Мүлікті республикалық меншіктен Ақмола облысының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 11 қазандағы № 1051 Қаулысы
«Мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екінші түріне беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 81 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімінің Көкшетау қаласы, Глинин көшесі, 44а мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үйдің № 1-22 пәтерлерін республикалық меншіктен «Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Экологиялық реттеу және бақылау комитеті Есіл экология департаменті» мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен Ақмола облысының коммуналдық меншігіне беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігімен және Ақмола облысының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген пәтерлерді қабылдау-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О передаче имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность Акмолинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2010 года № 1051
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение акима Акмолинской области о передаче из республиканской собственности с баланса государственного учреждения "Есильский департамент экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" квартир № 1 - 22 жилого дома, расположенного по адресу: город Кокшетау, улица Глинина, 44а, в коммунальную собственность Акмолинской области.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством охраны окружающей среды Республики Казахстан и акиматом Акмолинской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче квартир, указанных в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов