Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 қазандағы № 1057 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Әскери институты» мемлекеттік мекемесі таратылсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.06.2014 № 707 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі:
1) Құрлық әскерлерінің Әскери институтында Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Әскери институтының курсанттарын «әскери аударма ісі» мамандығы бойынша оқытуды аяқтауды қамтамасыз етсін;
2) заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын тиісті шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

Некоторые вопросы Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан 12 октября 2010 года № 1057
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ликвидировать государственное учреждение "Военный институт Министерства обороны Республики Казахстан".
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.06.2014 № 707.
3. Министерству обороны Республики Казахстан:
1) обеспечить завершение обучения курсантов Военного института Министерства обороны Республики Казахстан по специальности "военное переводческое дело" в Военном институте Сухопутных войск;
2) в установленном законодательством порядке принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов