";
строки "Сейсмоусиление зданий павильонов № 1, 3, 5, 6, 10 ГККП городской клинической больницы № 7 в микрорайоне Калкаман города Алматы" цифры "616 139" заменить цифрами "606 395";
строки "Сейсмоусиление городской поликлиники № 3 города Алматы" цифры "68 330" заменить цифрами "65 249";
строки "Сейсмоусиление детской городской клинической больницы № 1-блок 2Б города Алматы" цифры "46 750" заменить цифрами "45 364";
строки "Строительство поликлиники на 500 посещений в смену в Бостандыкском районе в городе Алматы. Корректировка" цифры "496 629" заменить цифрами "444 615";
в разделе "г. Астана":
в графе 3:
строки "Строительство родильного дома на 150 коек с отделением выхаживания новорожденных и женской консультацией на 250 посещений в смену в районе проспекта Кабанбай Батыра в городе Астане" цифры "395 338" заменить цифрами "338 742";
строки "Строительство городской детской инфекционной больницы на 250 коек в городе Астане" цифры "2 953 510" заменить цифрами "1 529 855";
строки "Строительство многопрофильного стационара на 500 коек в районе пересечения улиц № 12 и проспекта Абылай-хана в городе Астане" цифры "3 747 303" заменить цифрами "4 561 644";
дополнить строкой следующего содержания:
"
Строительство многопрофильного
стационара на 360 коек на левом берегу
реки Ишим в городе Астане (Корректировка)
423 655
".
в разделе "Жамбылская область":
в графе 3 строки "Строительство центра крови в городе Тараз Жамбылской области" цифры "3 211 460" заменить цифрами "2 418 313";
дополнить строкой следующего содержания:
"
Строительство областной многопрофильной
детской больницы на 200 коек в городе
Таразе Жамбылской области
793 147
".
в разделе "Западно-Казахстанская область":
в графе 3:
строки "Строительство центральной районной больницы на 120 коек в селе Переметное Зеленовского района Западно-Казахстанской области" цифры "1 654 304" заменить цифрами "1 600 190";
строки "Строительство центральной районной больницы на 100 коек в селе Акжаик Теректинского района Западно-Казахстанской области" цифры "662 918" заменить цифрами "647 645";
строки "Строительство поликлиники на 250 посещений в смену в селе Чапаево Акжаикского района Западно-Казахстанской области" цифры "1 319 804" заменить цифрами "1 284 127";

«Батыс Қазақстан облысының Орал қаласында 150 төсектік онкологиялық диспансер салу» деген жолдағы «1 355 516» деген сандар «1 327 261» деген сандармен ауыстырылсын;
«Батыс Қазақстан облысының Орал қаласында 200 төсектік облыстық көп бейінді балалар ауруханасын салу» деген жолдағы «4 128 306» деген сандар «3 973 672» деген сандармен ауыстырылсын;
«Батыс Қазақстан облысының Орал қаласында бір ауысымда 500 адам қабылдайтын қалалық емхана салу» деген жолдағы «687 094» деген сандар «651 761» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарағанды облысы» деген бөлімде:
«Қарағанды облысының Қарағанды қаласында Қарағанды облыстық қан орталығын салу» деген жолдың 3-бағанындағы «1 677 332» деген сандар «1 607 536» деген сандармен ауыстырылсын;
«Маңғыстау облысы» деген бөлімде:
3-бағанда:
«Маңғыстау облысының Ақтау қаласы 34-А ықшам ауданындағы III санатты қан орталығы құрылысы» деген жолдағы «1 177 447» деген сандар «821 361» деген сандармен ауыстырылсын;
«Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласында 100 төсектік туберкулезге қарсы аурухана салу» деген жолдағы «1 000 000» деген сандар «1 234 483» деген сандармен ауыстырылсын;
«Павлодар облысы» деген бөлімде:
«Павлодар облысы Железин ауданының Железинка селосындағы бір ауысымда 100 адам қабылдайтын емханасы бар 60 төсектік орталық аудандық аурухана салу 576 048» деген жол алып тасталсын;
«Павлодар облысы Май ауданының Көктөбе ауылында бір ауысымда 100 адам қабылдайтын смханасы бар 75 төсектік орталық аудандық аурухана салу 463 689» деген жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Павлодар облысының Баянауыл ауылында 150 адам қабылдайтын емхана салу
418 437
Павлодар облысының Ленинский кентінде дәрігерлік амбулатория салу
216 000
Павлодар облысының Кенжекөл ауылында дәрігерлік амбулатория салу
200 300
Павлодар облысының Песчаное ауылында дәрігерлік амбулатория салу
205 000
»;
«Солтүстік Қазақстан облысы» деген бөлімде:
3-бағанда:
«Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Пресновка ауылында 90 адам қабылдайтын емханасы бар 100 төсектік ауданаралық туберкулезге қарсы диспансер салу» деген жолдағы «759 311» деген сандар «733 668» деген сандармен ауыстырылсын;
«Солтүстік Қазақстан облысы Ғ. Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылында бір ауысымда 90 адам қабылдайтын емханасы бар 100 төсектік ауданаралық туберкулезге қарсы диспансер салу» деген жолдағы «1 196 470» деген сандар «1 169 286» деген сандармен ауыстырылсын;
«Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласында бір ауысымда 500 адам қабылдайтын қалалық емхана салу» деген жолдағы «483 644» деген сандар «476 045» деген сандармен ауыстырылсын;

строки "Строительство онкологического диспансера на 150 коек в городе Уральске Западно-Казахстанской области" цифры "1 355 516" заменить цифрами "1 327 261";
строки "Строительство областной многопрофильной детской больницы на 200 коек в городе Уральске Западно-Казахстанской области" цифры "4 128 306" заменить цифрами "3 973 672";
строки "Строительство городской поликлиники на 500 посещений в смену в городе Уральске Западно-Казахстанской области" цифры "687 094" заменить цифрами "651 761";
в разделе "Карагандинская область":
в графе 3 строки "Строительство Карагандинского областного центра крови в городе Караганде Карагандинской области" цифры "1 677 332" заменить цифрами "1 607 536";
в разделе "Мангистауская область":
в графе 3:
строки "Строительство центра крови III категории в 34-А микрорайоне города Актау Мангистауской области. 2 очередь строительства" цифры "1 177 447" заменить цифрами "821 361";
строки "Строительство противотуберкулезной больницы на 100 коек в городе Жанаозен Мангистауской области" цифры "1 000 000" заменить цифрами "1 234 483";
в разделе "Павлодарская область":
строку "Строительство центральной районной больницы на 60 коек с поликлиникой на 100 посещений в смену в селе Железинка Железинского района Павлодарской области 576 048" исключить;
строку "Строительство центральной районной больницы на 75 коек с поликлиникой на 100 посещений в смену в селе Коктобе Майского района Павлодарской области 463 689" исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"
Строительство поликлиники на 150
посещений в селе Баянаул
Павлодарской области
418 437
Строительство врачебной
амбулатории в поселке Ленинский
Павлодарской области
216 000
Строительство врачебной
амбулатории в селе Кенжеколь
Павлодарской области
200 300
Строительство врачебной
амбулатории в селе Песчаное
Павлодарской области
205 000
";
в разделе "Северо-Казахстанская область":
в графе 3:
строки "Строительство межрайонного противотуберкулезного диспансера на 100 коек с поликлиникой на 90 посещений в смену в селе Пресновка Жамбылского района Северо-Казахстанской области" цифры "759 311" заменить цифрами "733 668";
строки "Строительство межрайонного противотуберкулезного диспансера на 100 коек с поликлиникой на 90 посещений в смену в селе Новоишимское района имени Г. Мусрепова Северо-Казахстанской области" цифры "1 196 470" заменить цифрами "1 169 286";
строки "Строительство городской поликлиники на 500 посещений в смену в городе Петропавловске Северо-Казахстанской области" цифры "483 644" заменить цифрами "476 045";

көрсетілген қаулыға 31-қосымша осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтауға 2010 жылға арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 ақпандағы № 64 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010  ж., № 9, 112-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген 2010 жылға арналған республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтауға бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесінде:
көрсетілген Ережеге 2-қосымша осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 11 қазандағы
№ 1051-1 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 2162 қаулысына
31-қосымша

приложение 31 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2010 года № 64 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2010 год областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на здравоохранение" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 9, ст. 112):
в Правилах использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2010 год областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на здравоохранение, утвержденных указанным постановлением:
приложение 2 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 октября 2010 года № 1051-1
Приложение 31
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2009 года № 2162
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию
Государственной программы реформирования и развития