Қ.Қ. Нұрпейісов, Р.А. Ақбердин туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 қазандағы № 1063 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қуаныш Қалиұлы Нұрпейісов Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) төрағасының орынбасары болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Рустам Александрович Ақбердин бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О Нурпеисове К.К., Акбердине Р.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2010 года № 1063
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Нурпеисова Куаныша Калиевича заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство), освободив от этой должности Акбердина Рустама Александровича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов