"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 51 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 ақпандағы № 80 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.02.2014 № 80 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.06.28 № 869 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 34-бабына және «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-115-2-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берiлiп отырған ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну мемлекеттiк қызмет стандарты бекiтiлсiн.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.06.28 № 869 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қаңтардағы
№ 51 қаулысымен
бекітілген
«Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну» мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.06.28 № 869 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтi тiзбесi мен мекенжайлары осы «Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну» мемлекеттiк қызмет стандартына (бұдан әрi – стандарт) 1-қосымшада көрсетiлген ауылдық аумақтарды дамыту жөнiндегi аудандық (облыстық маңызды қаланың) уәкiлеттi органы (бұдан әрi - уәкiлеттi орган) ұсынады.

Об утверждении стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года № 51. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2014 года № 80
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.02.2014 № 80 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 28.06.2012 № 869 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 9-115-2 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты".
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 28.06.2012 № 869 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 января 2011 года № 51
Стандарт
государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки
специалистам здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для
работы и проживания в сельские населенные пункты"
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 28.06.2012 № 869 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Государственную услугу предоставляет районный (города областного значения) уполномоченный орган по развитию сельских территорий (далее - уполномоченный орган), перечень и юридический адрес которых указаны в приложении 1 к настоящему стандарту "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее – стандарт).

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.06.28 № 869 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Мемлекеттік қызмет нысаны автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет:
1) «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 18-бабының 8-тармағы;
2) «Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну мөлшерiн және ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысы негiзiнде көрсетiледi.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2012.06.28 № 869 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі және қажетті құжаттар туралы толық мәліметтерді, сондай-ақ оларды толтыру үлгілерін осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлардан, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсындағы www.minagri.gov.kz.веб-сайтының «Дипломмен ауылға» бөлімінен, мемлекеттік қызмет көрсетілетін жердегі уәкілетті органының стенділерінен алуға болады.
5. Көтерме жәрдемақы және бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау шаралары не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына:
қалаларда және өзге де елдi мекендерде тұрып жатқан және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстеуге және тұруға тiлек бiлдiрген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандықтары бойынша жоғары және жоғарыдан кейiнгi, техникалық және кәсiптiк, ортадан кейiнгi бiлiм беру ұйымдарының түлектерiне, сондай-ақ көрсетілген білімі бар мамандарға (бұдан әрi – тұтынушылар) ұсынылады.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.06.28 № 869 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
7. Мемлекеттік қызмет мынадай мерзімде ұсынылады:
1) тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында белгіленген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
күнтізбелік отыз тоғыз күн ішінде көтерме жәрдемақы төленеді;
күнтiзбелiк отыз екi күн iшiнде осы стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Келiсiм жасасу рәсiмi жүзеге асырылады және Келiсiм жасалғаннан кейiн отыз жұмыс күнi iшiнде тұрғын үй сатып алу немесе салу үшiн бюджеттiк кредит ұсынылады;
әлеуметтік қолдау шараларын ұсынудан бас тартылған жағдайда үш жұмыс күні ішінде уәкілетті орган тұтынушыға дәйектелген жауап жолдайды;

Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 28.06.2012 № 869 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
2. Форма государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании:
1) пункта 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий";
2) постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты".
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 28.06.2012 № 869 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
4. Полную информацию о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах, а также образцы их заполнения можно получить по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту, интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан www.minagri.gov.kz. в разделе "С дипломом в село", на стендах уполномоченного органа в местах предоставления государственной услуги.
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются меры социальной поддержки в виде подъемного пособия и бюджетного кредита, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга предоставляется специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты: выпускникам организаций высшего и послевузовского, технического и профессионального, послесреднего образования по специальностям здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, а также специалистам, имеющим указанное образование, проживающим в городах и иных населенных пунктах и изъявившим желание работать и проживать в сельских населенных пунктах (далее – потребители).
Сноска. Пункт 6 в редакции постановления Правительства РК от 28.06.2012 № 869 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
7. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) с момента сдачи потребителем необходимых документов,определенных в пункте 11 настоящего стандарта:
в течение тридцати девяти календарных дней выплачивается подъемное пособие;
в течение тридцати двух календарных дней осуществляется процедура заключения Соглашения по форме, согласно приложению 2 к настоящему стандарту, и в течение тридцати рабочих дней после заключения Соглашения предоставляется бюджетный кредит на приобретение или строительство жилья;
в случае отказа в предоставлении мер социальной поддержки, уполномоченный орган в течение трех рабочих дней направляет потребителю мотивированный ответ;

2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің ең жоғарғы шекті уақыты - он минуттан аспайды;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті пайдаланушыға қызмет көрсетудің ең көп уақыты - отыз минуттан аспайды.
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2012.06.28 № 869 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, жұмыс күндері, кезек күту тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз, 13-00-ден 14-30 сағатқа дейінгі түскі үзіліспен, 9-00-ден 18-30 сағатқа дейін көрсетіледі.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету орындары мүмкіндігі шектеулі тұтынушыларға қызмет көрсетуге бейімделеді, күту залы ақпараттық стенділермен, құжаттарды толтыру үлгілері бар тағандармен жабдықталады және ғимараттың бірінші қабатында орналасады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшiн тұтынушы уәкілетті органға мынадай құжаттарды ұсынады:
1) осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтiнiш;
2) жеке басын куәландыратын құжаттың көшiрмесi;
3) жаңа жұмыс орны бойынша кадр қызметi куәландырған еңбек кiтапшасының көшiрмесi;
4) азаматтарды тiркеу кiтабының (үй кiтабының) немесе тиiстi елдi мекенде тұратынын растайтын анықтаманың көшiрмесi;
5) бiлiмi туралы дипломының көшiрмесi;
6) салық төлеушiнi тiркеу туралы куәлiгiнiң көшiрмесi;
7) әлеуметтiк жеке кодты беру туралы куәлiгiнiң көшiрмесi;
8) жылжымайтын мүлікті бағалау актісі (бюджеттік кредит алу үшін);
9) тұрғын үй салу үшін берілген жер учаскесін пайдалану құқығына акті.
Құжаттар салыстыру үшiн түпнұсқада және көшiрме түрiнде ұсынылады, содан кейiн құжаттардың түпнұсқасы өтініш берген күні тұтынушыға қайтарылады.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.06.28 № 869 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
12. Өтініштің бланкісін уәкілетті органның кеңсесіндегі лауазымды адам береді.
13. Тұтынушы толтырған өтініш пен мемлекеттік қызметті алу үшін талап етілетін, оған қоса берілетін құжаттар осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша уәкілетті органның кеңсесіне тапсырылады.
14. Тұтынушыға мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын қолхат беріледі және оның әлеуметтік қолдау шараларын алатын күні көрсетіледі.

2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более десяти минут;
3) максимальное время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более тридцати минут.
Сноска. Пункт 7 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 28.06.2012 № 869 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга оказывается в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания, с 9-00 до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов.
10. Места предоставления государственной услуги предусмотрены для обслуживания потребителей с ограниченными возможностями, зал ожидания оснащается информационными стендами, стойками с образцами заполнения документов и располагается на первом этаже здания.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги потребитель представляет в уполномоченный орган:
1) заявление по форме согласно приложению 3 к настоящему стандарту;
2) копию документа, удостоверяющего личность;
3) копию трудовой книжки, заверенную кадровой службой по новому месту работы;
4) копию книги регистрации граждан (домовой книги) или справку, подтверждающую проживание в соответствующем населенном пункте;
5) копию диплома об образовании;
6) копию свидетельства о регистрации налогоплательщика;
7) копию свидетельства о присвоении социального индивидуального кода;
8) акт оценки недвижимого имущества (для получения бюджетного кредита);
9) акт на право пользования земельным участком, предоставленным для строительства жилья.
Документы представляются в подлинниках и копиях для сверки, после чего подлинники документов возвращаются потребителю в день подачи заявления.
Сноска. Пункт 11 в редакции постановления Правительства РК от 28.06.2012 № 869 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
12. Бланк заявления выдается должностным лицом в канцелярии уполномоченного органа.
13. Заполненное потребителем заявление и прилагаемые к нему документы, требуемые для получения государственной услуги, сдаются в канцелярию уполномоченного органа по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.
14. Потребителю выдается расписка, подтверждающая, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги и указывается дата получения им мер социальной поддержки.

15. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі туралы тұтынушыға байланыс телефоны бойынша не уәкілетті органға жеке өзі келген кезде хабарланады.
16. Осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген дәйексіз құжаттарды ұсыну фактісі бас тарту үшін негіз болып табылады.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Уәкілетті органының қызметі адамның конституциялық құқықтарын, қызметтік борышын атқару кезінде заңдылықты сақтау, барынша толық ақпарат беру, оның сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету қағидаттарына негізделеді. Мемлекеттік қызметті көрсету барысында уәкілетті органның лауазымды адамдары:
1) кішіпейіл және сыпайы болуы;
2) алғашқы талап ету бойынша көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы барынша толық ақпарат беруі;
3) тұтынушылардың құжаттарын ресімдеу және қарастыру барысында қағазбастылық және салғырттық көріністеріне жол бермеуі керек.
4. Жұмыстың нәтижелері
18. Тұтынушыларға мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижелері осы стандартқа 4-қосымшаға сәйкес сапа және кол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Мемлекеттік қызметті көрсететін уәкілетті органның жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметті көрсетудің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәні жыл сайын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Уәкілетті органның лауазымды адамының әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіруді байланыс мәліметтері осы стандартна 1-қосымшада көрсетілген уәкілетті органның заң қызметінің мамандары жүзеге асырады.
21. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижесімен келіспеушілік болған жағдайда, шағым атауы, жұмыс кестесі, заңды мекенжайы және электрондық поштасының мекенжайы, телефондары стандартқа 1-қосымшада көрсетілген осы мемлекеттік қызметті көрсетуді ұйымдастыруға жауапты жоғары тұрған уәкілетті орган басшысының атына жолданады.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.09.08 № 1030 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
22. Дөрекі қызмет көрсетілген жағдайда шағым кабинетінің нөмірі уәкілетті органның тақтасында көрсетілген уәкілетті орган басшысының атына жолданады, уәкілетті органның жұмыс кестесі және электрондық поштасының мекенжайы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.09.08 № 1030 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.

15. Результат оказания государственной услуги потребителю сообщается по контактному телефону, либо при личном посещении уполномоченного органа.
16. Основанием для отказа является факт предоставления недостоверных документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта.
3. Принципы работы
17. Деятельность уполномоченного органа основывается на принципах соблюдения конституционных прав человека, законности при исполнении служебного долга, предоставления исчерпывающей информации, обеспечения ее сохранности, защиты и конфиденциальности. При оказании государственной услуги, должностные лица уполномоченного органа должны:
1) быть вежливыми и корректными;
2) по первому требованию предоставлять исчерпывающую информацию об оказываемой государственной услуге;
3) не допускать проявлений бюрократизма и волокиты при рассмотрении и оформлении документов потребителей.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 4 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственных услуг, по которым оценивается работа уполномоченного органа, оказывающего государственную услугу, ежегодно утверждаются приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
20. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействия) должностного лица уполномоченного органа осуществляют специалисты юридической службы уполномоченного органа, контактные данные которых указаны в приложении 1 к настоящего стандарту.
21. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, жалоба подается на имя руководителя вышестоящего уполномоченного органа, ответственного за организацию оказания данной государственной услуги, наименование, график работы, юридический адрес и адрес электронной почты, телефоны которого указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
Сноска. Пункт 21 в редакции постановления Правительства РК от 08.09.2011 № 1030 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
22. В случаях некорректного обслуживания жалоба подается на имя руководителя уполномоченного органа, номер кабинета которого указан на  стенде уполномоченного органа, график работы и адрес электронной почты уполномоченного органа указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
Сноска. Пункт 22 в редакции постановления Правительства РК от 08.09.2011 № 1030 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).

23. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда тұтынушы заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа шағымдануға құқылы.
24. Шағым жазбаша нысанда ресімделеді.
25. Өтініш берушіге оның шағымын қабылдағаны туралы растау үшін шағымның көшірмесіне кіріс нөмірі, күні, шағымды қабылдаған адамның аты-жөні, тиісті кеңсенің байланыс телефоны көрсетілген мөртабан қойылады.
Шағым «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген мерзімде және тәртіппен қаралады.
26. Уәкілетті органның байланыс мәліметтері осы стандартқа 1-қосымшада, сондай-ақ ресми ақпарат көздерінде және уәкілетті органның үй-жайында орналасқан стенділерде көрсетіледі.
«Ауылдық елді мекендерге жұмыс
істеуге және тұруға келген
денсаулық сақтау, білім беру,
әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет және спорт мамандарына
әлеуметтік қолдау шараларын
ұсыну» мемлекеттік қызмет
стандартына
1-қосымша

23. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги потребитель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Жалоба оформляется в письменной форме.
25. Заявителю в подтверждение о принятии его жалобы на копии жалобы ставится штамп, в котором указывается входящий номер, дата, фамилия и инициалы лица, принявшего жалобу, контактный телефон соответствующей канцелярии.
Жалоба рассматривается в сроки и порядке, установленные Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц".
26. Контактные данные уполномоченных органов указаны в приложении 1 к настоящему стандарту, а также в официальных источниках информации и на стендах, расположенных в помещениях уполномоченного органа.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки
специалистам здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры и спорта,
прибывшим для работы и проживания
в сельские населенные пункты"
Перечень
уполномоченных органов по предоставлению мер социальной
поддержки специалистам здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии,
прибывшим для работы и проживания в сельские
населенные пункты

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.06.28 № 869 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну бойынша уәкiлеттi органдардың тiзiмi
Р/с №
Уәкiлеттi органның атауы
Уәкiлеттi органның орналасқан заңды мекенжайы (қала, аудан, көшесi, үйдiң №, электронды пошта мекенжайы)
Қала коды және телефон нөмiрi
Жұмыс кестесi
1
2
3
4
5
1. Ақмола облысы
1.
«Ақмола облысының экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы» ММ
Көкшетау қ., Заречная к-сi, 1. depeconomy@rambler.ru
8 (816-2)
т. 25-35-25, ф.25-52-60
Аптасына бес күн, демалыс және мерекелiк күндерiн қоспағанда, 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi ас 13.00-ден 14.30-ға дейiн
2.
«Ақкөл ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Ақкөл ауданы, Ақкөл қ., Нұрмағанбетов к-сi, 94 fin_akkol@mail.ru; akkol_econom@mail.ru
8 (71638)
2-15-44
3.
«Аршалы ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Аршалы ауданы, Аршалы кентi, Тәшенов к-сi, 47. arshaly_plan@mail.ru
8 (71644)
2-13-65
4.
«Астрахан ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Астрахан ауданы, Астрахан ауылы,
Әл Фараби к-сi, 50. astr_ecofin@mail.ru
8 (71641)
2-22-95
5.
«Атбасар ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Атбасар ауданы, Атбасар қ., Уәлиханов к-сi, 9. atbasar_ekonom@mail.ru
8 (71643)
4-27-56
6.
«Бұланды ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Бұланды ауданы, Макинск қ., Некрасов к-сi, 19. bulandy_2009@mail.ru
8 (71646)
2-25-84
Аптасына бес күн, демалыс және мерекелiк күндерiн қоспағанда, 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi ас 13.00-ден 14.30-ға дейiн
7.
«Бурабай ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Бурабай ауданы, Щучинск қ., Абылайхан к-сi, 34. Shuchinsk_eko@mail.ru
8 (71636)
4-42-05
8.
«Егiндiкөл ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Егiндiкөл ауданы, Егiндiкөл ауылы,
Победа к-сi, 6. econom.egin@mail.ru
8 (71642)
2-11-44
9.
«Еңбекшiлдер ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Еңбекшiлдер ауданы, Степняк қ., Бiржансал к-сi, 34. enbek_econom@mail.ru
8 (71639)
2-12-04
10.
«Ерейментау ауданының Ауыл шаруашылығы және жер қатынастар бөлiмi» ММ
Ерейментау ауданы, Ерейментау қ., әл Фараби к-сi, 23. ermentausho@mail.ru
8 (71633)
2-31-75
11.
«Есiл ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Есiл ауданы, Есiл қ., Қонаев к-сi, 15. еsilfin1@mail.ru
8 (71647)
2-15-85
12.
«Жақсы ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Дружба к-сi, 3. economy_jaks@mail.ru

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления Правительства РК от 28.06.2012 № 869 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
п/
п
Наименование
уполномоченного органа
Юридический адрес
расположения
уполномоченного
органа (город, район,
улица, № дома (кв.),
адрес электронной
почты)
Код
города, и
номер
телефона
График
работы
1
2
3
4
5
1. Акмолинская область
1.
ГУ "Управление экономики и
бюджетного планирования
Акмолинской области"
г. Кокшетау,
ул. Заречная, 1.
depeconomy@rambler.ru
8(7162)
25-35-25,
ф. 25-52-60
Пять дней в
неделю, за
исключением
выходных и
праздничных
дней, с
9.00 до
18.30 обед
с 13.00 до
14.30
2.
ГУ "Отдел экономики и
финансов" Аккольского
района
Аккольский район,
г. Акколь,
ул. Нурмагамбетова, 94.
fin_akkol@mail.ru;
akkol_econom@mail.ru
8 (71638) 2-15-44
3.
ГУ "Отдел экономики и
финансов" Аршалынского
района
Аршалынский район,
п. Аршалы,
ул. Ташенова, 47.
arshaly_plan@mail.ru
8 (71644)
2-13-65
4.
ГУ "Отдел экономики и
финансов" Астраханского
района
Астраханский район,
с. Астраханка,
ул. Аль-Фараби, 50.
astr_ecofin@mail,ru.
8 (71641)
2-22-95
5.
ГУ "Отдел экономики и
финансов" Атбасарского
района
Атбасарский район,
г. Атбасар,
ул. Валиханова, 9.
atbasar_ekonom@mail.ru
8 (71643)
4-27-56
6.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства и земельных
отношений" Буландинского
района
Буландинский район,
г. Макинск,
ул. Некрасова, 19.
bulandy_2009@mail.ru
8 (71646)
2-25-84
Пять дней в
неделю, за
исключением
выходных и
праздничных
дней, с
9.00 до
18.30 обед
с 13.00 до
14.30
7.
ГУ "Отдел экономики и
финансов" Бурабайского
района
Бурабайский район,
г. Щучинск,
ул. Абылай хана, 34.
huchinsk_eko@mail.ru
8 (71636)
4-42-05
8.
ГУ "Отдел экономики и
финансов" Егиндыкольского
района
Егиндыкольский район,
с. Егиндыколь,
ул. Победы, 6.
econom.egin@mail.ru
8 (71642)
2-11-44
9.
ГУ "Отдел экономики и
финансов" Енбекшилдерского
района
Енбекшилдерский район,
г. Степняк,
ул. Биржан сал, 34.
enbek_econom@mail.ru
8 (71639)
2-12-04
10.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства и земельных
отношений" Ерейментауского
района
Ерейментауский район,
г. Ерейментау,
ул. Аль-Фараби, 23.
ermentausho@mail.ru.
8 (71633)
2-31-75
11.
ГУ "Отдел экономики и
финансов" Есильского
района
Есильский район,
г. Есиль,
ул. Конаева, 15.
еsilfin1@mail.ru
8 (71647)
2-15-85
12.
ГУ "Отдел экономики и
финансов" Жаксынского
района
Жаксынский район,
c. Жаксы,
ул. Дружбы, 3.
economy_jaks@mail.ru

8 (71635)
2-18-03
13.
«Жарқайың ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Жарқайың ауданы, Державинск қаласы,Ленин к-сi, 16. zharkfin@mail.ru
8 (71648)
9-12-85
14.
«Зерендi ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Зерендi ауданы, Зерендi ауылы, Мира к-сi, 58. zereconom@gmail.com.
8 (71632)
2-20-22
15.
«Қорғалжын ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Болғанбаев к-сi, 9. eco_korg@mail.ru
8 (71637)
2-14-96
16.
«Сандықтау ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Сандықтау ауданы, Балкашын ауылы, Абылайхан к-сi, 130. sand_econom2@mail.ru
8 (71640)
9-13-35
17.
«Целиноград ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы, Гагарин к-сi, 14. otdelekonomiki@inbox.ru
8 (71651)
3-11-85
18.
«Шортанды ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Шортанды ауданы, Шортанды кентi, Абылайхан к-сi, 22. shortandyfin@mail.ru
8 (71631)
2-24-33
19.
«Көкшетау қаласының Ауыл шаруашылығы және жер қатынастар бөлiмi» ММ
Көкшетау қаласы, Б. Момышұлы к-сi, 41. selhoz_2010@mail.ru
8 (71622)
5-60-80
2. Алматы облысы
1.
«Алматы облысының Экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы» ММ
Талдыкорған қ., Тәуелсiздiк к-сi, 38. tk_ke@almaty-reg.kz
(828-2)
т.27-18-83, ф.27-38-27
Аптасына бес күн, демалыс және мерекелiк күндерiн қоспағанда, 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi ас 13.00-ден 14.30-ға дейiн
2.
«Ақсу ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Ақсу ауданы, Жансүгiров кентi, Желтоқсан к-сi, 5.aksu_ekonomika@mail.ru
8 (72832)
2-15-51
3.
«Алакөл ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Алакөл ауданы, Үшарал қ., Қонаев к-сi, 74. Alakol-ekonomika@mail .ru
8 (72833)
2-27-74
4.
«Балқаш ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Қонаев к-сi, 68. bakanas.ekonomika@mail.ru
8 (72773)
9-53-98
5.
«Еңбекшiқазақ ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Еңбекшiқазақ ауданы, Есiк қ., Жамбыл к-сi, 21. Lazzat_tukenova@list.ru, Baglan_eko@mail.ru
8 (72775)
4-15-66,
4-04-36
6.
«Ескелдi ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Ескелдi ауданы, Қарабұлақ кентi, Оразбеков к-сi, 67. eskeldy_ekon@mail.ru
8 (72836)
3-07-12
7.
«Жамбыл ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылы, Абай к-сi, 56. jam_oeidp@mail.online.kz
8 (72770)
2-25-37,
2-07-92
8.
«Iле ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Iле ауданы, Өтеген батыр кентi, Батталханов к-сi, 8. otdel_ekonomili@mail.ru
8 (72752)
2-18-72
9.
«Қарасай ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Қарасай ауданы, Қаскелең қ., Абылайхан к-сi, 213. gzkarasay06@rambler.ru

8 (71635)
2-18-03
13.
ГУ "Отдел экономики и
финансов" Жаркаинского
района
Жаркаинский район,
г. Державинск,
ул. Ленина, 16.
zharkfin@mail.ru
8 (71648)
9-12-85
14.
ГУ "Отдел экономики и
финансов" Зерендинского
района
Зерендинский район,
с. Зеренда,
ул. Мира, 58.
zereconom@gmail.com.
8 (71632)
2-20-22
15.
ГУ "Отдел экономики и
финансов" Коргалжинского
района
Коргалжинский район,
с. Коргалжын,
ул. Болганбаева, 9.
eco_korg@mail.ru
8 (71637)
2-14-96
16.
ГУ "Отдел экономики и
финансов" Сандыктауского
района
Сандыктауский район,
с. Балкашино, ул. Абылай
хана, 130.
sand_econom2@mail.ru
8 (71640)
9-13-35
17.
ГУ "Отдел экономики и
финансов" Целиноградского
района
Целиноградский район,
с. Акмол,
ул. Гагарина, 14.
otdelekonomiki@inbox.ru
8 (71651)
3-11-85
18.
ГУ "Отдел экономики и
финансов" Шортандинского
района
Шортандинский район
п. Шортанды,
ул. Абылай хана, 22.
shortandyfin@mail.ru
8 (71631)
2-24-33
19.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства и земельных
отношений" г. Кокшетау
г. Кокшетау,
улица Б. Момышулы, 41.
selhoz_2010@mail.ru
8 (71622)
5-60-80
2. Алматинская область
1.
ГУ "Управление экономики и
бюджетного планирования
Алматинской области"
г. Талдыкорган,
ул. Тауелсиздик, 38.
E-mail:
tk_ke@almaty-reg.kz
8 (7282)
27-18-83,
ф.27-38-27
Пять дней в
неделю, за
исключением
выходных и
праздничных
дней, с 9.00
до 18.30
обед с 13.00
до 14.30
2.
ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Аксуского района"
Аксуский район,
п. Жансугурова,
ул. Желтоксан, 5.
aksu_ekonomika@mail.ru
8 (72832)
21551
3.
ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Алакольского района"
Алакольский район,
г. Ушарал,
ул. Конаева, 74.
Alakol-ekonomika@mail.ru
8 (72833)
2-27-74
4.
ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Балхашского района"
Балхашский район,
с. Баканас,
ул. Конаева, 68.
bakanas.ekonomika
8 (72773)
95-3-98
5.
ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Енбекшиказахского района"
Енбекшиказахский район,
г. Есик,
ул. Жамбыла, 21.
Lazzat_tukenova@list.ru,
Baglan_eko@mail.ru
8 (72775)
4-15-66
6.
ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Ескельдинского района"
Ескельдинский район,
п. Карабулак,
ул. Оразбекова, 67.
eskeldy_ekon
8 (72836)
3-07-12
7.
ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Жамбылского района"
Жамбылский район,
с. Узынагаш,
ул. Абая, 56.
jam_oeidp@mail.online.kz
8 (72770)
2-25-37
8.
ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Илийского района"
Илийский район,
п. Отеген батыр,
ул. Батталханова, 8.
otdel_ekonomili@mail.ru
8 (72752)
2-18-72
9.
ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Карасайского района"
Карасайский район,
г. Каскелен,
ул. Абылай хана, 213.
gzkarasay06@rambler.ru

8 (72771)
2-39-99
10.
«Қаратал ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Қаратал ауданы, Үштөбе қ., Қонаев к-сi, 9. ek_karatal@mail.ru
8 (72834)
2-13-43
11.
«Кербұлақ ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Кербұлақ ауданы, Сарыөзек кентi, Б.Момышұлы к-сi, 10. kerbekonom.@mail.ru
8 (72840)
3-12-24
12.
«Көксу ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Көксу ауданы, Балпық би кентi, Мырзабеков к-сi, 40. koksuod@mail.ru
8 (72838)
2-02-57
13.
«Панфилов ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Панфилов ауданы, Жаркент қ., Н. Головацкий к-сi, 129. jc_zoya@mail.ru
8 (72831)
5-06-47
Аптасына бес күн, демалыс және мерекелiк күндерiн қоспағанда, 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi ас 13.00-ден 14.30-ға дейiн
14.
«Райымбек ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Райымбек ауданы, Кеген ауылы, Б. Момышұлы к-сi, 9. raimbekod@rambler.ru
8 (72777)
2-12-80
15.
«Сарқан ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Сарқан ауданы, Сарқанд қ., Тәуелсiздiк к-сi, 111. olatov_asan@mail.ru
8 (72839)
2-29-38
16.
«Талғар ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Талғар ауданы, Талғар қ., Қонаев к-сi, 65. economica-talgar@mail.ru
8 (72774)
2-56-67
17.
«Ұйғыр ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылы, Раджибаев к-сi, 73.
binara_70@mail.ru
8 (72778)
2-11-52
18.
«Қапшағай қаласының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Қапшағай қ., Жамбыл к-сi, 13. ek_kap4@mail.ru
8 (72772)
4-11-74,
4-18-83
19.
«Талдықорған қаласының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Талдықорған қ., Абай к-сi, 256. ectk@mail.ru
8 (7282)
27-22-84
3. Атырау облысы
1.
«Атырау облысының Экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы» ММ
Атырау қ., Әйтеке би к-сi, 77. otdelrst_atyrau@mail.ru
(812-2)
т.35-45-58,
ф.35-45-58
Аптасына бес күн, демалыс және мерекелiк күндерiн қоспағанда, 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi ас 13.00-ден 14.30-ға дейiн
2.
«Атырау қаласының қалалық Экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Атырау қаласы, Әйтеке би к-сi, 77а. atyrau-msb@mail.onlain.kz
8 (7122)
27-10-17
3.
«Жылыой ауданының Экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Жылыой ауданы, Құлсары қ., Махамбет д-лы, 20. aiko62@mail.ru
8 (71237)
5-11-55
4.
«Индер ауданының Экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Индер ауданы, Индербор кентi, Қонаев к-сi, 16. econom.plan_ind@mail.ru
8 (71234)
2-00-87
5.
«Исатай ауданының Экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егемен Қазақстан к-сi, 12. isatai_yconombp@mail.ru

8 (72771)
2-39-99
10.
ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Каратальского района"
Каратальский район,
г. Уштобе,
пр. Конаева, 9.
ek_karatal@mail.ru
8 (72834)
21343
11.
ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Кербулакского района"
Кербулакский район,
п. Сарыозек,
ул. Б. Момышулы, 10.
kerbekonom.@mail.ru
8 (72840)
31-2-24
12.
ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Коксуского района"
Коксуский район,
п. Балпык би,
ул. Мырзабекова, 40.
koksuod@mail.ru
8 (72838)
20257
13.
ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Панфиловского района"
Панфиловский район,
г. Жаркент,
ул. им. Головацкого,
129.
jc_zoya@mail.ru
8 (72831)
50647
Пять дней в
неделю, за
исключением
выходных и
праздничных
дней, с 9.00
до 18.30
обед с 13.00
до 14.30
14.
ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Райымбекского района"
Райымбекский район,
с. Кеген,
ул. Б. Момышулы, 9.
raimbekod@rambler.ru
8 (72777)
2-12-80
15.
ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Саркандского района"
Саркандский район,
г. Сарканд,
ул. Тәелсiздiк, 111.
olatov_asan@mail.ru
8 (72839)
2-29-38
16.
ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Талгарского района"
Талгарский район,
г. Талгар,
пр. Кунаева, 65.
economica-talgar@mail.ru
8 (72774)
2-56-67
17.
ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Уйгурского района"
Уйгурский район,
с. Чунджа,
ул. Раджибаева, 73.
binara_70@mail.ru
8 (72778)
2-11-52
18.
ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
г. Капшагай"
г. Капшагай,
ул. Жамбыла, 13.
ek_kap4@mail.ru
8 (72772)
4-11-74
19.
ГУ "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
г. Талдыкорган"
г. Талдыкорган,
ул. Абая, 256.
ectk@mail.ru
8 (7282)
27-22-84
3. Атырауская область
1.
ГУ "Управление экономики и
бюджетного планирования
Атырауской области"
г. Атырау,
ул. Айтеке би, 77.
E-mail:
otdelrst_atyrau@mail.ru
8 (7122)
35-45-58,
ф. 35-45-58
Пять дней в
неделю, за
исключением
выходных и
праздничных
дней, с 9.00
до 18.30
обед с 13.00
до 14.30
2.
ГУ "Городской отдел
экономики и бюджетного
планирования г. Атырау"
г. Атырау,
ул. Айтеке би, 77 а.
аtyrau-msb@mail.onlain.
kz
8 (7122)
271017
3.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Жылыойского района"
Жылыойский район,
г. Кулсары,
пр. Махамбет, 20.
aiko62@mail.ru
8 (71237)
51155
4.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Индерского района"
Индерский район,
п. Индербор,
ул. Кунаева, 16.
econom.plan_ind@mail.ru
8 (71234)
20087
5.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Исатайского района"
Исатайский район,
с. Аккистау, ул.
Егемен Казакстан, 12.
isatai_yconombp@mail.ru

8 (71231)
2-07-55,
2-07-37
6.
«Қызылқоға ауданының Экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Қарабалин к-сi, 26. Kzilkoga_oeubp@mail.ru
8 (71238)
2-11-81,
2-13-86
7.
«Құрманғазы ауданының Экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Құрманғазы ауданы, Ганюшкино ауылы, Көшекбаев к-сi, 25.
8 (71233)
2-24-41,
2-10-25
8.
«Мақат ауданының Экономика және юджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Мақат ауданы, Мақат кентi, Орталық алаң, 1. reb@mail.ru
8 (71239)
3-21-75,
3-02-99
9.
«Махамбет ауданының Экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Махамбет ауданы, Махамбет кентi, Абай к-сi, 13. aitzhan52@mail.ru.
8 (71236)
2-15-38, 2-24-04
4. Ақтөбе облысы
1.
«Ақтөбе облысының Экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы» ММ
Ақтөбе қ., Әбiлқайыр хан д-лы., 40. social_sfera_@mail.ru
8 (7132)
56-49-07
Аптасына бес күн, демалыс және мерекелiк күндерiн қоспағанда, 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi ас 13.00-ден 14.30-ға дейiн
2.
«Ақтөбе қаласының Экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Ақтөбе қ., Әбiлқайыр хан д-лы., 40. social_sfera_@mail.ru,
8 (7132)
56-49-07
3.
«Әйтеке би ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Әйтеке би ауданы, Комсомол ауылы, Т. Жүргенов к-сi 62. aitekebi_ekonom@mail.ru
8 (71339)
2-12-37
4.
«Алға ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Алға ауданы, Алға қ., 5 шағын ауданы, 4. algaaconomotdel@mail.ru
8 (71337)
4-20-29,
4-20-96
5.
«Байғанин ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Байғанин ауданы, Қарауылкелдi ауылы, Қонаев к-сi, 36. zharas.63@mail.ru
8 (71345)
2-31-05
6.
«Ырғыз ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы, Ы. Алтынсарин к-сi, 12. irgizekonom @mail.ru
8 (71343)
2-15-45
7.
«Қарғалы ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы, Әбiлқайыр хан к-сi, 38. ekonom_kargala.5@mail .ru
8 (71342)
2-7-06
8.
«Қобда ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Қобда ауданы, Қобда ауылы, Астана к-сi, 48. kobdaeconomika@rambler.ru
8 (71341)
2-20-08
9.
«Мәртөк ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Мәртөк ауданы, Мәртөк ауылы, С. Сейфуллин к-сi, 36. ekonomplan.mar@mail.ru
8 (71331)
2-14-19
10.
«Мұғалжар ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қ., Гагарин к-сi, 6. mugalekonomotdel@mail.ru
8 (71333)
3-72-41
11.
«Темiр ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Темiр ауданы, Шұбарқұдық кентi, Желтоқсан к-сi, 5. temir_econom@mail.ru

8 (71231)
20755
6.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Кызылкугинского района"
Кызылкугинский район,
с. Миялы,
ул. Карабалина, 26.
Kzilkoga_oeubp@mail.ru
8 (71238)
21181
7.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Курмангазинского района"
Курмангазинский район,
с. Ганюшкино,
ул. Кушекбаева, дом 25.
8 (71233)
212441
8.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Макатского района"
Макатский район,
п. Макат,ул.
Центральная площадь, 1.
reb@mail.ru
8 (71239)
32175
9.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Махамбетского района"
Махамбетский район,
п. Махамбет,
ул. Абая, 13.
aitzhan52@mail.ru.
8 (71236)
21538
4. Актюбинская область
1.
ГУ "Управление экономики и
бюджетного планирования
Актюбинской области"
г. Актобе,
пр. Абилкайыр хана, 40.
social_sfera_@mail.ru
8 (7132)
56-49-07,
ф.56-49-07
Пять дней в
неделю, за
исключением
выходных и
праздничных
дней, с
9.00 до
18.30 обед
с 13.00 до
14.30
2.
ГУ "Управление экономики и
бюджетного планирования
г. Актобе"
г. Актобе,
пр. Абылхайыр хана, 40.
social_sfera_@mail.ru
8 (7132)
56-49-07
3.
ГУ "Айтекебийский районный
отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства"
Айтекебийский район,
с. Комсомольское,
ул. Т. Жургенова, 62.
aitekebi_ekonom@mail.ru
8 (71339)
21-2-37
4
ГУ "Алгинский районный
отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства"
Алгинский район,
г. Алга,
ул. 5 микрорайон, 4.
algaaconomotdel@mail.ru
8 (71337)
4-20-29
5.
ГУ "Байганинский районный
отдел экономики, бюджетного планирования и
предпринимательства"
Байганинский район,
с. Карауылкелды,
ул. Конаева, дом 36.
zharas.63@mail.ru
8 (71345)
23-1-05
6.
ГУ "Иргизский районный
отдел экономики, бюджетного планирования и
предпринимательства"
Иргизский район,
с. Иргиз,
ул. И. Алтынсарина, 12.
irgizekonom@mail.ru
8 (71343)
21-5-45
7.
ГУ "Каргалинский районный
отдел экономики, бюджетного планирования и
предпринимательства"
Каргалинский район,
с. Бадамша,
ул. Абылхаир хана, 38.
ekonom_kargala.5@mail.ru
8 (71342)
2-7-06
8.
ГУ "Кобдинский районный
отдел экономики, бюджетного планирования и
предпринимательства"
Кобдинский район,
с. Кобда,
ул. Астана, 48.
kobdaeconomika@rambler.
ru
8 (71341)
2-20-08
9.
ГУ "Мартукский районный
отдел экономики, бюджетного планирования и
предпринимательства"
Мартукский район,
с. Мартук,
ул. С. Сейфуллина, 36.
ekonomplan.mar@mail.ru
8 (71331)
21-4-19
10.
ГУ "Мугалжарский районный
отдел экономики, бюджетного планирования и
предпринимательства"
Мугалжарский район,
г. Кандыагаш,
ул. Гагарина, 6.
mugalekonomotdel@mail.ru
8 (71333)
3-72-41
11.
ГУ "Темирский районный
отдел экономики, бюджетного планирования и
предпринимательства"
Темирский район,
п. Шубаркудук,
ул. Желтоксан, 5.
temir_econom@mail.ru

8 (71346)
2-30-43
12.
«Ойыл ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Ойыл ауданы, Ойыл ауылы, Құрманғазы к-сi, 43. econuil@mail.ru
8 (71332)
2-11-77
13.
«Хромтау ауданының Экономика, бюджеттiк жоспарлау және кәсiпкерлiк бөлiмi» ММ
Хромтау ауданы, Хромтау қ., М. Горький к-сi, 9. hromtaubydhzet08@ramb ler.ru
8 (71336)
2-52-71
5. Шығыс Қазақстан облысы
1.
«Шығыс Қазақстан облысының Экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы» ММ
Өскемен қ., М. Горький к-сi, 40. chancellery@akimvko.gov.kz
8 (7232)
26-45-43
Аптасына бес күн, демалыс және мерекелiк күндерiн қоспағанда, 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi ас 13.00-ден 14.30-ға дейiн
2.
«Семей қаласының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Семей қ., Интернациональная к-сi, 8. economsemey@mail.ru
8 (7222)
52-20-16
3.
«Риддер қаласының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Риддер қ., Семенов к-сi, 19.
ecoridder@mail.ru
8 (72336)
4-62-26
4.
«Абай ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Абай ауданы, Қарауыл ауылы, Құнанбай к-сi 14 zuchra-76@mail.ru
8 (72252)
9-15-59
5.
«Аягөз ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Аягөз ауданы, Аягөз қ., Момышұлы к-сi, 62. ekonom_agz@mail.ru
8 (72237) 33-657,
30-036
6.
«Бесқарағай ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Бесқарағай ауданы, Бесқарағай ауылы, Әуезов к-сi, 39. beskaragay1_ekon@mail.ru
8 (72236)
9-03-45
7.
«Бородулиха ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Тәуелсiздiк к-сi, 69. economica-or2009@yandex.ru
8 (72351)
2-14-24
8.
«Глубокое ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Глубокое ауданы, Глубокое кентi, Попович к-сi, 11а. Glubokoe_ekonom@mail.ru
8 (72331)
2-30-60
9.
«Жарма ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Достық к-сi, 105. zharma_econom@mail.ru
8 (72347)
6-53-92
10.
«Зайсан ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Зайсан ауданы, Зайсан қ., Жангелдин к-сi, 54. kasenova-almira@mail.ru
8 (72340)
2-69-01
11.
«Зырян ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Зырян ауданы, Зыряновск қ., Советская к-сi, 38. MyslimovaT@mail.ru
8 (72335)
4-03-08
12.
«Қатонқарағай ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Қатонқарағай ауданы, Үлкен Нарын ауылы, Аманкелды к-сi, 57. economica_katon@mail.ru
8 (72341)
2-95-31
13.
«Көкпектi ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Көкпектi ауданы, Көкпектi ауылы, Ф.Шериаздана к-сi, 44а. Кок_еconom@mail.ru
8 (72348)
2-12-83
14.
«Күршiм ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Күршiм ауданы, Күршiм ауылы, Ибежанов к-сi, 25. goszakup_kurchum@mail.ru

8 (71346)
2-30-43
12.
ГУ "Уилский районный отдел
экономики, бюджетного
планирования и
предпринимательства"
Уилский район,
с. Уил, ул. Курмангазина, 43.
econuil@mail.ru
8 (71332)
2-11-77
13.
ГУ "Хромтауский районный
отдел экономики, бюджетного планирования и
предпринимательства"
Хромтауский район,
г. Хромтау,
ул. М. Горького, 9.
hromtaubydhzet08@rambler
.ru
8 (71336)
25-2-71
5. Восточно-Казахстанская область
1.
ГУ "Управление экономики и
бюджетного планирования
Восточно-Казахстанской
области"
г. Усть-Каменогорск,
ул. М. Горького, 40.
chancellery@akimvko.gov.
kz
8 (7232)
26-55-47,
ф.26-55-47
Пять дней в
неделю, за
исключением
выходных и
праздничных
дней, с
9.00 до
18.30 обед
с 13.00 до
14.30
2.
ГУ "Отдел экономики и
финансов города Семей"
г. Семей, ул.
Интернациональная, 8.
economsemey@mail.ru
8 (7222)
52-20-16
3.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
города Риддер"
г. Риддер,
ул. Семеновой, 19.
ecoridder@mail.ru
8 (72336)
46-226
4.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Абайского района"
Абайский район,
с. Карауыл,
ул. Кунанбая, 14.
zuchra-76@mail.ru
8 (72252)
91-559
5.
ГУ "Отдел экономики и
финансов Аягозского
района"
Аягозский район,
г. Аягоз,
ул. Б. Момышұлы, 62.
ekonom_agz@mail.ru
8 (72237)
33-657
6.
ГУ "Отдел экономики,
финансов и
предпринимательства
Бескарагайского района"
Бескарагайский район,
с. Бескарагай,
ул. Ауэзова, 39.
beskaragay1_ekon@mail.ru
8(72236)
90-345
7.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Бородулихинского района"
Бородулихинский район,
с. Бородулиха,
ул. Тәуелсiздiк, 69.
economica-bor2009@yandex.ru
8 (72351)
21-424
8.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Глубоковского района"
Глубоковский район,
п. Глубокое,
ул. Поповича, 11а.
glubokoe_ekonom@mail.ru
8 (72331)
23-060
9.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Жарминского района"
Жарминский район,
с. Калбатау,
ул. Достык, 105.
zharma_econom@mail.ru
8 (72347)
65-392
10.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Зайсанского района"
Зайсанский район,
г. Зайсан, ул. Жангельдина, 54.
kasenova-almira@mail.ru
8 (72340)
26-901
11.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Зыряновского района"
Зыряновский район,
г. Зыряновск,
ул. Советская, 38.
MyslimovaT@mail.ru
8 (72335)
40-308
12.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Катон-Карагайского района"
Катон-Карагайский район,
с. Улкен Нарын,
ул. Амангельды, 57,
economica_katon@mail.ru
8 (72341)
29-531
13.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Кокпектинского района"
Кокпектинский район,
с. Кокпекты,
ул. Ф. Шериаздана, 44 а.
Кок_еconom@mail.ru
8 (72348)
21-283
14.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Курчумского района"
Курчумский район,
с. Курчум,
ул. Ибежанова, 25.
goszakup_kurchum@mail.ru

8 (72339)
2-22-06
15.
«Тарбағатай ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Тарбағатай ауданы, Ақсуат ауылы, Төлегетай баба к-сi, 1. tarbag_econ@mail.ru
8 (72346)
2-23-27
16.
«Ұлан ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Ұлан ауданы, Молодежный к-сi, 1. ulan_econom@mail.ru
8 (72338)
2-76-50
17.
«Үржар ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Үржар ауданы, Үржар ауылы, Абылайхан к-сi, 122. urdzharecon@list.ru
8 (72-230)
3-53-03
18.
«Шемонаиха ауданының Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Шемонаиха ауданы, Шемонаиха қ., Советская
к-сi, 59. a_samoilova_shem@mail.ru
8 (72-332)
3-16-64
6. Жамбыл облысы
1.
«Жамбыл облысының ауыл шаруашылығы басқармасы» ММ
Тараз қ., Абай к-сi, 119. ush_taraz@mail.ru
8 (7262)
45-42-30,
ф.45-27-57
Аптасына бес күн, демалыс және мерекелiк күндерiн қоспағанда, 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi ас 13.00-ден 14.30-ға дейiн
2.
«Байзақ ауданы Кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, Сыздықбаев к-сi, 1. bekzat_76@mail.ru
8 (72637)
2-21-32
3.
«Жамбыл ауданы Кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Абай к-сi, 123. rshu_asa@mail.ru
8 (72633)
2-15-51
4.
«Жуалы ауданы Кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, Рысбек батыр к-сi, 56/3. selxoz_pred@mail.ru
8 (72635)
2-15-83
5.
«Қордай ауданы Кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Төле би к-сi, 58. moldabekov@mail.ru
8 (72636)
2-11-47
6.
«Мерке ауданы Кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Мерке ауданы, Мерке ауылы, Исмаилов к-сi, 169. merke_sh@mail.ru
8 (72632)
2-28-80
7.
«Мойынқұм ауданы Кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, Аманкелдi к-сi, 147. moinkum_rsxu@mail.ru
8 (72642)
2-42-54
8.
Т. Рысқұлов ауданы «Кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Т. Рысқұлов ауданы, Құлан ауылы, Жiбек жолы к-сi, 175. biba-37@mail.ru
8 (72631)
2-14-94
9.
«Сарысу ауданы Кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Сарысу ауданы Жаңатас қ., Бейбiтшiлiк к-сi, 25. rshu2011@mail.ru
8 (72634)
6-26-33
10.
«Талас ауданы әкiмi аппараты» ММ
Талас ауданы, Қаратау қ., Достық алаңы, 1. akim_talas@mail.ru
8 (72644)
6-17-77
11.
«Шу ауданы Кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Шу ауданы, Төле би ауылы, Төле би к-сi, 240. shu.selhoz@mail.ru
8 (72638)
3-18-22
7. Батыс Қазақстан облысы
1.
«Батыс Қазақстан облысының Экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы» ММ
Орал қ., Достық-Дружба д-лы., 201. zkue@nursat.kz

8 (72339)
22-206
15.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Тарбагатайского района"
Тарбагатайский район,
с. Аксуат,
ул. Толегетай баба, 1.
tarbag_econ@mail.ru
8 (72346)
22-327
16.
ГУ "Отдел экономики и
финансов Уланского района"
Уланский район,
п. Молодежный, 1.
ulan_econom@mail.ru
8 (72338)
27-650
17.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Урджарского района"
Урджарский район,
с. Урджар,
пр. Абылай хана,
122. urdzharecon@list.ru
8 (72-230)
35-303
18.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Шемонаихинского района"
Шемонаихинский район,
г. Шемонаиха,
ул. Советская, 59.
a_samoilova_shem@mail.ru
8 (72-332)
31-664
6. Жамбылская область
1.
ГУ "Управление сельского
хозяйства Жамбылской
области"
г. Тараз,
ул. Абай, 119.
ush_taraz@mail.ru
8 (7262)
45-42-30,
ф.45-27-57
Пять дней в
неделю, за
исключением
выходных и
праздничных
дней, с
9.00 до
18.30 обед
с 13.00 до
14.30
2.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
акимата Байзакского
района"
Байзакский район,
с. Сарыкемер,
ул. Сыздықбаева, 1.
bekzat_76@mail.ru
8 (72637)
2-21-32
3.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
акимата Жамбылского
района"
Жамбылский район,
с. Аса,
ул. Абая, 123.
rshu_asa@mail.ru
8 (72633)
2-15-51
4.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
акимата Жуалинского
района"
Жуалынский район,
с. Б. Момышұлы,
ул. Рысбек батыра, 56/3.
selxoz_pred@mail.ru
8 (72635)
2-15-83
5.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
акимата Кордайского
района"
Кордайский район,
с Кордай,
ул. Толе би, 58
moldabekov@mail.ru
8 (72636)
2-11-47
6.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
акимата Меркенского
района"
Меркенский район,
с. Мерке,
ул. Исмаилова, 169.
merke_sh@mail.ru
8 (72632)
2-28-80
7.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
акимата Мойынкумского
района"
Мойынкумский район,
с. Мойынқум,
ул. Амангельды, 147.
moinkum_rsxu@mail.ru
8 (72642)
2-42-54
8.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
акимата Т. Рыскуловского
района"
Т. Рыскуловский район,
с. Кулан,
ул. Жибек жолы, 175.
biba-37@mail.ru
8 (72631)
2-14-94,
9.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
акимата Сарысуского
района"
Сарысуский район,
г. Жанатас,
ул. Бейбитшилик, 25.
rshu2011@mail.ru
8 (72634)
6-26-33
10.
Акимат аппарата
Таласского района
Таласский район,
г. Каратау,
площадь Достык, 1.
akim_talas@mail.ru
8 (72644)
6-17-77
11.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
акимата Шуского района"
Шуский район,
с. Толе би,
ул. Толе би, 240.
shu.selhoz@mail.ru
8 (72638)
3-18-22
7. Западно-Казахстанская область
1.
ГУ "Управление экономики и
бюджетного планирования
Западно-Казахстанской
области"
г. Уральск,
пр. Достык-Дружба, 201.
zkue@nursat.kz

8 (7112)
50-43-93,
ф.50-60-02
Аптасына бес күн, демалыс және мерекелiк күндерiн қоспағанда, 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi ас 13.00-ден 14.30-ға дейiн
2.
«Ақжайық ауданы Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Акжайық ауданы, Чапаев ауылы, Қонаев к-сi 70. berik_63@mail.ru
8 (71136)
9-11-91
3.
«Бөкейорда ауданы Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Бөкейорда ауданы, Сайхин кентi, Т. Жароков к-сi, 31. bokei_raifo@mail.ru
8 (71140)
2-12-10
4.
«Бөрлi ауданы Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Бөрлi ауданы, Ақсай қ. Советская к-сi, 99. shamgonovaG@mail.ru
8 (71133)
2-07-60
5.
«Жаңақала ауданы Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Жаңақала ауданы, Жаңақала ауылы, Халықтар Достығы к-сi, 44. aidar_zhangala@mail.ru
8 (71141)
2-18-69
6.
«Жәнiбек ауданы Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Жәнiбек ауданы, Жәнiбек ауылы Ғ. Қараш к-сi, 63. econom@bk.ru
8 (71135)
2-13-43
7.
«Зеленов ауданы Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Зеленов ауданы, Переметный ауылы, Гагарин к-сi, 139. zelenovekonom@mail.ru
8 (71130)
2-33-94
8.
«Казталов ауданы Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Казталов ауданы, Казталов ауылы, Шарафутиднов к-сi, 2. kaztraifo@mail.ru
8 (71144)
3-14-44
9.
«Қаратөбе ауданы Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылы, Мұхит к-сi, 2а. karatoba_econom@mail.ru
8 (71145)
3-11-32
10.
«Сырым ауданы Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, Қазақстан к-сi, 8. sirim_econom@mail.ru
8 (71134)
3-11-71
11.
«Тасқала ауданы Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, Абай к-сi, 23.
taskala-econ@rambler. ru
8 (71139)
2-11-78
12.
«Теректi ауданы Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Теректi ауданы, Федоровка ауылы, Юбилейная к-сi, 18. econom_terekta@mail.ru
8 (71132)
2-11-47
13.
«Шыңғырлау ауданы Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Қылышев к-сi, 91. chinraifo@mail.ru
8 (71137)
3-44-28
8. Қарағанды облысы
1.
«Қарағанды облысы Экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы» ММ
Қарағанды қ., Бейбiтшiлiк д-лы., 39. karplan@mail.ru
8 (7212)
42-11-76,
ф.41-08-26
Аптасына бес күн, демалыс және мерекелiк күндерiн қоспағанда, 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi ас 13.00-ден 14.30-ға дейiн
2.
«Абай ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Абай ауданы, Абай қ., Победа д-лы, 2. abayeconom@mail.ru
8 (72131)
4-82-46
3.
«Ақтоғай ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Абай к-сi, 2. abzhanova.63@mail.ru
8 (71037)
2-18-63
4.
«Бұқар Жырау ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Бұқар Жырау ауданы, Ботақара кентi, Абылайхан к-сi, 37. otd_econombg@mail.ru
8 (72154)
2-18-41
5.
«Жаңаарқа ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Жаңаарқа ауданы, Атасу кентi, Тәуелсiздiк көшесi, 2. zhanaarka_plan@mail.ru

8 (7112)
50-43-93,
ф.50-60-02
Пять дней в
неделю, за
исключением
выходных и
праздничных
дней, с
9.00 до
18.30 обед
с 13.00 до
14.30
2.
ГУ "Отдел экономики и
финансов Акжаиского
района"
Акжаиский район,
с. Чапаево,
ул. Конаева, 70.
berik_63@mail.ru
8 (71136)
91191
3.
ГУ "Отдел экономики и
финансов Бокейординского
района"
Бокейординский район,
п. Сайхин,
ул. Т. Жарокова, 31.
bokei_raifo@mail.ru
8 (71140)
21210
4.
ГУ "Отдел экономики и
финансов Бурлинского
района"
Бурлинский район,
г. Аксай,
ул. Советская, 99.
shamgonovaG@mail.ru
8 (71133)
20760
5.
ГУ "Отдел экономики и
финансов Жангалинского
района"
Жангалинский район,
п. Жангала, ул. Халыктар
Достыгы, 44.
aidar_zhangala@mail.ru
8 (71141)
21869
6.
ГУ "Отдел экономики и
финансов Жанибекского
района"
Жанибекский район,
с. Жанибек,
ул. Г. Караш, 63.
econom@bk.ru
8 (71135)
21343
7.
ГУ "Отдел экономики и
финансов Зеленовского
района"
Зеленовский район,
с. Переметное,
ул. Гагарина, 139. zelenovekonom@mail.ru
8 (71130)
23394
8.
ГУ "Отдел экономики и
финансов Казталовского
района"
Казталовский район,
с. Казталовка,
ул. Шарафутинова, 2.
kaztraifo@mail.ru
8 (71144)
31444
9.
ГУ "Отдел экономики и
финансов Каратобинского
района"
Каратобинский район,
с. Каратоба,
ул. Мухита, 2а.
karatoba_econom@mail.ru
8 (71145)
31132
10.
ГУ "Отдел экономики и
финансов Сырымского
района"
Сырымский район,
п. Джамбейта
ул. Казахстанская, 8.
sirim_econom@mail.ru
8 (71134)
31171
11.
ГУ "Отдел экономики и
финансов Таскалинского
района"
Таскалинский район,
с. Таскала,
ул. Абая, 23.
taskala-econ@rambler.ru
8 (71139)
21178
12.
ГУ "Отдел экономики и
финансов Теректинского
района"
Теректинский район,
с. Федоровка,
ул. Юбилейная, 18.
econom_terekta@mail.ru
8 (71132)
21147
13.
ГУ "Отдел экономики и
финансов Чингирлауского
района"
Чингирлауский район,
с. Ченгирлау,
ул. Клышева, 18.
chinraifo@mail.ru
8 (71137)
34428
8. Карагандинская область
1.
ГУ "Управление экономики и
бюджетного планирования
Карагандинской области"
г. Караганды,
Бульвар Мира, 39.
karplan@mail.ru
8 (7212)
42-11-76,
ф.41-08-26
Пять дней в
неделю, за
исключением
выходных и
праздничных
дней, с
9.00 до
18.30 обед
с 13.00 до
14.30
2.
Отдел экономики и
бюджетного планирования
Абайского района
Абайский район,
г. Абай, пр. Победы, 2.
abayeconom@mail.ru
8 (72131)
4-82-46
3.
Отдел экономики и
бюджетного планирования
Актогайского района
Актогайский район,
с. Актогай, ул. Абая, 2.
abzhanova.63@mail.ru
8 (71037)
2 18 63
4.
Отдел экономики и
бюджетного планирования
Бухар-Жырауского района
Бухар-Жырауский район,
п. Ботакара,
ул. Абылай хана, 37
otd_econombg@mail.ru
8 (72154)
2 18 41
5.
Отдел экономики и
бюджетного планирования
Жанааркинского района
Жанааркинский район,
п. Атасу,
ул. Независимости, 2.
zhanaarka_plan@mail.ru

8 (71030)
2-67-70
6.
«Қарқаралы ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қ., Т. Әубәкiров к-сi, 23. karkarplan@mail.ru
8 (72146)
3-12-57, 3-25-33, 3-29-20
7.
«Нұра ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Нұра ауданы, Киевка кентi, Талжанов к-сi, 2. 30economplannura@mail.ru
8 (72144)
2-18-30
8.
«Осакаров ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Осакаров ауданы, Осакаровка кентi, Первомайская к-сi, 5. osaekonom@mail.ru
8 (72149)
4-20-83
9.
«Ұлытау ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Ұлытау ауданы, Ұлытау ауылы, Бұқышев к-сi, 23. ulytau-plan@mail.ru
8 (71035)
2-11-23
10.
«Шет ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Шет ауданы, Ақсу Аюлы ауылы, Шортанбай жырау к-сi, 10. shetskeconom@mail.ru
8 (71031)
2-15-71
11.
«Жезқазған қаласы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Жезқазған қ., Алаш алаңы, 1. zhez_oebp@mail.ru
8 (71027) 74-42-15, 77-34-24
12.
«Сәтбаев қаласы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Сәтбаев қ., Сәтбаев д-лы, 108. ekonomsat@mail.ru
8 (71063)
4-00-19
9. Қостанай облысы
1.
«Қостанай облысы ауыл шаруашылығы басқармасы» ММ
Қостанай қ., Баймағанбетов к-сi, 160. dcx@kostanay.kz
8 (7142)
51-16-95
Аптасына бес күн, демалыс және мерекелiк күндерiн қоспағанда, 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi ас 13.00-ден 14.30-ға дейiн
2.
«Алтынсарин ауданы әкімдігінің кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Алтынсарин ауданы, Обаған ауылы, Ленин к-сi, 4. ralt@mail.kz
8 (71445) 3-41-62
3.
«Аманкелдi ауданы кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Аманкелдi ауданы, Аманкелдi ауылы, Майлин к-сi, 14. amanosh@mail.ru
8 (71440)
2-12-00
4.
«Әулиекөл ауданы ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Әулиекөл ауданы, Әулиекөл ауылы, Целинная к-сi, 7. otdelsh@mail.ru
8 (714-53) 2-11-92
5.
«Денисов ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Денисов ауданы, Денисов ауылы, Калинин к-сi 5. rdens@mail.kz
8 (71434)
2-14-85
6.
«Жангелдин ауданы кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Жангелдин ауданы, Торғай ауылы, Алтынсарин к-сi, 4. opish2011@mail.ru
8 (71439)
2-14-39
7.
«Жiтiқара ауданы ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Жiтiқара ауданы, Жiтiқара қ., Асанбаев к-сi, 51. jrosh@mail.ru
8 (71435)
2-00-07
8.
«Қамысты ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Қамысты ауданы Қамысты ауылы, Ержанов к-сi, 61 үй rosx-kam@mail.ru
8 (71437) 21-7-35
9.
«Қарабалық ауданы кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Қарабалық ауданы, Қарабалық кентi, Космонавттар к-сi, 31. karab_selhoz_otdel@mail.ru
8 (71441)
3-36-62
10.
«Қарасу ауданы кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Қарасу ауданы, Қарасу ауылы, Ысқақов к-сi, 66. kars@mail.ru

8 (71030)
2 67 70
6.
Отдел экономики и
бюджетного планирования
Каркаралинского района
Каркаралинский район,
г. Каркаралинск,
ул. Т. Аубакирова, 23.
karkarplan@mail.ru
8 (72146)
3 12 57
7.
Отдел экономики и
бюджетного планирования
Нуринского района
Нуринский район,
п. Киевка,
ул. Талжанова, 2.
30econom_plan_nura@mail.
ru
8 (72144)
2 18 30
8.
Отдел экономики и
бюджетного планирования
Осакаровского района
Осакаровский район,
п. Осакаровка,
ул. Первомайская, 5.
osaekonom@mail.ru
8 (72149)
4 20 83
9.
Отдел экономики и
бюджетного планирования
Улытауского района
Улытауский район,
c. Улытау,
ул. Букышева, 23.
ulytau-plan@mail.ru
8 (71035)
2 11 23
10.
Отдел экономики и
бюджетного планирования
Шетского района
Шетский район,
c. Аксу-Аюлы,
ул. Шортанбай жырау, 10.
shetskeconom@mail.ru
8 (71031)
2 15 71
11.
Отдел экономики и
бюджетного планирования
г. Жезказган
г. Жезказган,
пл. Алаш, 1.
zhez_oebp@mail.ru
8 (71027)
4 42 15
12.
Отдел экономики и
бюджетного планирования
г. Сатпаев
г. Сатпаев,
пр. Сатпаева, 108.
ekonomsat@mail.ru
8 (71063)
4 00 19
9. Костанайская область
1.
ГУ "Управление сельского
хозяйства акимата
Костанайской области"
г. Костанай,
ул. Баймаганбетова, 160.
dcx@kostanay.kz
8 (7142)
51-16-95
Пять дней в
неделю, за
исключением
выходных и
праздничных
дней, с
9.00 до
18.30 обед
с 13.00 до
14.30
2.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
акимата Алтынсаринского
района"
Алтынсаринский район,
с. Убаганское,
ул. Ленина, 4.
ralt@mail.kz
8 (71445)
3-41-62
3.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
Амангельдинского района"
Амангельдинский район,
с. Амангельды,
ул. Майлина, 14.
amanosh@mail.ru
8 (71440)
2-12-00
4.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
Аулиекольского района"
Аулиекольский район,
с. Аулиеколь,
ул. Целинная, 7.
otdelsh@mail.ru
8 (71453)
2-11-92
5.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства акимата
Денисовского района"
Денисовский район,
с. Денисовка,
ул. Калинина, 5.
rdens@mail.kz
8 (71434)
2-14-85
6.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
Жангельдинского района"
Жангельдинский район,
с. Торгай,
ул. Алтынсарина, 4.
opish2011@mail.ru
8 (71439)
2-14-39
7.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства Житикаринского
района"
Житикаринский район,
г. Житикара,
ул. Асанбаева, 51.
jrosh@mail.ru
8 (71435)
2-00-07
8.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства акимата
Камыстинского района"
Камыстинский район,
с. Камысты,
ул. Ержанова, 61.
rosx-kam@mail.ru
8 (71437)
21-7-35
9.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
Карабалыкского района"
Карабалыкский район,
п. Карабалык,
ул. Косманавтов, 31.
karab_selhoz_otdel@mail.
ru
8 (71441)
3-36-62
10.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
акимата Карасуского
района"
Карасуский район,
с. Карасу,
ул. Искакова, 66.
kars@mail.ru

8 (71452)
2-11-77
11.
«Қостанай ауданы ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi» ММ
Қостанай ауданы, Затобол кентi, Терешкова к-сi, 19а. rkust@mail.ru
8 (71455)
2-43-49
12.
«Меңдiқара ауданы кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Меңдiқара ауданы, Боровской ауылы, Летунов к-сi, 7. rmend@mail.ru
8 (71443)
2-21-85
13.
«Наурызым ауданы кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Наурызым ауданы, Қарамеңдi ауылы, Шақшақ Жәнiбек к-сi, 1. rnaur@mail.kz, op_naurzum@mail.ru
8 (71454)
2-11-82,
2-11-44
14.
«Сарыкөл ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Сарыкөл ауданы, Сарыкөл ауылы, Ленин к-сi, 72. rsark@mail.ru
8 (71451) 21-6-00
15.
«Таран ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Таран ауданы, Таран ауылы, Калинин к-сi, 60. r_taran@inbox.ru
8 (71436)
3-66-44
16.
«Ұзынкөл ауданы кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Ұзынкөл ауданы, Ұзынкөл ауылы, Ғ. Мүсiрепов к-сi, 14. ruzunsh@mail.ru
8 (71444)
2-14-51
17.
«Федоров ауданы әкімдігінің кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Федоров ауданы, Федоров ауылы, Красноармейская к-сi, 53. fedorovka_cx@mail.ru
8 (71442)
2-13-40
18.
«Арқалық қаласы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Арқалық қ. Абай д-лы, 29. sh_ark2@mail.kz
8 (71430)
7-01-88
10. Қызылорда облысы
1.
«Қызылорда облысы ауыл шаруашылығы басқармасы» ММ
Қызылорда қ., Абай к-сi, 48. sx_kyzyl@mail.ru
8 (72422)
23-55-81,
ф.23-55-79
Аптасына бес күн, демалыс және мерекелiк күндерiн қоспағанда, 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi ас 13.00-ден 14.30-ға дейiн
2.
«Арал аудандық ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Арал ауданы, Арал қ., Школьная к-сi, 33. sxaral@rambler.ru
8 (72433)
2-14-57
3.
«Қазалы аудандық ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Қазалы ауданы, Әйтеке би кентi, К. Примов к-сi, 5, lazzat-70@mail.ru
8 (72438)
2-13-49
4.
«Қармақшы аудандық ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Қармақшы ауданы, Жосалы кентi, Қоркыт-Ата к-сi, 1. Karmakchi@mail.ru
8 (72437)
2-13-54
5.
«Жалағаш аудандық ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Жалағаш ауданы, Жалағаш кентi, Желтоқсан к-сi, 3. Zhalagashselhoz@mail.ru
8 (72431)
3-18-70
6.
«Сырдария аудандық ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Сырдария ауданы, Тереңөзек кентi, Мұратбаев к-сi, 102. Syrd_sx@mail.ru
8 (72436)
2-11-37
7.
«Шиелi аудандық ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Шиелi ауданы, Шиелi кентi, Т. Рысқұлов к-сi, 6а. sx_shieli@mail.ru
8 (72432)
4-21-50
8.
«Жаңақорған аудандық ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Жаңақорған ауданы, Жаңақорған кентi, М. Көкенов к-сi, 37. Sel-khoz@mail.ru
8 (72435)
2-24-02
9.
«Қызылорда қаласының ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Қызылорда қ. Әлмағанбетов к-сi, 28. gor_selxoz777@mail.ru
8 (7242)
40-01-43
11. Маңғыстау облысы
1.
«Маңғыстау облысы экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы» ММ
Ақтау қ., 14 шағын аудан, 1. s_sfera@mail.ru

8 (71452)
2-11-77
11.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства акимата
Костанайского района"
Костанайский район,
п. Затобольск,
ул. Терешковой, 19а
rkust@mail.ru
8 (71455)
2-43-49
12.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
Мендыкаринского района"
Мендыкаринский район,
с. Боровское,
ул. Летунова, 7.
rmend@mail.ru
8 (71443)
2-21-85
13.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
Наурзумского района"
Наурзумский район,
с. Караменды,
ул. Шакшак Жанибека, 1.
rnaur@mail.kz,
op_naurzum@mail.ru
8 (71454)
2-11-82
14.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства акимата
Сарыкольского района"
Сарыкольский район,
с. Сарыколь,
ул. Ленина, 72.
rsark@mail.ru
8 (71451)
21-6-00
15.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства акимата
Тарановского района"
Тарановский район,
с. Тарановское,
ул. Калинина, 60.
r_taran@inbox.ru
8 (71436)
3-66-44
16.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
Узункольского района"
Узункольский район,
с. Узунколь,
ул. Мусрепова, 14.
ruzunsh@mail.ru
8 (71444)
2-14-51
17.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
Федоровского района"
Федоровский район
с. Федоровка,
ул. Красноармейская, 53.
fedorovka_cx@mail.ru
8 (71442)
2-13-40
18.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства акимата
города Аркалык"
г. Аркалык,
пр. Абая, 29.
sh_ark2@mail.kz
8 (71430)
7-01-88
10. Кызылординская область
1.
ГУ "Управление сельского
хозяйства Кызылординской
области"
г. Кызылорда,
пр. Абая, 48.
E-mail: sx_kyzyl@mail.ru
8 (72422)
23-55-81,
ф.23-55-79
Пять дней в
неделю, за
исключением
выходных и
праздничных
дней, с 9.00
до 18.30
обед с 13.00
до 14.30
2.
ГУ "Аральский районный
отдел сельского хозяйства"
Аральский район,
ул. Школьная, 33.
sxaral@rambler.ru
8 (72433)
2-14-57
3.
ГУ "Районный отдел
сельского хозяйства"
Казалинский район
Казалинский район,
п. Айтеке би,
ул. К. Примова, 5.
lazzat-70@mail.ru
8 (72438)
2-13-49
4.
ГУ "Кармакшинский районный
отдел сельского хозяйства"
Кармакшинский район,
п. Жосалы,
ул. Коркыт-Ата, 1.
Karmakchi@mail.ru
8 (72437)
2-13-54
5.
ГУ "Жалагашский районный
отдел сельского хозяйства"
Жалагашский район,
п. Жалагаш,
ул. Желтоксан, 3.
Zhalagashselhoz@mail.ru
8 (72431)
3-18-70
6.
ГУ "Сырдарьинский районный
отдел сельского хозяйства"
Сырдарьинский район,
п. Теренозек,
ул. Муратбаева, 102.
Syrd_sx@mail.ru
8 (72436)
2-11-37
7.
ГУ "Шиелийский районный
отдел сельского хозяйства"
Шиелийский район,
п. Шиели,
ул. Т. Рыскулова, 6а.
sx_shieli@mail.ru
8 (72432)
4-21-50
8.
ГУ "Жанакорганский районный отдел сельского
хозяйства"
Жанакорганский район,
п. Жанакорган,
ул. М. Кокенова, 37.
Sel-khoz@mail.ru
8 (72435)
2-24-02
9.
ГУ "Городской отдел
сельского хозяйства"
г. Кызылорда,
ул. Альмаганбетова, 28.
gor_selxoz777@mail.ru
8 (7242)
40-01-43
11. Мангистауская область
1.
ГУ "Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области"
г. Актау, ул. 14
микрорайон, дом 1.
s_sfera@mail.ru

8 (7292)
31-30-42
Аптасына бес күн, демалыс және мерекелiк күндерiн қоспағанда, 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi ас 13.00-ден 14.30-ға дейiн
2.
«Бейнеу ауданы экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Бейнеу ауданы, Бейнеу ауылы, Д. Тажиев к-сi, аудан әкiмдiгi. beineu_fin@mail.ru
8 (72932)
2-53-79
3.
«Қарақия ауданы экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Қарақия ауданы, Құрық ауылы, Досан батыр, к-сi, 3. fin_karakia@mail.ru
8 (72937)
2-22-53
4.
«Маңғыстау ауданы экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Маңғыстау ауданы, Шетпе ауылы, Орталық алаң, 1. eicon_asem@mail.ru
8 (72931)
2-21-91
5.
«Мұнайлы ауданы экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Мұнайлы ауданы, Маңғыстау ауылы, Мұнайлы ауданы әкiмдiгiнiң ғимараты. finans2007@mail.ru
8 (7292)
46-62-12, 46-62-13
6.
«Түпқараған ауданы экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қ., Д. Тәжiұлы к-сi, 13. fort_economplan@mail.ru
8 (72938)
2-22-42,
2-24-74
7.
«Ақтау қаласы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Актау қ., 4 шағын аудан, 72. қалалық әкiмдiк ғимараты. aktau_econom@mail.ru
8 (7292)
33-65-39
8.
«Жаңаөзен қаласы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Жаңаөзен қ., Сәтбаев к-сi, әкiм аппаратының ғимараты a_econ@mail.ru
8 (72934) 51134
12. Павлодар облысы
1.
«Павлодар облысы экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы» ММ
Павлодар қ., Қайырбаев к-сi, 32. debp@mail.ru
8 (7182)
32-43-98
Аптасына бес күн, демалыс және мерекелiк күндерiн қоспағанда, 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi ас 13.00-ден 14.30-ға дейiн
2.
«Павлодар қаласы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Павлодар қ., Қайырбаев к-сi, 32. otdekonompvl@yandexl.ru
8(7182/)
32-13-20
3.
«Екiбастұз қаласы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Екiбастұз қ., Екiбастұз қ. 50-жылдық к-сi, 10. economica_ekb@mail.ru
8 (71877)
5-42-45
4.
«Ақсу қаласы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Ақсу қ., Астана к-сi, 52. aksu_budjet@mail.ru
8 (71837)
5-06-98
5.
«Ақтоғай ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылы, Абай к-сi, 77. akteconom@mail.ru
8 (71841)
2-15-53
6.
«Баянауыл ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылы, Сәтбаев к-сi, 34. bayan_oebp@mail.ru
8 (71840)
9-14-05
7.
«Железинский ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Железинский ауданы, Железинка ауылы, Әуезов
к-сi, 19. jekbp81@mail.ru
8 (71831)
2-18-52
8.
«Ертiс ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Ертiс ауданы, Ертiс ауылы, Желтоқсан к-сi, 104. irtoebp@mail.ru
8 (71832)
2-27-63
9.
«Қашыр ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Қашыр ауданы, Тереңкөл ауылы, Елгин к-сi, 172. kachfin@mail.ru

8 (7292)
31-30-42
Пять дней в
неделю, за
исключением
выходных и
праздничных
дней, с
9.00 до
18.30 обед
с 13.00 до
14.30
2.
ГУ "Бейнеуский районный
отдел экономики и
финансов"
Бейнеуский район,
с. Бейнеу,
ул. Д. Тажиева,
здание районного акимата
beineu_fin@mail.ru
8 (72932)
2-53-79
3.
ГУ "Каракиянский районный
отдел экономики и
финансов"
Каракиянский район,
с. Курык,
ул. Досан батыра, 3.
fin_karakia@mail.ru
8 (72937)
2-22-53
4.
ГУ "Мангистауский районный
отдел экономики и
финансов"
Мангистауский район,
с. Шетпе, ул. площадь
Центральная, 1.
eicon_asem@mail.ru
8 (72931)
2-21-91
5.
ГУ "Мунайлинский районный
отдел экономики и
финансов"
Мунайлинский район,
с. Мангистау,
ул. Здание акимата
Мунайлинского района
finans2007@mail.ru
8 (7292)
46-62-12,
46-62-13
6.
ГУ "Тупкараганский районный отдел экономики и
финансов"
Тупкараганский район,
г. Форт-Шевченко,
ул. Д. Тажиулы, 13.
fort_economplan@mail.ru
8 (72938)
2-22-42,
2-24-74
7.
ГУ "Актауский городской
отдел экономики и
бюджетного планирования"
г. Актау,
ул. 4 микрорайон, 72.
здание городского
акимата
aktau_econom@mail.ru
8 (7292)
33-65-39
8.
ГУ "Жанаозенский городской
отдел экономики и
бюджетного планирования"
г. Жанаозен,
ул. Сатпаева, здание
аппарата акима
a_econ@mail.ru
8 (72934)
51134
12. Павлодарская область
1.
ГУ "Управление экономики и
бюджетного планирования
Павлодарской области"
г. Павлодар,
ул. Каирбаева, дом 32.
debp@mail.ru
8 (7182)
32-43-98
Пять дней в
неделю, за
исключением
выходных и
праздничных
дней, с
9.00 до
18.30 обед
с 13.00 до
4.30
2.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
г. Павлодар"
г. Павлодар,
ул. Каирбаева, 32.
otdekonompvl@yandex.ru
8 (7182)
32-13-20
3.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
г. Экибастуз"
г. Экибастуз,
ул. 50-летия
г. Экибастуза, 10.
economica_ekb@mail.ru
8 (71877)
5-42-45
4.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
г. Аксу"
г. Аксу,
ул. Астана, дом 52.
aksu_budjet@mail.ru
8 (71837)
5-06-98
5.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Актогайского района"
Актогайский район,
с. Актогай,
ул. Абая, 77.
akteconom@mail.ru
8 (71841)
2-15-53
6.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Баянаульского района"
Баянаульский район,
с. Баянаул,
ул. Сатпаева, 34.
bayan_oebp@mail.ru
8 (71840)
9-14-05
7.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Железинского района"
Железинский район,
с. Железинка,
ул. Ауезова, 19.
jekbp81@mail.ru
8 (71831)
2-18-52
8.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Иртышского района"
Иртышский район,
с. Иртышск,
ул. Желтоксан, 104. irtoebp@mail.ru
8 (71832)
2-27-63
9.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Качирского района"
Качирский район,
с. Теренколь,
ул. Елгина, 172.
kachfin@mail.ru

8 (71833)
2-11-69
10.
«Лебяжi ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Лебяжi ауданы, Аққу ауылы, Вс. Иванов к-сi, 98. oebpleb@mail.ru
8 (71839)
2-15-34
11.
«Май ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Май ауданы, Көктөбе ауылы, Қазыбек би к-сi, 23. oebpleb@mail.ru
8 (71838)
9-13-03
12.
«Павлодар ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Павлодар ауданы, Павлодар қ., Қайырбаев к-сi, 32. otd_econom@mail.ru
8 (7182)
32-11-45
13.
«Успен ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Успен ауданы, Успен ауылы, Терешкова к-сi, 29. uspecom@mail.ru
8 (71834)
9-19-31
14.
«Шарбақты ауданы экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi» ММ
Шарбақты ауданы, Шарбакты ауылы, Советтер к-сi, 55. focher@mail.ru
8 (71836)
2-26-62
13. Солтүстік Қазақстан облысы
1
«Солтүстiк Қазақстан облысы Ауыл шаруашылығы басқармасы» ММ
Петропавл қ., Қазақстан Конституциясы к-сi, 38. sko_dsh@mail.ru
8 (7152)
36-12-89
Аптасына бес күн, демалыс және мерекелiк күндерiн қоспағанда, 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi ас 13.00-ден 14.30-ға дейiн
2
«Айыртау ауданы ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi» ММ
Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Д. Сыздыков к-сi, 4. dsh15@mail.ru
8 (71533)
2-19-71
3
«Ақжар ауданы ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi» ММ
Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Целинный к-сi, 13. celhoz_2009@mail.kz
8 (71546)
2-12-87,
2-12-67
4
«Аққайың ауданы ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi» ММ
Аққайың ауданы, Смирново ауылы, Народная к-сi, 37. AKKSH@mail.ru
8 (71532)
2-11-75
5
«Есiл ауданы ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi» ММ
Есiл ауданы, Явленка ауылы, Ленин к-сi, 10. esilsh@mail.ru
8 (71543)
2-11-67,
2-18-09
6
«Жамбыл ауданы ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi» ММ
Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Достық к-сi, 6. dsh14@mail.kz
8 (71544) 21-15-62
7
«М. Жұмабаев атындағы ауданы ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi» ММ
М. Жұмабаев атындағы ауданы, Булаево қ., Юбилейная к-сi, 56. nurkenova2011@mail.ru
8 (71531)
2-00-10
8
«Қызылжар ауданы ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi» ММ
Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Комаров к-сi, 2. Kyzylzhar-selhoz@mail.ru
8 (71538)
2-15-49
9
«Мамлют ауданы ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi» ММ
Мамлют ауданы, Мамлютка қ., Құнанбаев к-сi, 5. maml-osh@mail.ru
8 (71541)
2-19-75
10
«Ғ. Мүсiрепов ауданы ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi» ММ
Ғ. Мүсiрепов ауданы, Новоишим ауылы, Абылайхан к-сi, 28. Rosh_mg@mail.ru
8 (71535)
2-23-26
11
«Тайынша ауданы ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi» ММ
Тайынша ауданы, Тайынша қ. Қазақстан Конституциясы к-сi, 197. asemdsh@mail.ru
8 (7152)
2-14-70
12
«Тимирязев ауданы ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi» ММ
Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Ш. Уәлиханов к-сi, 1. timiryazevo-osh@mail. ru

8 (71833)
2-11-69
10.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Лебяжинского района"
Лебяжинский район,
с. Акку,
ул. Вс. Иванова, 98.
oebpleb@mail.ru
8 (71839)
2-15-34
11.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Майского района"
Майский район,
с. Коктобе,
ул. Казбек би, 23.
oebpleb@mail.ru
8 (71838)
9-13-03
12.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Павлодарcкого района"
Павлодарcкий район,
г. Павлодар,
ул. Каирбаева, 32.
otd_econom@mail.ru
8 (7182)
32-11-45
13.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Успенcкого района"
Успенcкий район,
с. Успенка,
ул. Терешковой, 29.
uspecom@mail.ru
8 (71834)
9-19-31
14.
ГУ "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Щербактинского района"
Щербактинский район
с. Шарбакты,
ул. Советов, 55.
focher@mail.ru
8 (71836)
2-26-62
13. Северо-Казахстанская область
1.
ГУ "Управление сельского
хозяйства
Северо-Казахстанской
области"
г. Петропавловск,
ул. Конституции
Казахстана, 38.
sko_dsh@mail.ru
8 (7152)
36-12-89
Пять дней в
неделю, за
исключением
выходных и
праздничных
дней, с
9.00 до
18.30 обед
с 13.00 до
14.30
2.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Айыртауского района"
Айыртауский район,
с. Саумалколь,
ул. Д. Сыздыкова, 4.
dsh15@mail.ru
8 (71533)
2-19-71
3.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Акжарского района"
Акжарский район,
с. Талшык,
ул. Целинная, 13.
celhoz_2009@mail.kz
8 (71546)
2-12-87,
2-12-67
4.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Аккайынского района"
Аккайынский район,
с. Смирново,
ул. Народная, 37.
AKKSH@mail.ru
8 (71532)
2-11-75
5.
ГУ "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
Есильского района"
Есильский район,
с. Явленка,
ул. Ленина, 10.
esilsh@mail.ru
8 (71543)
2-11-67,
2-18-09
6.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Жамбылского района"
Жамбылский район,
с. Пресновка,
ул. Дружбы, 6.
dsh14@mail.kz
8 (71544)
21-15-62
7.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
района им. М. Жумабаева"
Район им. М. Жумабаева
г. Булаево,
ул. Юбилейная, 56.
nurkenova2011@mail.ru
8 (71531)
2-00-10
8.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Кызылжарского района"
Кызылжарский район,
с. Бесколь,
ул. Комарова, 2.
Kyzylzhar-selhoz@mail.ru
8 (71538)
2-15-49
9.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Мамлютского района"
Мамлютский район,
г. Мамлютка,
ул. Кунанбаева, 5. maml-osh@mail.ru
8 (71541)
2-19-75
10.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Мусреповского района"
Мусреповский район,
с. Новоишимка,
ул. Абылай хана, 28. Rosh_mg@mail.ru
8 (71535)
2-23-26
11.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Тайыншинского района"
Тайыншинский район,
г. Тайынша,
ул. Конституции
Казахстана, 197.
asemdsh@mail.ru
8 (7152)
2-14-70
12.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Тимирязевского района"
Тимирязевский район
с. Тимирязево,
ул. Ш. Валиханова, 1.
timiryazevo-osh@mail.ru

8 (71537)
2-17-96
13
«Уәлиханов ауданы ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi» ММ
Уәлиханов ауданы, Кiшкенекөл ауылы, Жамбыл к-сi, 76. botagoz_h@mail.ru
8 (71542)
2-20-34
14
«Шал ақын ауданы ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi» ММ
Шал ақын ауданы, Сергеевка ауылы, Жеңiс к-сi, 35. dshshlk@mail.ru
8 (71534)
2-03-84
14. Оңтүстік Қазақстан облысы
1
«Оңтүстiк Қазақстан облысы экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы» ММ
Оңтүстiк Қазақстан облысы, Шымкент қ. Тәуке хан даңғылы, 35. regprogram@mail.ru
8 (7252)
53-03-71
Аптасына бес күн, демалыс және мерекелiк күндерiн қоспағанда, 9.00-ден 18.30-ға дейiн, түскi ас 13.00-ден 14.30-ға дейiн
2
«Бәйдiбек ауданы Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Бәйдiбек ауданы, Шаян ауылы, Б. Қарашаұлы к-сi, 69. erbol7676@mail.ru
8 (72548)
2-19-79
3.
«Қазығұрт ауданы кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Қазығұрт ауданы, Қазығұрт ауылы, Д. Қонаев к-сi, 1. kaz_osh@mail.ru
8 (72539)
2-26-31
4.
«Мақтаарал ауданы Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Мақтаарал ауданы, Жетысай қ. М. Әуезов к-сi, 20. esbolat_ab@mail.ru
8 (72534)
6-14-78
5.
«Ордабасы ауданы кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Ордабасы ауданы, Темiрлан ауылы, Т. Әубакiров к-сi, 4. orda_osh@mail.ru
8 (72530)
2-13-13
6.
«Отырар ауданы кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Отырар ауданы, Шәуiлдiр кентi, Жiбек жолы к-сi, 23 otrar_osh@mail.ru
8 (72544)
2-17-18
7.
«Сайрам ауданы ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Сайрам ауданы, Ақсукент ауылы, Жiбек жолы к-сi, 95. sairam_selhoz@mail.ru
8 (72531)
2-13-50
8.
«Сарыағаш ауданы ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Сарыағаш ауданы, Сарыағаш қ. Исмайлов к-сi sar_osh@mail.ru
8 (72537)
2-20-83
9.
«Созақ ауданы кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Жiбек жолы к-сi bayan66@mail.ru
8 (72546)
4-12-15
10.
«Төле би ауданы кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Төле би ауданы, Леңгiр қ. Әйтеке би к-сi, 28. tolebi_pred@mail.ru
8 (72547)
6-16-40
11.
«Түлкiбас ауданы кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Түлкiбас ауданы, Т. Рысқұлов ауылы, Жантүров к-сi, 17. otdel_pred@mail.ru
8 (72538)
5-30-73
12.
«Шардара ауданы кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Шардара ауданы, Шардара қ., Қазыбек би к-сi. shar_osh@mail.ru

8 (71537)
2-17-96
13.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Уалихановского района"
Уалихановский район,
с. Кишкенеколь,
ул. Жамбыла, 76.
botagoz_h@mail.ru
8 (71542)
2-20-34
14.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Шалакынского района"
Шалакынский район,
г. Сергеевка,
ул. Победы, 35.
dshshlk@mail.ru
8 (71534)
2-03-84
14. Южно-Казахстанская область
1.
ГУ "Управление экономики и
бюджетного планирования
Южно-Казахстанской
области"
Южно-Казахстанская
область, г. Шымкент,
пр. Тауке-хана, 35.
regprogram@mail.ru
8 (7252)
53-03-71
Пять дней в
неделю, за
исключением
выходных и
праздничных
дней, с
9.00 до
18.30 обед
с 13.00 до
14.30
2.
ГУ "Отдел экономики и
финансов Байдибекского
района"
Байдибекский район,
с. Шаян,
ул. Б. Карашаулы, 69.
erbol7676@mail.ru
8 (72548)
2-19-79
3.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
Казыгуртского района"
Казыгуртский район,
с. Казыгурт,
ул. Д. Кунаева
kaz_osh@mail.ru
8 (72539)
2-26-31
4.
ГУ "Отдел экономики и
финансов Мактаральского
района"
Мактааральский район,
г. Жетысай,
ул. М. Ауезовa, 20.
esbolat_ab@mail.ru
8 (72534)
6-14-78
5.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
Ордабасинского района"
Ордабасинский район,
c. Темирлан,
ул. Т. Аубакирова, 4.
orda_osh@mail.ru
8 (72530)
2-13-13
6.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
Отырарского района"
Отырарский район,
с. Шаульдер,
пр. Жибек жолы, 23
otrar_osh@mail.ru
8 (72544)
2-17-18
7.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства Сайрамского
района"
Сайрамский район,
с. Аксукент,
ул. Жибек жолы, 95. sairam_selhoz@mail.ru
8 (72531)
2-13-50
8.
ГУ "Отдел сельского
хозяйства Сарыагашского
района"
Сарыагашский район,
г. Сарыагаш,
ул. Исмайловa
sar_osh@mail.ru
8 (72537)
2-20-83
9.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
Сузакского района"
Сузакский район,
с. Шолак-корган,
ул. Жибек жолы
bayan66@mail.ru
8 (72546)
4-12-15
10.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
Толебийского района"
Толебийский район,
г. Ленгер,
ул. Айтеке би, 28.
tolebi_pred@mail.ru
8 (72547)
6-16-40
11.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
Тюлькубасского района"
Тюлькубасский район,
с. Т. Рыскулова
ул. Жантурова, 17.
otdel_pred@mail.ru
8 (72538)
5-30-73
12.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
Шардаринского района"
Шардаринский район,
г. Шардара,
ул. Казыбек би
shar_osh@mail.ru

8 (72534)
2-16-03
13.
«Арыс қаласы кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Арыс қ. әл Фараби к-сi, 3. arys_osh@mail.ru
8 (72540)
2-02-42
14.
«Кентау қаласы кәсiпкерлiк және ауыл шаруашылығы бөлiмi» ММ
Кентау қ., Бәйтереков к-сi, 7. kentau_osh@mail.ru
8 (72536)
3-09-10
15.
«Түркiстан қаласы Экономика және қаржы бөлiмi» ММ
Түркiстан қ., Есiм хан алаңы, 3. esbolat_ab@mail.ru
8 (72534)
4-14-32
«Ауылдық елді мекендерге
жұмыс істеуге және тұруға
келген денсаулық сақтау,
білім беру, әлеуметтік
қамсыздандыру, мәдениет және
спорт мамандарына әлеуметтік
қолдау шараларын ұсыну»
мемлекеттік қызмет
стандартына 2-қосымша
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.06.28 № 869 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Ауылдық елді мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну туралы
үлгi келiсiм
Елдi мекен _________ 20 ___ жылғы «__»__________
Бұдан әрі «Әкiмшi» деп аталатын «__________________» мемлекеттiк мекемесi атынан басшы ________________________________ бiр тараптан, бұдан әрi «Алушы» деп аталатын әлеуметтiк көмек алушы __________________________, басқа тараптан және бұдан әрi «Сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент)» деп аталатын ____________________________________ үшiншi тараптан төмендегiлер туралы осы өзара мiндеттемелер келiсiмiн жасасты:
1. Келiсiмнiң нысанасы
Тараптар өзара жауапкершiлiктi және келiсiмдi ескере отырып, ешқандай тараптан мәжбүр етiлмей тараптар толық көлемде орындауы тиiс мiндеттемелер қабылдайды, атап айтқанда:
1. Әкiмшi, ________________________________ мәслихатының (20 ___ жылғы «__»_______ №_____) шешiмiнiң негiзiнде өзiне мынадай түрдегi әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну мiндеттемелерін қабылдайды:
1) _____________________________________________________ теңге мөлшерiнде көтерме жәрдемақы;
2) ___ жыл мерзiмге __________________________________________ теңге сомасында тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттiк кредит.
2. Алушы өзiне жоғарыда көрсетiлген әлеуметтiк қолдау шараларын алған кезде елдi мекенiнде орналасқан ______________ (денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт, ветеринария) ұйымында кемiнде бес жыл уақыт қызмет iстеуге мiндеттеме қабылдайды.
3. Сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент) өзiне тапсырма шарты негiзiнде әкiмшiнiң атынан және оның есебiнен және оның нұсқауына сәйкес бюджеттiк кредит беруге байланысты белгiлi бiр тапсырмаларды орындауға мiндеттеме қабылдайды.

8 (72534)
2-16-03
13.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
г. Арысь"
г. Арысь
ул. Аль-Фараби, 3.
arys_osh@mail.ru
8 (72540)
2-02-42
14.
ГУ "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
г. Кентау"
г. Кентау
ул. Байтерекова, 7.
kentau_osh@mail.ru
8 (72536)
3-09-10
15.
ГУ "Отдел экономики и
финансов г. Туркестан"
г. Туркестан
пл. Есимхана, 3.
esbolat_ab@mail.ru
8 (72534)
4-14-32
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки
специалистам здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры и спорта,
прибывшим для работы и проживания
в сельские населенные пункты"
Типовое соглашение
о предоставлении мер социальной поддержки специалистам
здравоохранения, образования, социального обеспечения,
культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и
проживания в сельские населенные пункты
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления Правительства РК от 28.06.2012 № 869 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Населенный пункт _________________ "___" __________ 20__ года
Государственное учреждение "___________________________" в лице
руководителя _______________, именуемое в дальнейшем "Администратор",
с одной стороны, получатель социальной помощи,______________________,
именуемый в дальнейшем "Получатель", с другой стороны и
______________________________________, именуемый в дальнейшем
"Поверенный (агент)", с третьей стороны, заключили настоящее
Соглашение взаимных обязательств о нижеследующем:
1. Предмет Соглашения
Стороны, учитывая взаимную ответственность и согласие, без
принуждения ни с чьей стороны принимают на себя обязательства,
которые должны быть исполнены в полном объеме сторонами, а именно:
1. Администратор на основании решения маслихата ______________
(№ ____ от "___"_______ 20__ года), принимает на себя обязательства
предоставить меры социальной поддержки в виде:
1) подъемного пособия в размере _______________________ тенге;
2) бюджетного кредита на приобретение/строительство жилья в
сумме _____________________________ тенге сроком на ____ лет.
2. Получатель принимает на себя обязательства при получении
вышеуказанных мер социальной поддержки не менее пяти лет отработать в
организации __________________ (здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры, спорта, ветеринарии),
расположенной в сельском населенном пункте _________________.
3. Поверенный (агент) принимает на себя обязательства на основе
договора поручения совершать от имени и за счет администратора и в
соответствии с его указаниями определенные поручения, связанные с
бюджетным кредитованием.

2. Тараптардың құқықтары мен мiндеттемелерi
1. Әкiмшi:
1) алушыдан осы Келiсiмге сәйкес өзiне алған мiндеттемелердi адал және тиiсiнше орындауды талап етуге құқылы.
2. Әкiмшi:
1) аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмдiгiнiң қаулысы қабылданғаннан кейiн он жұмыс күнi iшiнде және осы Келiсiм негiзiнде көтерме жәрдемақысының тағайындалған сомасын алушының жеке есеп шотына аударуға мiндеттi.
3. Алушының:
1) комиссияның жұмыс органының талабы бойынша қажеттi құжаттарды тапсыру кезiнде әлеуметтiк қолдау шараларын ерiктi түрде таңдауға;
2) бес жыл мерзiм өткенге дейiн, өндiрiстiк жағдайларға немесе әкiмшiлiктiң бастамасына байланысты басқа ауылдық елдi мекендерге жұмысқа ауысқан кезде алынған әлеуметтiк қолдау шараларына құқығын сақтауға құқығы бар.
4. Алушы:
1) әлеуметтiк қолдау шараларын алған күннен бастап 60 жұмыс күні iшiнде комиссияның жұмыс органына бюджет қаражатының мақсатты пайдаланылғаны туралы растау құжаттарын беруге;
2) меншiгiне сатып алынған/салынған жылжымайтын мүлiктi әдiлет органдарында тiркегеннен кейiн сенiм бiлдiрiлген өкiлге (агентке) тұрғын үйге арналған құжаттардың түпнұсқаларын осы Келiсiмдi кемiнде бес жыл мерзiмге қамтамасыз ету жөнiндегi кепiл ретiнде беруге;
3) жұмыс органына тоқсан сайын жұмыс орнынан анықтама ұсынуға;
4) осы Келiсiмнiң шарттары орындалмаған жағдайда әлеуметтiк қолдау шаралары ретiнде алынған бюджет қаражатын толық көлемде қайтаруды қамтамасыз етуге мiндеттi.
5. Сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агент):
1) алушымен есеп айырысуды жүргiзуге;
2) алушының қаржылық жағдайына мониторинг жүргiзуге құқығы бар.
6. Сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент):
1) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес бюджеттiк кредитке қызмет көрсетуге;
2) кредиттiк шарт бойынша әлеуметтiк қолдау шараларын алған маман мiндеттемелерiнiң орындалуына мониторинг жүргiзуге;
3) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес алушылардан берешектi өндiрiп алуды жүзеге асыруға мiндеттi.
3. Дауларды шешу
1) Осы Келiсiмдi орындау кезiнде туындауы мүмкiн барлық мәселелер мен келiспеушiлiктер мүмкiндiгiне қарай тараптардың арасында келiссөздер жолымен шешiлетiн болады.
2) Егер даулар мен келiспеушiлiктер келiссөздер жолымен реттелмейтiн болса, олар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес сот тәртiбiмен шешiлуге тиiс.
4. Келiсiмнiң қолданылу мерзiмi
1) Осы Келiсiм тараптардың қол қойған күнiнен бастап күшiне енедi. Келiсiмнiң қолданысы 20___ жылғы «__»____________ басталады.

2. Права и обязанности сторон
1. Администратор вправе:
1) требовать от получателя добросовестного и надлежащего исполнения обязательств, взятых на себя в соответствии с настоящим Соглашением.
2. Администратор обязан:
1) в течение десяти рабочих дней после принятия постановления акимата района (города областного значения) и на основании настоящего Соглашения перечислить назначенную сумму подъемного пособия на индивидуальный лицевой счет получателя.
3. Получатель имеет право:
1) добровольного выбора мер социальной поддержки при предоставлении необходимых документов по требованию рабочего органа комиссии;
2) сохранять право на полученные меры социальной поддержки при переводе на работу в другие сельские населенные пункты до истечения пятилетнего срока, связанном с производственными условиями или по инициативе администрации.
4. Получатель обязан:
1) в течение 60 рабочих дней со дня получения мер социальной поддержки представить в рабочий орган комиссии подтверждающие документы о целевом использовании бюджетных средств;
2) после регистрации в органах юстиции приобретенной в собственность/построенной недвижимости представить оригиналы документов на жилье поверенному (агенту) в качестве залога по обеспечению данного Соглашения сроком не менее чем на пять лет;
3) ежеквартально представлять в рабочий орган справку с места работы;
4) обеспечить возврат в полном объеме полученных в качестве мер социальной поддержки бюджетных средств при неисполнении условий данного Соглашения.
5. Поверенный (агент) имеет право:
1) проводить расчеты с получателем;
2) проводить мониторинг финансового состояния получателя.
6. Поверенный (агент) обязан:
1) обслуживать бюджетный кредит в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан;
2) осуществлять мониторинг выполнения обязательств специалиста, получившего меры социальной поддержки по кредитному договору;
3) осуществлять взыскание задолженности с получателя в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Разрешение споров
1) Все вопросы и разногласия, которые могут возникнуть при исполнении настоящего Соглашения, будут по возможности решаться путем переговоров между Сторонами.
2) В случае, если споры и разногласия не могут быть урегулированы путем переговоров, они подлежат разрешению в судебном порядке в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
4. Срок действия Соглашения
1) Настоящее Соглашение вступает в силу со дня его подписания сторонами.
Начало действия Соглашения с "___"_________ 20__ года.

2) Келiсiм бiрдей заң күшi бар үш данада жасалды.
5. Тараптардың заңды мекенжайлары
Әкiмшi         Алушы             Сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент)
_______       _________          ______________________________
_______       _________          ______________________________
_______       _________          ______________________________
«Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге
және тұруға келген денсаулық сақтау,
білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет және спорт мамандарына
әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну»
мемлекеттік қызмет стандартына
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.06.28 № 869 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
_________________ облысы
____________ ауданының
(облыстық маңызы бар қаланың) әкiмi
________________________________
тегi, аты-жөнi
________________________________
мекенжайында тұратын өтiнiш берушiнiң
________________________________
тегi, аты, әкесiнiң аты
________________________________
жұмыс орны, қызметi
Өтініш
Сiзден Келiсiмнiң (қоса берiлiп отыр) мөлшерiнде және шарттарында маған көтерме жәрдемақы төлеуiңiздi және/немесе тұрғын үй сатып алуға/салуға бюджеттiк кредит ресiмдеуге құқық беруiңiздi сұраймын.
___________ ____________
күнi       қолы
Құжаттар қабылданды:
20__жылғы «___» _______
_______ ____________________________________________________
қолы    құжаттарды қабылдаған лауазымды тұлғаның Т.А.Ә.
_____________________________________________________________________
(кесу сызығы)
Өзгерiстер туындаған жағдайда, олар туралы 15 жұмыс күн iшiнде хабарлауға мiндеттенемiн. Дұрыс емес мәлiметтер мен жасанды құжаттар бергенiм үшiн жауапкершiлiк туралы ескертiлдiм.
Азамат ____________ өтiнiшi қоса берiлген саны ________ дана құжаттармен бiрге 20__жылғы «__»_________________ қабылданды.
________ ________________________________________________________
қолы    құжаттарды қабылдаған лауазымды тұлғаның Т.А.Ә.
«Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге
және тұруға келген денсаулық сақтау,
білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет және спорт мамандарына
әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну»
мемлекеттік қызмет стандартына
4-қосымша

2) Соглашение составлено в трех экземплярах, имеющих одинаковую юридическую силу.
5. Юридические адреса сторон
Администратор           Получатель        Поверенный (агент)
_______________________   ________________   ______________________
_______________________   ________________   ______________________
_______________________   ________________   ______________________
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки
специалистам здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры и спорта,
прибывшим для работы и проживания
в сельские населенные пункты"
Акиму
_________________ района
(города областного значения)
_________________ области
_________________________
фамилия, инициалы
от ______________________
фамилия, имя, отчество
_________________________
место работы, должность
_________________________
заявителя, проживающего по адресу
_________________________
Заявление
Сноска. Приложение 3 в редакции постановления Правительства РК от 28.06.2012 № 869 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Прошу Вас выплатить мне подъемное пособие и/или предоставить
право на оформление бюджетного кредита на приобретение/строительство
жилья в размере и на условиях Соглашения (прилагается).
________________ _________________
дата            подпись
Документы приняты:
"____" ________ 20____ года
_______________ ___________________________________________________
подпись       Ф.И.О. должностного лица, принявшего документы
____________________________________________________________________
(линия отреза)
В случае возникновения изменений, обязуюсь в течение 15 рабочих
дней сообщить о них. Предупрежден(а) об ответственности за
представление недостоверных сведений и поддельных документов.
Заявление гр. ____________________ с прилагаемыми документами в
количестве ____________ штук принято "____" __________ 20____ года.
_______________ ___________________________________________________
подпись      Ф.И.О. должностного лица, принявшего документы
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки
специалистам здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры и спорта,
прибывшим для работы и проживания
в сельские населенные пункты"
Таблица. Значения показателей качества и эффективности

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.06.28 № 869 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Кесте. Сапа және тиiмдiлiк көрсеткiштерiнiң мәнi
Сапа және тиiмдiлiк көрсеткiштерi
Көрсеткiштiң нормативтiк мәнi
Көрсеткiштiң келесi жылдағы нысаналы мәнi
Көрсеткiштiң есептi жылдағы ағымдағы мәнi
1
2
3
4
1. Уақтылығы
1.1.Құжаттарды тапсырған сәттен бастап белгiленген мерзiмде қызметтi ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесi)
100
2. Сапасы
2.1. Қызметтi ұсыну үдерiсiнiң сапасына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесi)
100
3. Қол жетiмдiлiк
3.1. Қызметтi ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртiбi туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесi)
100
3.2. Ақпаратқа электронды форматта қол жеткiзуге болатын қызметтер %-ы (үлесi)
100
4. Шағымдану үдерiсi
4.1. Шағымданудың қолданыстағы тәртiбiне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесi)
100
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесi)
100

Сноска. Приложение 4 в редакции постановления Правительства РК от 28.06.2012 № 869 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Показатели
качества и
эффективности
Нормативное
значение
показателя
Целевое значение
показателя в
последующем году
Текущее значение
показателя в
отчетном году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев
предоставления
услуги в
установленный срок
с момента сдачи
документов
100
2. Качество
2.1. % (доля)
потребителей,
удовлетворенных
качеством процесса
предоставления
услуги
100
3. Доступность
3.1. % (доля)
потребителей,
удовлетворенных
качеством и
информацией о
порядке
предоставления услуги
100
3.2. % (доля) услуг
информации, которые
доступны в
электронном формате
100
4. Процесс обжалования
4.1.% (доля)
потребителей,
удовлетворенных
существующим
порядком обжалования
100
5. Вежливость
5.1.% (доля)
потребителей,
удовлетворенных
вежливостью
персонала
100