Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы N 57 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасының сот сараптамасы жүйесін дамыту тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 ақпандағы № 119 қаулысы;
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 ақпандағы № 119 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 тамыздағы № 842 қаулысы;
3) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 ақпандағы № 119 және 2005 жылғы 26 қазандағы № 1072 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы № 1031 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 № 57
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2005 года № 119 "О Концепции развития судебно-экспертной системы Республики Казахстан";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2005 года № 842 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2005 года № 119";
3) подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года № 1031 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2005 года № 119 и от 26 октября 2005 года № 1072".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов